Skocz do zawartości

jazda na tylnym kole


Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy na Derbi Senda 50 dochodzi do kazdego biegu na kole' date=' stawia przy kazdej predkosci i z kazdego biegu![/quote']

 

Ciężko w to uwierzyć ale jest to możliwe, chociaż postawić 50ccm na 5ce albo 6ce na koło to nie lada wyzwanie :!: Kiedyś na forum był filmik o kolesiu który ostro na sendzie wymiatał, może to ten sam :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde- to ze silniki są dwa?  Wypaśna fotka  . Ale on leci w powietrzu, a nie jedzie na gumie ;]

 

to sa zawody w podjezdzaniu pod gore, czasami wstawiaja silniki nawet od herleyow, dluzszy wahacz zeby na plecy nie poleciec, czasami zamiast takich opon (bodajze do jazdy na pustyni te sa) wkrecaja olbrzymi sruby zeby lapiej kopaly,

a ten gosc raczej przesadzil i mial ciezkie ladowanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio napisał:

Znajomy na Derbi Senda 50 dochodzi do kazdego biegu na kole, stawia przy kazdej predkosci i z kazdego biegu!

 

... a potem sie budzi. Postawienie sendy na gume z ostatniego biegu jest niemozliwe. Obstawiam ze nawet z 4 nie pojdzie.

ze ty z 3 biegu nie postawisz 125 to nie znaczy, ze on nie postawi...... :) Dobrze szarpniesz, umiesz utrzymac balans i sprzeglo to sie wszystko da.... :(

 

Ostek zna go o wiele wiele lepiej wiec niech on sie wypowie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze ty z 3 biegu nie postawisz 125

 

Po co odrazu komuś łate przypinać :? Tym bardziej że to nie prawda :|

 

Mi się też troche nierealne wydaje postawienie z 6ki Sendy. Co prawda TSke nawet na 4ce stawiałem ale ona była tak lekka że stawianie jej na koło przypominało bardziej stawianie roweru na manuala tyle że z użyciem gazu :) A macie może filmiki tego wymiatacza :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój raczej nie idzie z żadnego biegu

Jak to EXC nie postawisz? Mój kumpel stawia EXC na trójce bez sprzegła ale musi troche szarpnać za kiere. Wkrotce nagram filmik jak ja stawiam Husqe WRE 125 to zobaczycie :) Aha moj kumpel na DT 80 jedzie na kole przez 200m ale na podnóżkach pasażera :roll:

pozdro

 

200m, 8O To ja tyko jade max5. Ten kolo stawia DT ze sprzęgła czy z gazu? Ja tylko i wyłącznie z gazu. Na jakim biegu ją stawia? Jak z jedynki to czy uadje mu się zapiąć dwójke? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde Chris na sendzie wymiata,zajoł 4 miejsce na SFF ,robi kółeczka i dużo innych tricków których nie powstydził by sie nawet Craig Jones czy jak mu tam ,a na derbiku jezdzi już bardzo długo i ma go opanowany w 100% ,wiem że ma zmienione przełożenia ,jest to wersja SM , a z 6 stawia go wybijając sie z zawieszenia,szarpie motor całym ciałem,czasami nawet kilka razy sie podbije ,a jak mu sie uda to odrazu przechodzi do balansu i kontroluje gume chamulcem.Naprawde szacun i mam nadzieje że kiedyś będe miał tak opanowanego mojego dr-z :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...