Skocz do zawartości

Problem z rozgrzaniem GS500


SzymonKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzis zrobilem sobie małą przejażdzke (troche ponad 20 km) na mojej Suzi a że mam ją od niedawna to nie bardzo wiem czy jej zachowanie jest oki. Wkażdym razie cały czas podczas jazdy musiałem mieć włączone ssanie. Zastanawia mnie czy to normalne że po takim dystansie motocykl wciąż go potrzebował. Wsumie było tak 1 do 2 stopni wiec może to normalne przy takim zimnie.

Z góry dzieki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

wybierz sie na synchronizację gaźników bo szkoda wachy na śmiganie na ssaniu, ja ssania używam tylko do odpalenia i rozgrzania ale nigdy na ssaniu nie latam, zatem niestety czeka cię wizyta w serwisie, albo sam podkręć wolne obroty, możesz też mieć zapchane dysze wolnych obrotów. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma do tego rada zeby synchronizowac gazniki, to nie mam pojecia.

W ogole mam ostatnio wrazenie ze ilosc bzdur przewalajacych sie przez moj ulubiony dzial osiagnela mase krytyczna - wiem Pawel ze roboty macie od groma z moderowaniem i ze to dzialalnosc charytatywna po pracy, ale upraszam unizenie o dokladniejsze czytanie i szybkie reagowanie na ewidentne glupstwa wypisywane w Mechanice - ja bardzo czesto siadam do kompa dopiero podczas waszej nocy i wlos sie na glowie jezy co zdaza sie przeczytac.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy to normalne że po takim dystansie motocykl wciąż go potrzebował. Wsumie było tak 1 do 2 stopni wiec może to normalne przy takim zimnie.  

Z góry dzieki za pomoc.

 

Może lepiej zapytaj tego od kogo kupiłes ;) .

Obstaję przy obrotach-tak robiłam "ab und zu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Adam na moderatora!

Może zapodać osobny temat o tym pomyśle?..

O ile sam zainteresowany jest zainteresowany.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal przedstawil mi te propozycje w zeszlym tygodniu ( co jak rozumiem bylo uzgodnione z reszta moderatorow ).

Z zalem musialem odmowic, bo nie bede w stanie w ciagu wiosny, lata i jesieni poswiecac tyle czasu Forum ile powinieniem, bedac moderatorem, a nie chce wziac na siebie tego obowiazku i potem nie moc sie z tego wywiazac.

Tak ze nie musicie zaczynac nowego tematu ;)

Zreszta jako stary zgred bylbym strasznie upierdliwym modem - macie kupe szczescia ze nie moge :banghead:

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...