Skocz do zawartości

jazda na tylnym kole


Rekomendowane odpowiedzi

Chris naprawde wymiata na tym derbiku i z resztą nie tylko :) Pamiętam jak na S1 wsiadł na Dr'ke Tomcia i łapał naprawde ładne piony... aaa lol albo na motorynce :( Ponadto przecież latał w dwie osoby na kole... stoppie też z pasażerem zrobił. Na gumie w kółko jeździł (wsio na derbi of korz). Ja też tak chce :( Wszystko mam na filmikach, ale niestety net kiepski ;( Jedno jest pewne. Tegoroczna Bielawa jest jego.

 

Tutaj są fotki z S1 http://www.dna.foxnet.pl/infopage.php?id=40

Jak będzie mi sie kiedyś chciało to poskładam filmik i zobaczycie co Chris potrafi :( z resztą nie tylko on bo Ostek i inni też kozacko wymiatają :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajac zycie jestes jednym z tych, korzy wiecej gadaja niz robia...

 

Słabo znasz te życie :)

 

a z 6 stawia go wybijając sie z zawieszenia,szarpie motor całym ciałem,czasami nawet kilka razy sie podbije ,a jak mu sie uda to odrazu przechodzi do balansu i kontroluje gume chamulcem

 

W takim razie szczery szacun dla kolesia :!: Przy zmienionych przełożeniach nie można zaprzeczyć iż jest to niemożliwe :!:

 

Jak będzie mi sie kiedyś chciało to poskładam filmik i zobaczycie co Chris potrafi Smile

Z chęcią bym zobaczył :( A nie znajdziesz troszeczke czasu dzisiaj :?: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bys zobaczyl jak jezdza naprawde dobrzy stunerzy to bys sie zdziwil....  

Znajac zycie jestes jednym z tych, korzy wiecej gadaja niz robia...

Ta,ta,ta a my mamy takich stunterów na 50 cc w dupie.Ciekawe czy w terenie byłby taki stunter mocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my mamy takich stunterów na 50 cc w dupie

 

No tak... zauważ, że mając pod sobą prawie litr pojemności jest dużo łatwiej postawić moto na koło niż dysponując 50 ccm :) Naprawde wieeelki rispekt dla ludzi potrafiących WYMIATAĆ na 50/80/125. Ludzie na S1 byli zaaskooczzeeeniii tym co wyrabiał tam Chris....

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dupie to ty masz cos jak idzisz do kolegow....

Nie osraj sie :(

 

No tak... zauważ, że mając pod sobą prawie litr pojemności jest dużo łatwiej postawić moto na koło niż dysponując 50 ccm

Ok.Ma umiejętnosci i gra :) Ale denerwuje mnie jak taki Tomcio Paluszek Grzebaluszek obraza człowieka który w enduro siedzi ładnych pare lat i posiada takie doswiadczenie jak wszyscy goscie z 2 stron tego teamtu.

Trochę "rispkektu" sie nalezy.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazej_mtx napisał:  

Jak będzie mi sie kiedyś chciało to poskładam filmik i zobaczycie co Chris potrafi Smile  

 

Z chęcią bym zobaczył  A nie znajdziesz troszeczke czasu dzisiaj

 

Jak narazie to składam nasz film :) ale zobaczymy co da sie zrobić :(

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL  

Bys zobaczyl jak jezdza naprawde dobrzy stunerzy to bys sie zdziwil....  

Znajac zycie jestes jednym z tych, korzy wiecej gadaja niz robia...  

Nie bede Ci nic na sile udowadnial, bo malo mnie obchodzi twoje zdanie

 

Ty może forum zmienisz co ??????????

Ciekawe jak ty jeździsz !!!!!!!!!!!!! :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...