Skocz do zawartości

No i mam problem :D


Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł ten czas... kiedy chciałoby się coś większego, jakieś inne moto :crossy:

No dobra, powiecie, co za problem? Wykładasz kasę i masz :P

Racja ;), Ale żeby mieć kasę chciałbym sprzedać RT 125... A problem mam taki, że nie wiem czy jest wykonalne w Polsce?:o

 

Na żadnych aukcjach/ogłoszeniach w pl. nie spotkałem się z takim rodzynkiem:)

 

Teraz pytanie, jak w Polsce się nie uda to może jechać do Niemiec i tam sprzedać;). Śmiesznie to brzmi szczególnie, że wszyscy jeżdżą tylko nie sprzedawać a kupować...

 

Czy komuś się obiło o uszy, że ktoś polował na takie oto? Dla syna(16 latka), miasta(ekonomia i małe gabaryty).

 

 

 

Macie jakieś pomysły:)??

 

 

btw. Nie wiem czy to dobry dział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wszytkei 16latki chcą RS, NSR itp... a ich g. obchodzi czy moto to 4t czy 2t :mrgreen: i że w 4t nie trzeba wymieniac cylindra co 100km :mrgreen:

 

:roll: w niemcowni czasem spotykałem się z ogłoszeniami z rt... w pl nigdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedasz w polsce i to bez problemu zalezy tylko jaka kase chcesz coraz wiecej 16latkow pragnie 125:)

 

Ty nie widzisz problemu' date=' ale wedlug mnie Salata bedzie mial duzy klopot sprzedac [b']za godziwe [/b]pieniadze ten motocykl. Tym bardziej ze jego cena jest ustalona na pozomie Bandita z pierwszych lat produkcji.... W Polsce bedzie problem, malo ktorego 16 latka stac na taki wydatek, a do tego drugi problem "Panie, toc to tylko MZka". Kazdy mlodzieniec woli miec zajezdzona NSRke czy inne TZR, byleby japonskie(ewentualnie wloskie) i "scigacza" przypominalo. Salata, o sprzedazy w Niemczech slyszalem,ale byly to glownie zabytki, a Twoj niestety sie jeszcze nie kwalifikuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2001r

 

ale naprawde od 2003 zaczolem na niej smigac bo A1 zdobyłem. w 2002 zrobiłem moze z 200km bez prawka :P a potem zima ;)

 

 

Czolem!

 

Nie zastanawiaj sie tylko wystawiaj na allegro i przekonaj sie jakie jest zainteresowanie .

Ja bym tak zrobil .

 

Pozdrawiam

 

Kurde taki okrutny dla niej nie moge być... sprzedać przed sezonem... no nieee ;) jeszce z raz chciałbym się nią przejechać... :roll: bo naprawde bardzo ją lubie i gdybym miał tylko kase na 2 moto to nigdy bym nawet nie myslal o sprzedwaniu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie mozesz miec problem bo jesli juz ktos sie decyduje na 4t to raczej cbr lub tanie ybr

Heh no dobra nie porównuj cbr125 z rt125, ale to tak jak byś malucha z porsche porównywał ;) (na korzyść RT :P )

 

I słynne powiedzenie, że: Honda to Honda akurat tu nie przemawia do mnie ;) Pomimo tego bardzo lubię hondy!!

 

Decydują o tym takie pierdoły jak np. przewody hamulcowe w stalowym oplocie itp. Itd... Jednego nie można zarzucić Niemcom... że na takich pierdołach nie oszczędzali no i tu odpowiedź, czemu cena taka a nie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co wy sie przejmujecie wystaw i zobaczysz. Wiadomo ze nie bedzie tak latwo sprzedac jak nsr, i pewnie to dluzej bedzie trwało ale predzej czy pozniej sprzedasz. Ciekawe czy ktos slyszal o Cagivi Super City ? Pewnie nie wiecie wogole co to jest, a ja takim sprzetem jezdzilem 2 lata i sprzedalem go rok temu, czekałem z miesiac ale sie udalo. Najpierw daj ogloszenia i zobacz jaki bedzie odzew a nie gdybaj ze wiecej osob kupuje nsr, czy inne 125 2t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Pompka :mrgreen: kolejnośc jest taka: 2oo a dopiero po tem 4x4 :mrgreen:

 

 

A ile byś chciał za tą mz?

Musze się zorietować po ile one stoją w niemcowni... bo nie wiem :o nie mam do czego się odnieść :P

 

nowa prawie 17tys... ta ma 5 lat... więc? ile % +- traci moto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...