Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

To teraz załóż najładniejsze stringi, siadaj na Duku, zrób fotki i dawaj tutaj :buttrock:

Siodło super, ale trzeba oblookać, jak się na nim prezentujesz :icon_mrgreen:

No szkoda, po cholerę się glebił :banghead:

Wiem, wiem- łatwo mówić. Musiał mieć japoniec niezłą presję przed wyścigiem.

Ja chcę słońce i klekotać, klekotać......

:icon_evil:

A tymczasem kilka fotek z Bieszczad:

http://picasaweb.google.com/franekfilm/Bieszczady0909#

 

 

 

Czy toto :biggrin: fajne rude to opiekunka Australijczyka ? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz załóż najładniejsze stringi, siadaj na Duku, zrób fotki i dawaj tutaj :buttrock:

Siodło super, ale trzeba oblookać, jak się na nim prezentujesz :icon_mrgreen:

 

Nie mam opcji samowyzwalacza :icon_twisted: po za tym za zimno na stringi, wole strongi :wink:

 

Zaje fajne siodło Kinia :), naprawdę dobra robota (napisz ile jeszcze taka imprezka kosztuje i czy to własny projekt czy ich).

 

Też mi sie podoba :icon_mrgreen: a Duci jak się cieszy :crossy: Imprezka 390 zł z przesyłką- czas wykoniania do 7 dni. Projekt wyszedł ode mnie. Znalazłam kiedyś w necie zdjęcie z takim obiciem. Zrobili bardzo podobnie ( trochę materiał się różni- ale to akurat mi nie przeszkadza) Najważniejsze, że solinie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie dół przeszedł... jak sobie przypomniałem wczorajsze mego Klekotka odpalanie u Ryśka w kuchni :icon_mrgreen: :icon_biggrin: :buttrock: ...., a i Wasze wsparcie te dodało mi otuchy... a i tak Ducaty górą w Stoksportach hahahahahahaha...Trzymajta się ...Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, ty nam napisz, czy w stocksportach Ducaty jadą bez tych cholernych zwężek i odważników??

Bo zwężka w WSBK z 60mm na 48mm w dolotach to wcale nie mało. Ten sprzęt przecież zdławiony jest, jak cholera. Pamiętam w XT600e miałem zwężkę rodem z NRD i ucinało jej to ładnych parę koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie dół przeszedł... jak sobie przypomniałem wczorajsze mego Klekotka odpalanie u Ryśka w kuchni :icon_mrgreen: :icon_biggrin: :buttrock:

 

 

:icon_twisted: to była piękna sprawa, cały czas słyszę tą muzykę :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też mi sie podoba :icon_mrgreen: (...)

 

 

Kinia musisz jeszcze objeździć siodło i dać znać jak tam najważniejsza część ludzkiej egzystencji :biggrin: , czy jej jest wygodnie :smile: pozdrawiam Ps. Naprawdę śliczne :) :flesje:

Edytowane przez RuBBeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jakiś upominek na gwiazdkę dla swojego sprzęta szykuje.

Mój już trochę dostał w tym roku: nowe paski, oponkę, karbonowy tylny błotnik i osłonę sprzęgła.

 

Teraz aby zrekąpensować nudny kilkumiesięczny postój w garażu dostał wypatroszone tłumiki made by Edek, co by się mu lżej gazy puszczało. Ależ to teraz ładnie popiarduje, już nie mogę się doczekać aż wyjadę na ulicę.

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem kilka fotek z Bieszczad:

http://picasaweb.google.com/franekfilm/Bieszczady0909#

 

Piękna Ci ta nasza Polska...!!! :clap:

 

A my wróciliśmy z Sandomierza. Było super choć według niektórych to za słabe słowo,żeby oddać atmosfere tego spotkania. Oto kilka fotek made by Brandoo(!!!) :

 

http://picasaweb.google.pl/mwasiak80/Sandomierz#

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...