Skocz do zawartości

opinie na temat suzuki VX 800 ( VX800 )


Gość Młody
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moim VX-sie miałem (na tyle ) Metzelera ale od kilku kolegów słyszałem ,że nie są zbyt dobrej jakości . Kolega z serwisu polecał mi inne marki wszystkie oprócz Metzelerów ale tak wyszło , że miałem okazję kupić całkiem świerzego Metzelera na tył po bardzo niskiej cenie no i znowu padło na Metzelera hehe ,za to na przednim kole miałem Dunlopa , (Nie pamietam modelu ale Bardzo dobra opona !!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam :unsure:

 

Od wczoraj jestem posiadaczem Suzuki VX 800. Moto przyjechało spod Przemyśla na Śląsk. Wczoraj odwaliliśmy z bratem taką podróż (360km). Trochę mokro było, trochę zimno, ale dało się radę.

Tu śmigam:

http://republika.pl/hmlysy/1.jpg

a tu moto na stacji (nie, nie zasysam banezynki z baku dla rozgrzewki, tylko staram się nalać po korek żeby obadać spalanie) :angry:

http://republika.pl/hmlysy/2.jpg

 

Motocykl wydaje się być w bardzo fajnym stanie, w komplecie dostałem:

- 3 kufry Givi

- zapasową oponę tylną

- komplet klocków

- komplet świec (czyli dwie) :blink:

- filterek oleju

 

Samo moto jest fajne: stalowy oplot, tarcze idealne, opony na przynajmniej dwa sezony, szybka Givi, lakier bardzo elegancki, widać, że od solidnego właścicela. Cieszę się :)

 

MarianKa już moto widział i na nim śmigał, to może tu trochę pokrytykować :rolleyes:

 

Do zobaczyska na trasie B) B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...