Skocz do zawartości

SKORZANE SPODNIE-co zrobic z nimi?


Rekomendowane odpowiedzi

kupilem z katalogu Hein Gericke spodnie proste, z ladnej, wloskiej, skory tak na wiosne no i niestety piwo zrobilo swoje ze nie moge sie dopiac w pasie i k..wa mialem je na sobie 2 razy, raz jak zakupilem, 2 raz na moto. Teraz mam pytanie, co z nimi mozna zrobic zeby mozna bylo sie zapiac w pasie??? bo zwezyc latwiej, ale poszerzyc???? no chyba ze ktos chce kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz iśc do krawcowej i poprosić żeby Ci wszyła jakiś jakby klin. Mam na myśli trójkąt odwrócony do góry podstawą tak na wysokości pasa (podstawą byłaby górna krawędź spodni). Brzmi to może troszke dziwnie, więc jeśli jest to niejasne to mów, postaram się inaczej wytłumaczyć. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz, miałem podobny problem. okazyjnie kupiłem na łódzkim moto-bazarze spodnie skórzane z pełnymi protektorami, ale były cholernie ciasne. trochę skusiła mnie cena, ale chyba najbarzdziej słowa uznania dla mojej pani 8)

problem był w pasie i tylko w pasie, ale rzecz tyczy się chyba i inych części. metoda :idea: była taka:

1. ćwiczę brzuszki, pompki i takie tam

2. próbowałem odstawić majonezy itp. i ogólnie ograniczyć ilość spożywanego jadła, ale raczej mi to nie wychodzi :-)

3. w spodnie, w pasie, umieściłem przyrząd żony do ćwiczenia ud (ach, jak ona to wspaniale robi :D ), tak by rozciągał je. jest dobry, bo wyłożony gąbką, więc nie kaleczy materiału. wystarczyły dwie noce rozciągania, dalej się już rozciągnie na mnie.

 

ot i cały sposób, teraz już dopinam je bez bólu, wciąż są zdziebko przyciasne, ale to już się wyreguluje w trakcie sezonu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo "proste":

1)Codziennie 4 ser. brzuszkow 4 spiec do tego bieganie 4 razy w tygodniu nawet 5 , dieta bez coca-coli majonezu kfc itp :D bez kotletow itp tylko rybka! bez czekolady itp :D i to chyba tyle a i pifo papap ;) efekt w 2 tygonie:)wiem bo sam cwicze od 5 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem bo sam cwicze od 5 lat:)

 

I dalej mam nadwage ;) Pieprzenie o szopenie... Jeszcze może aerobik niech sobie załatwi :D... Trzeba sobie powiedzieć "jak nie schudne to jestem baba" i ograniczyc jedzienie do obiadku i 2 kanapeczek na kolacje (moja dieta)... Chipsy i inne swinstwa niech sobie hamerykańce żrą ;P Lepiej te 60 gr na paliwo odłożyć ;P Sposob naprawde łatwy i sprawdzony :D Fotek wysyłać nie bede ;) Uwierzcie na słowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze jak byly teraz egzaminy to sie zestresuje' date=' ale efekt byl odwrotny :D[/quote']

 

 

 

Widze żę mieliśmy podobne przypuszczenia i podobne efekty :)

 

Ja sie boje ze jak teraz cos kupie i bedzie dobre to na lato jak schudne będzie WÓR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...