Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Shihaja, to zróbcie tak: kupcie 695 (niby dla faceta), a na przyszły sezon, jak więcej wprawy któreś nabierze - to Multi 1000 - to się łatwo nie sprzedaje jak Monsty, no ale wybór pozostawiam- a lepiej żeby ktoś znajomy kupił tą 695, bo naprawdę warto- od porządnego prawdziwego Ducatisty się kupuje, a nie od "piskliwych głosików"...

Pozdr. J-999.

 

ER opanował, dlatego chce większe. Alez Wy z tym 695 uparci jesteście, no niech Was!

Tylko, ze on Monstera nie chce :(

a tak w ogóle... ile za takiego 695? ;) Może ten, no... się zakręcę, obiecam coś w zamian... ;)

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grę wchodzą tylko monstery. Możesz skrobnąć coś więcej o tym 695 ? Ogłoszenie jest gdzieś w internecie ? I jaka jest wstępna cena ?

 

Tylko Monster,

 

akurat jest tutaj taki do sprzedania - 695 z 2007 roku. Kupiony jako nowy, w polskim salonie, jestem pierwszym wlascicielem wiec historie znam :clap:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=127804

 

Pozdrawiam,

 

Luc

Edytowane przez LuC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nam się mała giełda zrobiła :eek: w watku... :icon_eek:

Pilnuj chłopa, bo jak kupi DL-a to będzie laski wyrywał z osiedla... w końcu to "dopracowana" japonia... nie jakieś Ducati z odpadającą klapką wlewu paliwa...hehehe :crossy:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnuj chłopa, bo jak kupi DL-a to będzie laski wyrywał z osiedla... w końcu to "dopracowana" japonia... nie jakieś Ducati z odpadającą klapką wlewu paliwa...hehehe :crossy:

 

 

Laski wyrywał na DL, powiadasz ;) Brzmi nieźle. To pewnie na TDM też ;) W końcu też japonia, jak to ujał ktoś na TDMZONE brzmi prawie jak Ducati ;)

 

 

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nam się mała giełda zrobiła :eek: w watku... :icon_eek:

Pilnuj chłopa, bo jak kupi DL-a to będzie laski wyrywał z osiedla... w końcu to "dopracowana" japonia... nie jakieś Ducati z odpadającą klapką wlewu paliwa...hehehe :crossy:

 

Hehe ;)

Ja się niestety z 695 wycofam. Nie przekonam Horba, zeby rok jeszcze na mojej 600 pojeździł. :(

Co do DLa - a, niche kupuje. Cokolwiek, byle już kupił i przestał marudzić, szukać, oglądać... Juz nawet nie musi być multi ;)

A o laski ja się nie martwię. Mnie to nie przeszkadza ;>

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sihaja moja gorsza połówka :icon_mrgreen: miała w głowie tylko japońskie frędzlowate. Kilka lat temu jak Ducaty znane mi były tylko z obrazka i jak zobaczyliśmy Monstera 1000 pamiętam było to w Łazach - ja zafascynowana, on tylko spojrzał i powiedział "to o to tyle szumu, taki golas, rama dziwaczna itp itd"!? Miał 'pozamiatane' przez cały urlop :cool:

Wystarczyło, że raz przyjechał na desmomeeting i tak go zaraza dopadła, że kupił Monstera :crossy: Do dziś nie wierze :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta zaraza dopadła dużo wcześniej, zanim mnie stać było na Ducati...

W tamtych czasach- to generalnie były to marzenia typu: "polecę sobie na Marsa"..., potem jak pojechałem za "chlebem" na południe EU i zobaczyłem Pantaha 500( trochę przerobionego), jak to jeździ, jak hałasuje, no i jak wykonane- to chciałem nawet go kupić- tylko ichnie prawo było tak zawiłe, że nie dałoby rady go przywieźć do Polski, ale choroba jest tak trwała, że w końcu, jak stać mnie było- to sobie kupiłem...Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, pamiętam Janek, jak żeśmy się poznali przez neta jakieś 6 lat temu to miałeś chyba CB 750 ale o ducati wtedy mówiłeś jakby tak osiągalny jak Bugatti Veyron a tu prosze, raz, dwa i klekot w garażu... :biggrin:

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Horb raz jechał na moim Potworzątku i bardzo mu się podobało. Ale co mu zrobię, jak jemu tylko kufry na moto i dłuuuugie wyjazdy w głowie? I jeszcze mi mówi, że ma mnie musi wozić.... Skandal, normalnie!

 

Dlatego jest ten pomysł z Multi. Żebym się za niego wstydzić :cool:

A to, ze nie wiem kiedy czas na taki wyjazd znajdziemy, to juz inna bajka.

 

A za rok, będziemu szukać dla mnie Potwrorka. ;>

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Marcinek, to nie było tak raz dwa:-))))), już i po głowie chodził mi Paso spod Lublina za śmieszne pieniądze, ale właśnie po rozmowie z Ryśkiem, wykombinowalim 748 dla mnie, a po 748, czas przyszedł na 999( chociaż miałem propozycję 1098...).

Jestem fanem sportowych sukcesów Ducati i dlatego taki wybór...

Pozdr. i życzę mądrego wyboru( choćby miał być to japończyk...)

J-999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowy na Multistradę odwołane. Horb znalazł "idealną" TDMkę... :(

Jedyna nadzieja w tym, ze ktoś będzie szybszy i mu ją zwinie sprzed nosa (bo to kawałek drogi od nas) :cool:

Chyba dam na mszę...

 

 

P.S. JAK TDMka może być idealna??

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze niech juz kupi, bo potworzątko jako szlachetna maszyna potrzebuje jakiegoś dromadera do transportu bagażu....

Kufry średnio się prezentują w monsterku :biggrin:

Nie ma tego złego... myśl pozytywnie!

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nabierze doświadczenia, na mule pasiastym- jakim jest TDM, to za rok sprzeda i weźmie Multi 1000- 1100, a może nawet 1200 ( to już wymiata!)...niech tylko zapyta sprzedającego o olej, sprawdzanie oleju, kiedy były robione luzy itp, no i nauczy się hamować na gumowych hamulcach...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzięki za słowa pocieszenia, wiedziałam, że mogę na Was liczyc ;)

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...