Skocz do zawartości

Informacje o Husqvarnie WRE 125.


Rekomendowane odpowiedzi

Strzalek napisał:

Moc ciut ponad 30koników

 

 

no chyba raczej nie' date=' ludzie dostrzezcie roznice pomiedzy WRE a WR!! Evil or Very Mad

[/quote']

 

Czowieku dostrzegamy :!: Dlatego nie pisze prawie 40 tylko ciut powyżej 30

bo ma ich 31- 32.

Musi tyel mieć bo doblokowana DTki, MTXy,i KMXy zostawia w tyle a one maja nie całe 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek napisał:

Dlatego nie pisze prawie 40 tylko ciut powyżej 30

bo ma ich 31- 32.

 

 

husqvarna wr w rzeczywistosci ma okolo 34 - 35 km' date=' a wre ma inny, slabszy silnik wiec raczej 30 km nie osiaga Wink

 

pozdro

[/quote']

 

Ludzie kiedy Wy sie nauczycie, że konie to nie wszytko :!:

 

WOW... sadzilem ze mieszanka 1:20 w zupełności starczy! A ile leci?

!:20 to za duzo. Lej 1:40 a o ile si enie myle to tam chyba nawet dozowni jest więc nei potrzebujesz sam mieszac. Dla pewnosci sprawdz i zobacz czy podaje olej. Z oleji radze stosować castrol R2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW... sadzilem ze mieszanka 1:20 w zupełności starczy!

 

Stosując mieszankę 1:20 w jednym litrze paliwa bendzie 2 razy wiencej oleju niż przy 1:40. Przy 1:40 wychodzi stosunkowo niewiele oleju. Polecam swuj na maksa prosty programik co kiedyś napisałem do obliczania ile wlać oleju, może wreście sie komuś przyda - cobyś nie wlał na 1 litr benzyny 20 litrów oleju :banghead: http://www.members.lycos.co.uk/czcross12/e.../etz/mieszanka/ (kliknąć prawym i zapisz element docelowy jako)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory że się do tematu wciskam ale tak sie składa że wiem ile pali wre bo mam a więc jak jeżdże sobie troche po drodze i po lasach to pali gdzieś 6 ale jak wieżdżam na tor to nawet 8 ale to już wtedy nie ma zmiłuj sie dla motora przynajmnie tak moja pali ale jak u innych to nie wiem a wedłuk mnie to lepiej samemu robić mieszanke bo jak kupiłem tą wre od kolesia to mi powiedział że lepiej samemu robić mieszankę bo te dozowniki w wre to robią w hu.... że niby jak ma dostać dużo oleju to nie dostaje a jak na niskich obrotach nie trzeba duzo oleju to znowu za dużo daje i dlatego samemu najlepiej pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kiedy Wy sie nauczycie' date=' że konie to nie wszytko [/quote']

 

a czy ja gdzies napisalem cos w stylu ze moc jest najwazniejsza?? :) poprostu chcialem podzielic sie swoja opinia i poprawic Twoja (bledna wedlug mnie) wypowiedz :banghead:

 

pozdro

 

[ Dopisane: 15-02-2006, 20:47 ]

http://www.motorbikes.be/en/Husqvarna/2004/WRE%20125/

 

tutaj masz dane techniczne, wiem ze nalezy do nich podchodzic z dystansem ale moc tutaj podana huski wre wynosi 15 KM, natomiast w jakims katalogu WR miala napisane 41 KM, wiec ilosc tych kuni jest troszke zawyzona 8)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawic Twoja (bledna wedlug mnie) wypowiedz

Chciałem tylko powiedzieć że strzałek pracował w serwisie motocyklowym i dalej z nim współpracuje!

 

tutaj masz dane techniczne' date=' wiem ze nalezy do nich podchodzic z dystansem ale moc tutaj podana huski wre wynosi 15 KM' date=' natomiast w jakims katalogu WR miala napisane 41 KM, wiec ilosc tych kuni jest troszke zawyzona[/quote'']

Bo są to daje wersji zablokowanej dopuszczonej na prawo jazdy a1

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...