Skocz do zawartości

jazda na tylnym kole


Rekomendowane odpowiedzi

PomyK, a ty umiesz na tej cr jezdzic na gumie? I na jkaim biegu to robisz?

Czy umiem ,nom przejade z 20-30 metrów więcej nie bo jeszcze umiejętności tyle nie ma.A na biegu to na 3.Raz czy dwa udało mi się wyrwać na 2 i w trakcie jazdy zaczepić 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję zacząć zabawę z wheelie na rowerze' date=' mniejsze koszty w przypadku gleby[/quote']

Tak zgadza się :!: .Ja tak zacząłem wtedy miałem jeszcze simsona :D ,na rowerku to przejadę tyle na ile mój organim mi pozwoli :D

 

PS.Najlepiej nauczyć się na rowerku jadąc prawie że stając w miejscu(z hamulcem) :D

 

Pzdr Kuba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zluzować pólki lekko, żeby nie pogiąć kierownicy. Zluzować mocowania klamek, żeby ich nie połamać. Dostroić zawieszenie (utwardzić). Można zdjąć tylną lotkę. Sprawdzić poziom oleju. I jazda ćwiczyć piony :twisted:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endurowiec prubój na 1 na 2 jest już ciężko. Na 1 możesz nawet usiąść na baku, pozycja nie ma znaczenia. Najważniejsze jest żeby złapać równowage. Jeżeli bardzo chcesz na 2 usiądź jak najbardziej z tyłu, rozpędź troche potwora, ujmij maxymalnie gazu i gwałtownie odwiń w tym samym momęcie szarpnij za kiere. Ale radze mieć ochraniacze i trenować na miękiej lące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...