Skocz do zawartości

MotoMyszka vs. RX -- się chwalę :)


Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za gratulki, ciesze się że tak wielu z Was z taką radością powitało mnie i moje koźlątko w gronie ednurowców, mam tylko nadzieję, że koźlątko będzie grzeczne i razem przejedziemy sporo górek, błotek i dziur. :D

 

 

Pozdro MotoMyszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to sie nic nie mówi tak??? OBRAAAAAAAŻAM SIE :D Weeeźcie w ogóle - co za brak solidarności wewnątrz-natolińskiej ;) Za kare Myszka zamawiam sobie rundke wokół bloku :D Gratuluje sprzęta, długo na niego czekałaś a i Kamil sie naszukał ;) Mam nadzieje że troche razem polatamy i że nie zaczniesz mnie objeżdżać za bardzo :mrgreen:

 

Pozdrawiam i czekam na zaproszenie żeby wpaść i sprzęta oblookać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i czekam na zaproszenie żeby wpaść i sprzęta oblookać

 

 

Jak tylko będziemy mieli wolne to Cię napewno zaproszę na obejżenie sprzęta, no i przedewszystkim muszę Ci podziękować, bo pomagałeś nam i Pan EnduroMax także bardzo nam pomagał w poszukiwaniach. Dla Was chłopaki wielkie dzięki :D .

 

O objeżdżanie zupełnie nie powinieneś się martwić i sam o tym wiesz a i na rundkę wokół bloku, a ktowie może dalej możesz liczyć ;)

 

Pozdro wielkie,

chyba zmienie nick na MotoMyszka, co Wy na to? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

[ Dopisane: 17-02-2006, 22:45 ]

Gratuluje, Aprilia RX to udany zakup, sam kiedys chcialem sobie taka kupic :D

P.S. Ile Ty masz wzrostu, ze ta Apa tak potezne wyglada przy Tobie :>

 

ty lepiej zapytaj ile ona ma wzrostu, że taka wielka jest cholera, ale coś na to poradzimy, ona była przez kogoś podwyższana. :?

damy rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprostu zazdroszcze tej solidarności w rodzinie, mąż i żona na mot :!: Świetna sprawa. Oczywiście gratuluje maszyny, fajny sprzęt i oby służył jak najdłużej :!: Może kiedyś w przyszłości będzie mi dane posadzić swoją kobite na motor :D Oby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo i siedziałem - fajna sprawa taki motorek

 

 

I co się chwalisz :) , ja też siedziałem i to pierwszy od Ciebie :D

 

PS. Może jest na forum jakiś urzytkownik RX-a który posiada książkę serwisową/obsługową do tego sprzęcika.

 

Schemat silnika już mam i nawet instrukcję obsługi w języku Polskim jak użytkowywać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy w swojej klasie:]

A gdzie pan szanowny HM'a zgubił :D

 

No jak Dla mnie W porownaniu z moją Mtx To Ta Rx Jest Niska

A co masz w mtx'ie przedni widelec od choppera z z tyłu kostkę podnoszącą o 0,5m :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś w przyszłości będzie mi dane posadzić swoją kobite na motor Wink Oby

 

 

Ciekawe co będzie trudniejsze, znalezienie sobie kobity, czy namówienie jej na moto :?: Ale narazie nie potrzeba Ci drugiej kobity - masz przecież XLRke.

 

Dołączam się do gratulacji, RX jest po prostu kaczy :twisted: Sam ujeżdżam RXa 125 i jak narazie nie mam powodów do narzekać, wręcz przeciwnie :D Oby nie sprawiała Ci problemów :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...