Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Proponuje Desmoklekoty( z lac. desmoclectus erectus).

Anyway, dzisiaj nie wytrzymalem- wyciagnalem Klekotka i zrobilem runde na carbonowych juz otwartych( w zeszla sniezna niedziele) wydechach.

No i powiem Wam ze czuje sie calym cialem ze to Ducati , jak od Rycha wyjezdzalem to poczatkowo mnie nie slyszal z powodu silnego bocznego wiatru, ale potem mowil mi ze slychac bylo tak z odleglosci 3-5 km, jednak nie jest bardzo glosny - jest ze tak powiem w sam raz- Policja napewno sie nie przyczepi do halasu, ale jak sie odwija to sluchac ze trzeba miec respekt przed 748, no i nie wiem caly czas nie moglem dzisiaj spokojnie-ostro ruszyc czy to na suchym i rozgrzanej oponie, czy na mokrym idzie bokiem i koniec- cholera ma wiecej KM? Chyba niemozliwe( b. rzadko zdarza sie by sam wydech dodawal iles KM), ale az sie chce jezdzic naprawde:-))))). Kurde do bani z zima!!! Nie lubie , nie lubie....

Pozdr.Janek.P.S. Jesli chodzi o klubowanie- wierzcie mi ja mialem to juz za soba i to 2 razy( jeszcze za komuny i z 5 lat temu), nielatwo jest trzymac oficcialna grupe i to nie ze wzgledu na jakies obce czynniki- ze cos , ktos zakazuje itp, tylko ze wzgledu na samych zainteresowanych, na poczatku jest slomiany zapal i ogien, potem troche sie to rozwija, a jak co do czego przyjdzie na spotkanie zjawia sie stala grupka 3-4 osob i koniec, dlatego mowilem o czyms mniej sformalizowanym i bardziej spontanicznym, juz teraz mamy taka mala grupke(ze skladem bywa roznie- zalezy kto ile ma czasu) , ktos rzuca haslo... E... Jadziem!!...No- Jadziem...siadamy i jedziemy cos zwiedzic, albo po prostu wywinklowac sie i rozprostowac zesztywniale czlonki:-))).

Tutaj jest jeszcze sprawa odleglosci miedzy nami- jeden Poznan,inny Warszawa, inny Wieliczka- Krakow, jeszcze inny Lomza- Jedwabne, to dosc duze odleglosci jak dla niektorych, ja np. mam blizej do toru na Litwie niz na tor Poznan- tym bardziej ze i oplaty tansze i dostepnosc lepsza.

No ale od czego jest glowa- jest nas paru i zawsze cos ktos wymysli- i znajdzie sie jaki pomysl na Klubowe Zrzeszenie Wlascicieli Jedynie Slusznej i Niepowtarzalnej, A Przez To Najlepszej Marki Na Swiecie, Ktora Jakis Oswiecony Umysl, Po Latach Spedzonych W Klasztorze Szalonych Mnichow-Nazwal DUCATI- jak Wam sie ta nazwa podoba:-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne... ciekawe ile kosztują...

Jak Rob napisał, ze majtki przez głowę ściągają, to chyba duuużo... :) choć u nas to różnie z tym bywa, może sie coś takiego wypatrzy na bazarze...

 

carbonwheels.gif

przod: US$1.541 tyl: US$1.787

 

http://www.oncycles.com/dymag_main.asp

 

 

zycze ci, seb,szczescia na bazarze :D

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Proponuje Desmoklekoty( z lac. desmoclectus erectus).

 

No ale od czego jest glowa- jest nas paru i zawsze cos ktos wymysli- i znajdzie sie jaki pomysl na Klubowe Zrzeszenie Wlascicieli Jedynie Slusznej i Niepowtarzalnej, A Przez To Najlepszej Marki Na Swiecie, Ktora Jakis Oswiecony Umysl, Po Latach Spedzonych W Klasztorze Szalonych Mnichow-Nazwal DUCATI- jak Wam sie ta nazwa podoba:-))))

 

AMEN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo Jankowi włączyli prąd, po ostatnich opadach śniegu... Janek a skąd ty ten "erectus" wytrzasnąłeś..hahahaha...

Co do klubu to też mam takie obawy, że jak przeminie słomiany zapał to się towarzystwo rozsypie...

Odległości: do Wrocawia jest ode mnie 3 godz jazdy, a z Wrocławia do Poznania podobno jeszcze 2...samochodem, Motocyklem jeszcze nie jechałem, więc nie wiem. Do Warszawy też trzeba liczyć ze 3 godz - Podobnie jak do Brna???? Tak, Czy inaczej Panowie mieszkamy w środku Europy, więc mamy wszędzie blisko... Odległość nie jest ruraj argumentem ----> Melvin????

 

A nazwa powinna być krótka i nie ośmieszać klubowiczów... choć "klekoty" też mi się podobają...

Idę dzisiaj się doskonalić zawodowo więc jak bedzie nudny wykład, to troche pomyślę nad nazwą.

Pozdro

 

PS. aLLy - żyjesz???

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie ma przypadkiem ktoś zeskanowanych cyferblatów obrotomierza (ew. szybkościomierza) do Monstera 00-01' - pionowe wskazówki. Potrzebuję dorobić białe cyferblaty - do tego obrotomierza co się z nim morduję...

 

Melvin, to było półżartem z tym bazarem.

 

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Wam, że na pewno będą problemy ze spotkaniami, czy innymi elementami, ale kiedy ich nie będzie. Wydaje mi się, że mimo wszystko (nawet przy braku bardzo częstych spotkań wszystkich, przecież nie muszą one być co tydzień :cool: ) i tak możemy "świecić" przykładem Desmomaiaków w Polsce, chociażby przez noszenie barw klubowych (czy innych identyfikujących nas oznak :icon_mrgreen: ). Jak się będzie chciało to się jakoś na pewno da - trochę chęci i więcej optymizmu

Co do nazwy - muślę, że powinna ona jednak być jednoznaczna, ale nie śmieszna czy żartobliwa. Na razie nie mam pomysłu, ale też postaram się coś pokombinować i może coś wpadnie do głowy

 

Janek to jak bedziesz jechał teraz do W-wy to może już od Radyzmina będzie Cię słychać :) A ślizgasz się może przez ustawienia zawiasów, albo gumki już są trochę przejechane i maja problem z grzaniem się :icon_mrgreen: ?

Kris

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie ma przypadkiem ktoś zeskanowanych cyferblatów obrotomierza (ew. szybkościomierza) do Monstera 00-01' - pionowe wskazówki. Potrzebuję dorobić białe cyferblaty - do tego obrotomierza co się z nim morduję...

 

 

przykro mi, ale ja niestety nie mam

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że przy temperaturach poniżej 15C oponki mają małą przyczepność. Ja na mojego Metzelera nie narzekałem w lecie, a ostatnio zrobił się zbój taki sliski, że wyraźnie wyczuwałem uślizg już przy średnim pochyleniu... No ale ja nie jestem specem od szorowania kolanem, więc potraktujcie to jak małą dygresję... :icon_question:

 

Nazwy nie wymyśliłem, bo wykłady były o dziwo ciekawe.

 

Przypominam o przygotowaniu flag na 11 listopada...

 

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to juz Krzychu wiem, hihihi....

Ty masz już tą bardziej złagodzoną wersję Monstera, nie szarpie, nie ma dziury w obrotach :icon_rolleyes:

Nie to ca mój "zakapior", ten to potrafi nieraz wierzgnąć, hehehe....

Pozdro Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to juz Krzychu wiem, hihihi....

Ty masz już tą bardziej złagodzoną wersję Monstera, nie szarpie, nie ma dziury w obrotach :banghead:

Nie to ca mój "zakapior", ten to potrafi nieraz wierzgnąć, hehehe....

Pozdro Seb

 

np bo Ty jestes twardy c hłop to i masz twardą maszynkę :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
PS. Dominik, a skąd wiesz że z Seba taki żul...hihihi... ty to jesteś numer...hehe.. po 6,99... ale musi mieć bukiet...hahaha...

 

Sie śmiejesz, a ono naprawdę jest dobre, rześkie, smaczne, lekkie. Polecam serio!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie śmiejesz, a ono naprawdę jest dobre, rześkie, smaczne, lekkie. Polecam serio!

pzdr

 

wszystkiego trzeba spróbować - my dziś z żonką opijamy Słonecznym Brzegiem jej zdane egzaminy i już nam się wesoło rozmawia :icon_biggrin:

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie ma przypadkiem ktoś zeskanowanych cyferblatów obrotomierza (ew. szybkościomierza) do Monstera 00-01' - pionowe wskazówki. Potrzebuję dorobić białe cyferblaty - do tego obrotomierza co się z nim morduję...

index.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...