Skocz do zawartości

Gmole czy crashpady?


MAYON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ktos probowal sprawdzic crash pady? nie szlifem' date=' ale kladac maszyne przy pomocy kogos? [/quote']

 

Mozna tak powiedziec ze ja probowale (w prawdzie niechcacy:)), mialem LSLe w mojej byłej TL 1000S i przy walnieciu w auto czołowo (predkosc mala) motocykl podskoczyl a nastepni opadl i przewrócił sie w miejscu na prawy bok. Slady byly na : crash padzie, koncówce kierownicy, podnóżce, lusterku i tumiku. Na niczym innym!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już pewne konspekty dotyczące tych gmoli, ale jeszcze zastanawiam sie nad klatką zamiast gmoli. W sumie nie trudno zrobić coś takiego. Kilka prostych rurek z nierdzewki połączonych ze sobą kolankami. Pospawać walnąć sprayem i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka prostych rurek z nierdzewki połączonych ze sobą kolankami. Pospawać walnąć sprayem i będzie git.

Skoro z nierdzewki, to po co malować.

Strzelić porerkie i bedzie git.

Ogólnie pomysł dobry, pod warunkiem że klatka nie przytłoczy wizualnie reszty motocykla. Chyba że do stunt'u, to co innego.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest klatka a nie gmol tylko jakis fajans niepotrafi tego nazwac przykład gmola dał Kil|vov

To jest właśnie gmol - tylko jakiś fajans nie potrafi tego nazwać.

 

 

Po uno chłopcze Klatka jest montowana w motocyklach sportowych, oraz sportowo-turystycznych. Crash Cage (bo tak to się nazywa) jest przeznaczona do motocykli wykorzystywanych do Stuntu. Ma charakter wyłącznie ochronny.

 

Po duo Gmol montowany jest w motocyklach szosowych, chopperach itp.. Pełni on funkcje ochronną wraz z walorami estetycznymi. Częstoludzie na gmolach montują dodatkowe oświetlenie, spacerowki itp.

 

 

Crash Pad jest to element ochronny w motocyklach wszelkiej maści. Wykonany z materiałów sztucznych (lecz zasadą to nie jest)

 

Więc to co zostało przedstawione na zdjęciu To crash cage czyli "klatka" tyle że zostało źle podpisane zdjęcie przez osobe mało znającą ten temat

 

 

O tym temacie strasznie dużo słyczałem, oraz czytałem na forum stuntlife.com ponieważ sam uprawiam stunt i chciałem należycie zabezpieczyć swoje moto

 

[ [i:][b:]Dopisane[/b:]: 14[/i:] ][/size:]

thomek187

 

Bezproblemu takie coś jest zrobić jak niemasz pomysłu wstąp na www.stuntpoland.com i tam ci pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że wyspawałem sobie klatkę do GS500, mocowaną w czterech punktach po każdej stronie. Jak zrobię fotki to zapodam.

Wykorzystałem stare gmole niewiadomego przeznaczenia, starą kierownicę, płaskownik na mocowania i ze 20 elektrod fi3 różowych.

Pozostaje teraz tylko ogradować całość, oszlifować papierem ściernym i pomalowac proszkowo.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uno chłopcze Klatka jest montowana w motocyklach sportowych, oraz sportowo-turystycznych. Crash Cage (bo tak to się nazywa) jest przeznaczona do motocykli wykorzystywanych do Stuntu. Ma charakter wyłącznie ochronny.

Nie wiedziałem, że GS500 (bo to własnie ten motocykl jest na zdjęciu z linka podanego przez jest thomek187) jest motocyklem sportowym do stuntu :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...