Skocz do zawartości

Blotnik Mz


AddaM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy w mz etz 251 i etz 150 błotniki ,te metalowe są takie same czy czyms sie roznia? Czy ten chromowany trzymak pasarzera rozni sie w wersji z plastikowym blotnikiem??

 

Jaka mozna zalozyc najszersza opone z tylu i z przodu??jaki moze byc jej maksymalny profil??

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w mz etz 251 i etz 150 błotniki ' date='te metalowe są takie same czy czyms sie roznia? Czy ten chromowany trzymak pasarzera rozni sie w wersji z plastikowym blotnikiem?? [/quote']

 

Trzymak jest taki sam. Co do błotników nie jestem pewien.

 

Jaka mozna zalozyc najszersza opone z tylu i z przodu??jaki moze byc jej maksymalny profil??

 

 

Etz 150/251 fabrycznie mają 2.75 przód i 3.25 tył. Ja miałem 3.00 z przodu i 3.50 z tyłu (miejsca było mało).

 

Domyślam się że chcesz założyć szersze opony dla lepszego wyglądu. Moim zdaniem mz najlepiej prowadzi się na standardowym rozmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na kompie reklame etz 251, bym wkleił... jak bym wiedział jak :mrgreen:,ale nie wiem wiec napisze co tam jest napisane w zwiazku z ogumieniem:

front tyre(smiem sadzic ze to oznacza przod:D) 2,75-18R

rear tyre(...) 3,25-16R or 100/80-16

 

mnie tyz sie nie wydaje co by w etezetach były orginalnie opony 4.00, ale poniewaz nie bardzo sie znam na oznaczeniach typu 100/80, nie wiem jakim rozmiarom by odpowiadały,ktore czaje, czy to bedzie 3,25 czy 3,50 czy moze 4,00.

osadzcie sami!!

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest sens wstawiana opon o owiele większej szerkokosci niz zaleca to fabryka? Raczej nie, oprócz ładnego wyglądu. Zbyt szeroka opona zwiększa opory ruchu, przez co zwieksza sie zużycie paliwa i wybieranie niepotrzebnych nierównosci jezdni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy mialerm kupowac do swojej 251 oponke (ostatio ro rozmawialem z Jackiem z gdanska-na forum jako MłodyVFR. i on u siebie miał 120/90/16 , sprawdzał i opona 130/90/16 juz obciera o gumy, faktycznie, ja kupilem ostatnio metzelera 120/90/16 i miesci sie idealnie jest ciut miejsca po bokach, wiekrza by juz nie weszla,a jak by weszla to by przycierala o blotnik i o gumy!!!

 

Pozdr. Veteranos!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...