Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Seba - te tłumiki nie wiem czy nie są do mocowania pod siedzenie (tzw High Mount) tak jakoś na pierwszyrzut oka mi to wyglądało, ale paznokcia u małego palca nie dam sobie obciąć :)

 

niestety co napisał Dominik jest prawdą - te lusterka na zdjęciu fajnie wyglądają, tylko jak się weźmie do łapki to "kicha" plastik doś tandetny (niestety), ale w takiej cenie, czego się można spodziewać :)

 

Co do Rizomy - to dość drobgie elementy, ale tu płaci się za nazwę i jakość

 

Dominik - a gdzie widzałeś te lusterka, o których wspominałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość od tych kominów twierdzi, że to są dwustronne i tyle o nich wie.. :eek: słychać w słuchawce, że to jakiś handlarz :crossy: Dodatkowo jeden ma zagiętą rurę ale tego na zdjęciach nie widać :crossy:

Pozdro Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, Krzychu - ale gapa ze mnie- przeciez Rychu z Motostodoly ma 2 komplety zawiech do Ducatow z regulacja- a wezcie sie zapytajcie ile bedzie chcial od Desmomaniaca. Tel do Rycha: 0606814703

Pozdr.Janek.

 

Oczywiscie chodzi o przod!

 

Juz sie pytalem sam- 950 zl za pare do dogadania...

Jakies ich zdjecia mam u siebie w kompie. Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, Krzychu - ale gapa ze mnie- przeciez Rychu z Motostodoly ma 2 komplety zawiech do Ducatow z regulacja- a wezcie sie zapytajcie ile bedzie chcial od Desmomaniaca. Tel do Rycha: 0606814703

Pozdr.Janek.

 

Oczywiscie chodzi o przod!

 

Juz sie pytalem sam- 950 zl za pare do dogadania...

Jakies ich zdjecia mam u siebie w kompie. Pozdr.Janek.

 

 

dzięki za info - podeślji proszę zdjęcia jak zanajdziesz. Ciekawe do którego modelu ma te zawias?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... to po tę to do Golesza trzeba jechać, prawda Paweel :)

Kupiłem znowu australijskie zlewki Jacob's Creek (Melv się obrazi...) ale te już są lepsze od poprzednich, które smakowały zupełnie nijak...

Pozdro Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam producenta, ale całkiem dobre są z Australji Chardone (mam niestety pamięć wzokową i musiałbym zobaczyć naklejkę, żeby powiedzieć czy rozpoznać wina jakie piłem). Jeszcze dobrym szczepem winnym są chablis (tak się chyba piszę) - tyle a propos Ducati i win :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aLLy ty tam ciężko pracujesz na saksach... zamiast jakiś sklepik z pierd... na allegro rozwinąć i już kasa sama spływa... Pozdro

Chyba otworze sklepik internetowy z akcesoriami ducati i ferrari ;D Pierwszy breloczek sprzedane Muminkowi :)

Grosz do grosza i bedzie Duca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Chyba otworze sklepik internetowy z akcesoriami ducati i ferrari

 

To jest bardzo dobry pomysł. Zapotrzebowanie na pierdołki związane z Ducati (z Ferrari nie wiem), jest duże. Nawet bardzo. Wiem, bo sporo gadżetów Ducati na Allegro kupiłem (np ostatnio rewelacyjne buty Fila Ducati Corse, udało mi się kupić nówki za 90 zł :)). I zawsze przy licytacjach było mnóstwo zainteresowanych. Bierze się to stąd, że motocykli Ducati jest coraz więcej w PL, natomiast nie idzie w ślad za nimi żaden marketing, zero gadżetów, zero odzewu rynku.

 

Wystarczy więc, że będziesz miał dobre ceny i dość spory wybór, a możesz zrobić niezły deal. Aha - i terminy musisz mieć krótkie. 2-3 tygodnie oczekiwania na gadżet nie ma racji bytu - max 3-4 dni.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysle nad tym . Ojciec pracuje we wloszech , nie ma problemow z wysylka. Nastepnym razem zaryzyukuje i kupie wiecej breloczkow i rozne typy i moze jeszcze jakies duperele . Moze znajde gdzies w innym miejscu sklep ducati bo wiadomo ze na lotnisku jeszcze doliczaja cos do ceny :D. A tak btw , czy w polsce mozna kupic bez problemowo kolorowe tasmy na opony ( takie cus jak ma vale , jaskrawo zolta obramowka do okola felgi ) Takie cos moglbym sprowadzic w roznych kolorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...