Skocz do zawartości

WIOSNA! WIOSNA! Przygotujcie się!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wiadomość dla wszystkich. Dopiero 9 LUTY, a u mnie takie słoneczko :buttrock: i śnieg tak szybko topnieje... że wystawiłem maszynę i zrobiłem rundkę. Mówię wam to juz tylko parę dni i wio... Jak pogoda u was - czy widizcie już wiosnę? Jeżeli tak to złapcie ją i juz nie puszczajcie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. W Szczecinie i Poznaniu sezon zaczyna się najwcześniej. Najpóźniej to chyba w Suwałkach i na Podlasiu. Jak ja wam współczuję. No chyba, że ktoś ma quada lub enduro - to może w ogóle nie dzieli roku na sezony, a tylko na dni ciepłe/zimne i mokre/suche. Chyba se kupię quada na kolejną zimę - przy okazji można odśnieżyć nim podjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet paru gratów zakupionych nie mam kiedy dokręcić, bo w garażu zima!

A co ja mam powiedzieć - swoje moto kupiłem w grudniu więc jeszcze nawet 1 metra nie przejechałem, ba nawet nie słyszałem jak gada dlatego wiosny wyglądam jak nikt inny. Niby obecnie u mnie są 3 stopnie na + i wszystko płynie ale słyszałem że podobno niebawem ma znowu przymrozić -może ktoś zdementuje :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie też 'wajseszajse' spływa, acz sporo go jeszcze zostało. W przyszłym tygodniu jeszcze lekkie mrozy są zapowiadane, a potem już we dnie raczej z górki (noc wiadomo - mróz).

Najgorsze są te góry zbitego odgarniętego śniegu (teraz już w zasadzie lodu), bo w zacienionych miejscach to do kwietnia pewnie będzie jeszcze powoli topnieć i moczyć drogi. Toteż przejażdżki całkowicie suche raczej nieprędko nadejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając temat myslałem że macie pewniejsze wiadomości o wiośnie... :|

 

Na Śląsku ostatni dzień dwudniowej odwilży, na drogach pełno wody i brei, właśnie zaczął padać mokry śnieg. Na szczęście od jutra wracają mrozy... :roll:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem właśnie pogodę na www.weather.com i wg nich cudów nie ma się co spodziewać w lutym. Temp. max 2 stopnie i przeważnie opady wszelkiego rodzaju. Na początku spojrzałem, a tam 17 stopni :buttrock: Dopiero po chwili skumałem, że to ichnie fafrenhajty :(

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze sie uzbroic w cierpliwość ,mnie znaajomy górol pedzioł że zimy bedzie na 6 tygodni :lol: A i mnie w krzyżu łumie wiec mu wierze.Tak jak wspomniał Dymsha u nas przybywało sniegu choć po południu +3 i roztopy.Oby do wiosny :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...