Skocz do zawartości

No i mam problem :D


Rekomendowane odpowiedzi

dobra reklama dzwignią handlu :P 8) pamietaj o tym, jak będziesz smarował ogłoszenie na allegro ;) :lol:

powodzenia w sprzedaży i kupnie czegoś nowego

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bedzie problem ze sprzedaza. Rynek motocyklowy (moze w mniejszym stopniu niz samochodowy), ale jednak w znacznym jest "zalany" sprzetami przywiezionymi zza zachodniej granicy. Podejrzewam ze przecietny, niedoswiadczyny 16-nastolatek kupi tania "mine", sciagnieta z zachodu, uwazajac ze to okazja, niz zadbany sprzet za warte tego pieniadze.

Takie jest moje zdanie, ale oczywiscie zycze sczescia w sprzedazy, bo szczescie to podstawa udanej sprzedazy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wartość tego motocykla to około 5-7 tysięcy.

Niestety w Polsce będzie to trudno sprzedać, bo jak ktoś już szaleje z kasą to kupi CBR (też 4t i lepiej brzmi CBR niż MZ w kręgu znajomych...). A i tak większość "nie widzi różnicy", więc kupują byle co z Niemiec. Gdybym to ja miał kupować wybrał bym raczej tą MZ, ze względu na wygodniejszą pozycję za kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, sprzedaz MZ będzie trwała dłuższy czas, wystaw już teraz a jak będziesz miał szczęście to za miesiąc czy dwa sprzedasz.

Nowa kosztue 17tys to jest rok prod 2001, podaj przebieg, datę pierwszej rejestracji, wyposażenie dodatkowe (np stalflexy), napisz jakie ma ciekawe rozwiązania wyróżniające ją spośród innych moto, czy jesteś pierwszym właścicielem. Podaj mi te dane a może wspólnie postaramy się ustalić warość moto realną dla polskiego nabywcy.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ( nie sugeruj się tym ) więcej jak 7000zł. nie dostaniesz :/:/:/ cbr 125 idzie kupić już w tych cenach ale może ktoś się trafi jakis co kupi twoje moto za dobrą kase, ja mialem przez wakacje sprzedać aprilie rs 50 ( chciałem za nią 5700 rok był 97 ale było malowanie aerografem, tłumik z 600, stożek, sportowe świece w ogóle cała była ztuningowana :D:P:) i wiesz ile za nią dostałem 4200zł :crossy::(:crossy: ) Życzę Ci powodzenia w sprzedaży moto i wyboru i kuypnie później wymarzonego sprzęta :D;):);)

pzdr Jaro

 

[ Dopisane: 14 ]

sorry moja april;ka była z 95 roku pomyliło mi się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie rzecz ma sie tak -ogłoszenie to jedno a jak sie widzi moto na wlasne oczy to juz druga sprawa ;). znacie ludzi którzy marzyli o jakims tam sprzęcie a przez przypadek zobaczyli cos innego i wybór padł na własnie ten drugi sprzet? Ale podstawa to ogłoszenia + ja bym próbował jeszcze z giełdami (bajzle itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info Expert podaje iż model wszedł na rynek w 2002 roku i to są najwcześniejsze notowania.

Model RT125 Classic 2002 stoi 10550 a model RT125 2002 stoi 9500.

 

Zazwyczaj notowania motocykli bywały w Info Expercie zaniżane (zazwyczaj bo nie jest to regułą, rynek się popsuł przez dużą ilość złomu).

Moim zdaniem jak masz motocykl z dobrym pochodzeniem to być może będziesz długo szukał kupca ale powinieneś sprzedać za dobrą kasę.

Motocykl jest dość specyficzny co utrudni znalezienie kupca, z drugiej strony rynek się rozszerza coraz więcej ludzi chce kupować małe pojemności na pierwsze moto.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info Expert podaje iż model wszedł na rynek w 2002 roku i to są najwcześniejsze notowania.

Jesli piszesz o Polsce to sie zgadza ;) w niemcowni był wcześniej :P

Model RT125 Classic 2002 stoi 10550 a model RT125 2002 stoi 9500.

Przegladając niemieckie aukcje własnie takie ceny spotykałem... tyle, że żeby kupić w niemczech dochodzą Ci opłaty... itp itd...

 

Dzieki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...