Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Muminek jak idą prace ślusarskie,(hihihi...) przy nowych osłonkach i owiewkach???

....zabawa będzie dopiero w sobtę (najwcześniej) - czekam na drymel od kolegi i dopiero wtedy się pobawię....

macie tu majsterkowicze kilka pomyslow na rzeczy ktore mozna w domowym warsztacie tez zrobic

milego w'endu - rezultaty zobacze w poniedzialek

 

czuwaj

 

 

http://www.nicholsmfg.com/ducati-parts.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Rob, dowcipy sie Ciebie trzymają...hehehe...

Tomek to najlepszy mechanik od Ducati w naszym mieście... a że pracuje w Yamaha... no cóż pieniążki pewnie ma lepsze, a może ma jakieś inne powody??? Nie nasza sprawa.

 

Ale Paweeł potwierdza tylko teorię, że importer sika na nas, aż pryska!!!!!

Pozdro Seba

 

PS. Mój piesek wczoraj pierwszy raz w życiu zobaczył śnieg...ale miał zabawę, hihihi..., szkoda, że nie mam kamery.

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Melvin, nie przyznajesz się ale chyba byłeś kiedyś harcerzem... :banghead:

Ciekawe jakie sprawności zdobyłeś... :biggrin:

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co do chablis to nie jest szczep !!!!! to jest nazwa wioski w rejonie Burgundii. wina chablis robi sie z winogron chardonay

 

dzięki za informacje paweel - widac, że siedzisz w temacie :biggrin:

 

co do trunków z Bułgarii - w tym roku odwiedziłem ten kraj i przywiozłem sobie trochę pliski i słonecznego brzegu - do wieczornych rozmyślań całkiem się nadają, a i wina choć nie wykwintne to całkiem smakowo mi pasowały, dobre jescze wina są na Węgrzech w rejonie Balatonu i w dawnej Jugosławii - nie wspominam oczywiście śliwowicy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak mi świta po głowie szalony pomysł, aby stworzyć DOC pod patronatem Forum... Co Wy na to??

 

Można zrobić taką grupę, zarejestrować w Ducati i uzyskać odpowiedni status, nazwę itd. W Polsce o ile wiem są 2 DOC - w Warszawie i w Poznaniu (sam tu należę, legitymacja nr 00330). Problem w tym, że kontakt z kolegami z Desmomaniax mam o wiele mniejszy niż z Wami!

 

Co więc by nam szkodził własny DOC? Tym bardziej zważywszy na fakt, że towarzystwo Ducatistów się tu nam rozrasta...

 

Jakie macie zdanie?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na razie wyglądałoby tak DOC by 4um:

 

Janek

Rychu

Robert Melvin

Scitro Seba

Mumin Kris

Paweł paweel (nie wątpię)

Jacek 998 Frencci (nie wątpię)

Dominik rzecz jasna

 

Nie wiem jak Jagdtiger ?

Potencjalnie Michał od Janka

 

Pożyjemy zobaczymy, myślę, że mamy szansę. Znamy się powoli jak łyse konie, chociaż jeszcze się na oczy nie widzieliśmy :cool: Ale takie znajomości są najlepsze, bo nie ciągną za sobą zadnego bagażu złych doświadczeń :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba teleskopy sa od starszej wersji 748. Srednica grubszej rury w miejscu mocowania z polkami 53 mm,

Srednica dolnej rury 43 mm, a odleglosc miedzy srubami na mocowaniach zacisku hamulcowego- 40mm i na tym sie trzeba skupic- prawdopodobnie teleskopy te beda pasowac do starszej wersji Monstera- co ma podobna odleglosc miedzy srubami na zacisku, nowsze Monstery maja pewnie wieksza odleglosc- tak jak w moim 748.

Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się to podoba, ale zdrugiej strony czy nie za dużo będzie tych klubów... :buttrock: Może jacek998 się wypowie na ten temat...

 

Świetny pomysł Dominik :) , winko uszlachetnia ludzi i daje jasność myślenia... no nie... Już sobie wyobrażam spotkanie np. hmmmm... w RPA, to tak żeby Rob miał bliżej, podpłynie swoim jachtem, hihihi.... tylko nie wiadomo jak jego monster zniesie wszędobylską sól. :lalag: Choć z drugiej strony, to nałożył na niego ze 2mm wosku, więc nie powinien mu zardzewieć... hehehe...

 

Dominik zapomniałeś o nowych adeptach, pewnie wkrótce do nas dołączą: Piowdo - ciekawe czy kupił tego S4R i o aLLy'm i KMC którzy ciągle polują na zwierza.... i jest jeszcze nasz Joy - multistradowiec...

 

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek ale to zupełnie nie pasuje do mojego, u mnie dolna półka ma większą średnicę niż górna. Jak masz możliwość to sprawdź jeszcze raz ale dobrze... tylko znowu nie zalegnij w garażu na dwa dni...hihihi

Pozdr

 

PS. Odległość między śrubkami moc. zacisku sprawdzę jak wrócę do domu, bo dziś odrabiam wolny czwartek...

Muminek załóż okulary do frezowania... zdrowie najważniejsze!

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone 1000 razy: w gornym miejscu mocowania do polki i w dolnym 53 mm, za to miedzy polkami jest 51mm.

Mozliwe ze w Monsterze jest u gory mniejsza srednica- ciekawe jak jest u Krzycha? Krzychu jak mozesz przebic sie przez warstwe sniego do garazu daj znac. Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...