Skocz do zawartości

OGRANICZENIE SZYBKOŚĆI!!


tra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobra to ost pytanie?? jak to zrobie to na swoja odowiedzialnosc bo tak kur.. chcę !!!

 

 

czy silnik sie bedzie szybcioej zuzywał czy nie???i czy bedzie wiecje palił

 

 

ps. żony sie nie oszukuje panowie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy silnik sie bedzie szybcioej zuzywał czy nie???i czy bedzie wiecje palił

 

Może będzie zamulony a co do zużycia to myśle że nie będzie.

Powiem że chyle tobie czoła jeżeli wytrzymasz jezdżąc

takim motocyklem z takim ograniczeniem.

 

Ja jednak oszukałbym żone :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
dobra to ost pytanie?? jak to zrobie to na swoja odowiedzialnosc bo tak kur.. chcę !!!  

 

 

czy silnik sie bedzie szybcioej zuzywał czy nie???i czy bedzie wiecje palił  

 

 

ps. żony sie nie oszukuje panowie!!!

 

Możesz zdławić ten motocykl, przy czym to nie jest tak, że ograniczasz prędkość max, tylko ograniczasz moc motocykla. A palić dlaczego ma więcej?? Tak samo z eksploatacją silnika...

 

Jak nie chcesz oszukiwać żony i robić z siebie barana to po prostu kup sobie słabsze moto...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz oszukiwać żony i robić z siebie barana to po prostu kup sobie słabsze moto...

 

pzdr

 

ale co mi da słąbsze moto tu nie chodzi o przyspoeszenia tylko o predkośc

kazde pojedzie te 120-140km/h wiec jaki jest sens!!! z czasem bede jezdzil 140 160 ale z czasem napewno nie w 1 sezonie!!! tzn ja to wiem ale ona tego nie rozumiem uważa ze wsiade i bede 200km/h jechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ogranicznik predkosci to najglupsza rzecz jaka mozna zalozyc, a do tego zajebiscie niebezpieczna. Wyobraz sobie-wyprzedzasz tira jadacego 90 km/h, podczas wyprzedzania jedziesz z predkoscia <100 km/h ,bo dziala ogranicznik. Toz to kuzwa proszenie sie o wypadek! Zona chyba chce sie Ciebie pozbyc, skoro takie glupie pomysly popiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi tra, chyba rozumiem twój problem, bo nie chodzi o to jak ominąć problem z żoną, postawiłeś pytanie i trza na nie konkretnej odpowiedzi, a nie tekstów "okłam ją".

jak wy chcecie zbudować dojrzały związek jak takie rady dajecie koledze? :)

wydaje mi się, że problem tkwi w tym, że żona się po prostu boi o męża i tyle (rzecz bardzo godna pochwały i oby każdy kiedyś znalazł taką kobietę (ja już mam 8) )), trochę pojeździ słabszym moto, a po miesiącu, czy dwóch jej przejdzie i bez spięć w rodzinie czy niepotrzebnego oszukiwania dostanie pozwolenie na odkręcenie trochę bardziej. a jak ma możliwość kupić wymarzony 2oo, to nie gaście jego zapędów.

poza tym to bardzo dojrzała postawa, lepiej na początek przymulić 2oo, nim się człowiek oswoi z tym słodkim zwierzęciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tra - ja mialem zdlawionego GS-a bo to moj pierwszy sezon a taki mi sie trafil i latalem przy 25KW z predkoscia 160 km/h

Ale po miesiacu doszlem do wniosku ze juz porzebuje wiecej mocy :)

Nadeszla zima i wybralem sie do garazu , rozkrecilem gaznik wyjalem co trzeba i teraz bedzie pelna moc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi tra, chyba rozumiem twój problem, bo nie chodzi o to jak ominąć problem z żoną, postawiłeś pytanie i trza na nie konkretnej odpowiedzi, a nie tekstów "okłam ją".

jak wy chcecie zbudować dojrzały związek jak takie rady dajecie koledze?  :)  

wydaje mi się, że problem tkwi w tym, że żona się po prostu boi o męża i tyle (rzecz bardzo godna pochwały i oby każdy kiedyś znalazł taką kobietę (ja już mam  8) )), trochę pojeździ słabszym moto, a po miesiącu, czy dwóch jej przejdzie i bez spięć w rodzinie czy niepotrzebnego oszukiwania dostanie pozwolenie na odkręcenie trochę bardziej. a jak ma możliwość kupić wymarzony 2oo, to nie gaście jego zapędów.

poza tym to bardzo dojrzała postawa, lepiej na początek przymulić 2oo, nim się człowiek oswoi z tym słodkim zwierzęciem.

 

dokładnie o to mi chodzi!! ja wiem ze nawet majac pod soba 150Km nie bede jeździł szybko 60-50km bo sie uczę ale ona uważa inaczej dlatego kupiłem sobie wymażone moto i je zdławie!! do 50KM!!

 

ps. jedny (PM2Z) który umie czytać ze zrozumieniem i pomóc człowiekowi!!!!! dzięki wielki bracie!!thx pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samej predkosci nie da sie wyliczyc i ograniczyc ograniczasz obroty max, albo zdlawiajac na gaznikach (dysze,dolot powietrza) metoda prob i bledow ewentualnie przelozeniem zebatek ale wtedy kazdy bieg i kolo wyyyysoko :) ale zato jak by sie milo gume palilo :( :mrgreen:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz... pomyslec nad mniejszymi dyszami, zebatki minimalnie mniejsze zeby na gume nie stawialo nio i nad modulem popracowac... innego wyjscia nie ma.

 

swoja droga to nie ma wlasnie co sie palic do wielkiej mocy, po prosty w tym sezonie bedzie go wyprzedala babcia w kapeluszu w tym CC ale to trudno, nie ma gdzie sie spieszyc. swoja droga to w koncu poczuje brak mocy i tyle... jego sprawa.

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje Ci tra, tego buta pod jakim się znalazłeś :lol: Żona mówi "kochanie zwolnij" to zwalniasz? Np jadąć samochodem? Mnie by na Twoim miejscu szlag trafił. Żona mówi Ci ile masz jeździć? Może jeszcze mówi Ci jak masz sie ubierać :) I przy tych 120 km/h sie możesz rozpieprzyc mając pecha. Tu prędkość ma drugorzędne znaczenie....

 

 jak to zrobie to na swoja odowiedzialnosc bo tak kur.. chcę !!!  

 

Tak to powinieneś swojej lubej mówić a nie na forum :lol:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...