Skocz do zawartości

Koles na motorku ma gdzies policje..


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dajcie linki do tych filmów!!!!

 

 

 

ps.niewiem ale taka jazda na motorze to ŚMIERĆ niewiem jak on sie nie boi zap****alać 200km pomiędzy samochodami niech by mu ktoś wyjechał to po zawodach!!

 

Zauważ, że ten koleś dokładnie wie gdzie i na ile może sobie pozwolić. Gość jest profesjonalista i to widać. Był jeden taki co wsiadal i cial 250 miedzy samochodami, ale ktoś mu kiedyś wyjechał i jest po zawodach. Jednak bardziej mi sie podobaly jego filmy od GR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Jakie linki, Panowie, te filmy maja po 500-700mb :D

Sobie eMula zapusccie i gitara ;].

Albo jakies dobre dusze znajdzcie, ktore nagraja Wam filmy na plytki i wysla poczta :D.

 

Pozdrawiam

 

np ja :evil: Mam wszystkie cżęści na jednej płycie DVD w formacie Divx

lub jak kto woli na 4 CD (3 część na 2 CD)

 

Zapraszam zainteresowanych na priv :D

 

oczywiście robie to charytatywnie i nic na tym nie chce zarabiać

 

Po za tym uważam ze 4 jest najlepsza i widać ze jest porządnie zrobiona Very Happy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki,ze nie na temat...Czy wie ktoś może kto wykonuje ten utworek kiedy to Ghost rider droczy sie z policją?to jest tak w 2 połowie tego filmiku[słychac w tle skrzypce itp]To ten trailer do którego jest podany link.Jakby ktoś wiedzaił bede bardzo zobowiazany

Pozdrawiam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gosciu co pomiedzy tymi tirami sunął jakieś ponad dwieście i to grubo to chyba wode miał zamiast mózgu, kurde jak tak można zapier***ać, kurde no poprostu nie mogłam na goscia inaczej powiedzieć jak hardckorowiec, który nie bio się śmierci, kurde tylko szkoda sprzęta by było :D

 

Pozdrawiam :D

 

.:Mloda:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo on kogos zaskoczy i przetnie minivana z rodzinka jadaca na piknik... dlatego powinnismy skurczybykowi i reszcie jego kumpli obciac fundusze zeby nie mieli za co zalac, w tym celu niech ktos zapoda pelne nazwy tych filmow i wszyscy sobie z torrenta czy innego zasysacza posciagaja i przynajmniej u nas nic nie zarobia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...