Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje nierdzewnych- utwardzane ja mam.

Krzychu rozmawiales moze z Rychem n/t 749 bo stoja na aukcjach.

Moze Ci jakie zdjecie podeslac- tylko musisz z Rychem pogadac odnosnie kosztow- bo chyba moj brat bedzie kolejnym Ducatisti:-))) Daj P.Boze by jutro sprzedal GSXR 1000!!!Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominy:

Chłopaki, e-mail to ja posłałem do niego zaraz jak Muminek dał znać, że coś takiego wystawił, lecz się gość nie odzywa... obraził się czy co???

----------------------------------------

Zebatka:

Jak już pisałem MIX jest najlepszy - piasta Al; wieniec - stal :bigrazz:

----------------------------------------

Buteleczka:

To poczekam, aż wpadniesz do PL, wypijemy po ....

A dropsiki to może się jeszcze gdzieś wykopie....

----------------------------------------

Melvin tak zachwalałeś te Australijskie winka, że skusiłem się na jakiegoś Semillon chardonnay-a bo tego Hermitage-a nie było w Wieliczce i napiszę, że nie specjalnie mnie to winko poruszyło.... żeby nie napisać mocniej, bo mi się tu znowu obrazisz :icon_razz:

-----------------------------------------

Paweel czy można w Polsce kupić wina z regionu Sandomierza, albo Zielonej Góry??? Czy są tam tylko lokalne winnice???

 

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek pisz co potrzebujesz, to może będę mógł wam pomóc, za nitami rozejrzę się jutro po garażu i dam Ci znać w poniedziałek, co znalazłem...

Pozdro

 

W Wa-wie jest podobniez sklep z firmowymi nitami i tam mozna kupic takie jak potrzebuje- pamietata moze nazwe firmy?? Ebal -Gebal-czy cóś takiego.

 

Nie mam tych nitów, ale mogę ci kupić, cenę podam później jak zadzwonię do sklepu. Chyba że Muminek wcześniej się upora z problemem.

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem jeszcze jedną propozycję ze sklepu:

 

Łańcuch DID 520VM G&B(106)- 377zł

Łańcuch DID 520ZWM G&B(106)- 498zł

łańcuch DID 520ERV3(106)- 603zł

 

Zębatki:

Sunstar przód(14)- 66zł

Sunstar tył(43)- 86zł

Sunstar tył(45-czterdzieści sześć nie jest produkowana)-86zł

 

JT przód(14). 82zł

JT tył(43)- 105zł

JT tył(46)- 116zł

 

Aluminium i duraluminium na tył:

stealth alu(43)- 98zł

stealth dural(43)-192zł

Obydwie nie występują w opcji 46Z, są jeszcze 41Z.

 

Jeżeli chodzi o jakość i wytrzymałość to polecam sunstara.

Przy zakupie kompletnego napędu udzielamy rabatu w wys.12%

 

Jakieś Wasze komentarze, sugestie, podpowiedzi :bigrazz: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bedę mógł zobaczyc dopiero koło 12 jak będę na tzw. "mieście" :bigrazz:

jet tylko pytanie jakiej długości one mają być, lub jakiej grubości są blachy? - z tego co dzwoniłem do sklepu - cena za 1 szt w rozmiarze 4/10 to 50 gr/szt

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek - ty to jestes spec od zakupow; a powiem ci ze rzadko takie komplementy rozdaje bo nikt tak nie robi zakupow do motorku jak ja.........centuś krakowski :)

 

moja opinia:

zebatki wezcie ktore uwazacie za stozowne, ja mam lancuch ERV3 ale to dlatego ze jestem prozny egomaniak :buttrock: dla was seria VM w zupelnosci wystarczy, po co wyrzucac kase na wyscigowy lancuch do 600cc dychawicznej pyrkawy? :icon_razz: :bigrazz: :icon_razz:

 

co do wina to nie win mnie za kazdy sikacz polska importuje; dobrze ze Grange Hermitage nie bylo bo by ci na lancuch kasy nie wystarczylo. on tu kosztuje od $350 w gore zalezy od roku. szukaj australijskich win '90 bo to byl swietny rok

 

 

wy pracujcie a ja ide pucowac motor

cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweel ale to sandomierska, czy zielonogórska??? Może Dominik będzie coś wiedział o zielonogórskich winnicach,

----------------------------------

Muminek

Do mojego trzeba wg instrukcji kółka: 15 Z i 46 Z, łańcuch 102 ogniwa DID 520VL2

 

Te ceny z motoseven, są lepsze od podanych przez Ciebie... no i łańcuch VM

----------------------------------

Melvin, to ja się chyba nigdy takiego wina nie napije :bigrazz: Chyba, że mi podasz jakie liczby wpadną dzisiaj w TOTKA, wszak wy wiecie wszystko 10 godzin wcześniej od nas, hihihihi

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...