Skocz do zawartości

RAJD KATYŃSKI 2006 !!!


Skała
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjaciele ! Znowu KŁAMSTWO KATYŃSKIE pokazuje swoje oblicze. Bezczelne traktowanie zbrodni ludobójstwa przez władze rosyjskie (to nie jest zbrodnia ani też nie są to ofiary represji stalinowskich...) poraz kolejny służy instrumentalnie poróżnieniu narodów i ochronie nielicznych żyjących siepaczy Stalina. Słowa wieszcza ciągle brzmią !

 

"Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie" (A. Mickiewicz, "Dziady" cz. III)

 

Nasze obowiązki względem naszych bohaterów są zatem bardzo aktualne. Ta HAŃBA cywilizacji (szczególnie zachodniej, konfromistycznej, bez sumienia) nigdy nie zostanie zapomniana a my i ufam nasze wnuki bedziemy stale obecni w Katyniu. Niech nas będzie w każdym roku więcej. Niech świat zobaczy nawet 1000 motocykli przed Memoriałem w Katyniu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Przemek a byłeś na zlocie Varadero w Jarnołtówku ? Opisy i zdjęcia na stronce varaderoclub.pl Jeżeli Twoi ginęli tam na nieludzkiej ziemi to musisz pojechać obowiązkowo. 125-tka może nie dać rady szczególnie że trzeba zabrać bagaże ale do rajdu zostało trochę czasu. Pomyśl o Transalpie i zabierz się z nami. W zeszłym roku był z nami Michał (lat 19) na Drag Starze. Zapraszam też na rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze. Spotykamy się 23.04 na Starym Rynku w Częstochowie o godz 9.00 Będzie spora brać z Rajdów Katyńskich i nasz komandor Wiktor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no ja cholera w tym roku raczej nie dam rady bo może by i czas sie znalazł ale ze względu na to że kończe studia i piszę magistrkę nie moge już dziś nic zaplanować a wize już by trzeba załatwiać. wpadne chociaż na pierwszy etap do granicy. czy na Litwę trzeba mieć wizy ?? magisterke tworze o Piłsudskim wiec wsumi może do Wilna chociaż ??:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam czy na tym rajdzie można przeżyć fajną przygodę ... z tego co piszecie jest super ... ale może mnie jeszcze jakoś przekonacie. Czekam na argumenty :D. Planuje ten wyjazd na 51%, ale jeszcze nie byłem ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kilku z tych szaleńców, którzy tam pojechali i powiem Ci tak, ty nie czekaj na argumenty, tylko się pakuj i załatwiaj wizę :bigrazz:

Ja bym bardzo chciał pojechać lecz wiele rzeczy stoi na przeszkodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym roku szykuje się podobno sporo motocyklistów, więc trzeba się spieszyć z decyzją.

 

Tym razem w Ostaszkowie uroczystości na cmentarzu organizuje Policja, więc zapowiada się zacnie,

 

a poza tym Charków, Kamieniec... już widzę jak co niektórym amatorom m(n)ocnych wrażeń pojawia się uśmiech na twarzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To robić wstepna liste kto jedzie

 

 

No właśnie. Wyciągam temat z niebytu bo jestem ciekaw, kto (oprócz mnie) jedzie.

Teraz już lipiec to chyba powinno być wszystko wiadomo, czy jak?

 

Pozdrowienia dla patriotów na motocyklach!

 

:icon_mrgreen: ZŁY BOB :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja mimo najszczerszych chęci w tym roku nie pojadę natomiast chętnie machnę z wami pierwszy etap do Sokółki teraz pytanie czy jako jadący tylko pierwszy etap czyli odprowadzający ( rozumiem że zaproszenie na stronie rajdu nadal aktualne) muszę się oficjalnie do kogoś zgłosić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...