Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

muszę jeździć przynajmniej 120-140 km/h by wyeliminować ból (wiatr mnie prostuje i jest bardzo dobrze). Jak wiadomo jest to już prędkość niedozwolona na polskich drogach, a ja nie chcę się pozamiatać na motocyklu - to ma być przyjemność na całe długie życie - dlatego też uważam, że naked spełni swoją misję i już przy 90km/h wiatr będzie mi prostował bark i szyję i wyeliminuje ból.

każdy powód jest dobry by się przesiąść na Ducati :D

 

co znajdę do 20 tysiaków?

bardzo dużo zarówno mniejszych jak i tych większych pojemnościowo Monsterków znajdziesz do tej kwoty.. zgodnie z radą Frencci'ego zajrzyj na stronkę www.docpoland.com, wyboru ogromnego nie ma ale za to motocykle sprawdzone i może coś sobie upatrzysz

Edytowane przez Domin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko te 200 to w pozycji aerodynamicznej - "na darkmanna" hehehe...

czytaj: na śledzia :crossy:

Bika jak ma być suche sprzęgło to tylko 900 lub 1000 albo S4, ale do normalnej jazdy lepsza 2 zaworówka. 4 zaworówkę zostaw sobie na później jak zapragniesz polatać po torze...

 

600, 620, 695, 696, 750, 800 mają mokre sprzęgło (modele po 2000 roku)

Seb

 

Edit: nasz klubowicz LuC chyba chce sprzedać 695 - przebieg coś ok. 12 tys.

Być może będzie też do sprzedania S4R Pitera ale jeszcze nie wiadomo.

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

Chyba potrójna ciągła była, ograniczenie 10 km/h i inne "szykany" :banghead:

Poza tym długo mnie nie było i się za wami stęskniłem. Proponuję spotkanie u mnie nowych klubowiczek :icon_mrgreen:

 

 

Jesteśmy za a nawet przeciw.

 

Łukasz współczuję ci -jak to Rysiek :notworthy: mówi mandaty musimy wliczyć w koszty ,szkoda tylko tych punktów ,rok trzeba być grzecznym :banghead:

 

 

Ciągłych nie było :bigrazz:

94 w zabudowanym i 154 bez zabudowań,

szczescie w nieszczesciu ze troszke im odjechałem wiec nie zmiezyli tej maksymalnej :crossy:

dostałem dwa mandaty dlatego ze jedno i drugie wkroczenie było w dwóch różnych miejscowościach, jakieś nowe ustawy, robią wszystko by człowiek miał pod górkę :evil:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie Bika wybierze taki motocykl co ma ładną różową/fioletową/kremową(niepotrzebne skreślić) naklejkę...hahahahahaha...

Co do wyboru, myślę, że musisz się zastanowić, na podstawową kwestią czy i dlaczego Ducati... to nie jest zbyt łatwy sprzęt do sprzedaży(wąska nisza), być może , lepszym wyborem i sposobem na nudę jest kupno innego motocykla, tylko ładniej pomalowanego lub z dodatkowym osprzętem, przemyśl to tym bardziej jeśli jeździsz w grupie samych japończyków, zawsze będą Ci się starali pokazać i udowodnić że włoszczyzna dobra w zupie, dodatkowo uprzedzam, że Ducati są dość wrażliwe na głupie zachowania i próby katowania, a także na olanie spraw serwisowych...to tyle. Przemyśl sprawę i dopiero potem kombinuj...Pozdr. J- 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypadkiem znalazłem coś dla fanów makaronów:

http://www.evisor.tv/tv/rennstrecken/hocke...esmoig-9074.htm

 

i jedna Aprilka wśród Ducatów :bigrazz:

 

jesteśmy sto lat za sąsiadami pod względem takich imprezek :banghead:

Edytowane przez kamikazze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się płace wyrównają z Niemcami, to będziem jeszcze lepsze impry robieć, bo mamy więcej zapału:-))), niż niemiaszki...niestety, żeby inni więcej zarabiali, to ktoś musi mniej zarabiać...

Do rzeczy.

Mam pytanie może ktoś wie w jaki sposób sprawdzić według Vin-u , motocykl Ducati- lub do kogo się udać...

Pozdr. Janek.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie Bika wybierze taki motocykl co ma ładną różową/fioletową/kremową(niepotrzebne skreślić) naklejkę...hahahahahaha...

Janku nie wiem dlaczego próbujesz zniechęcić czy wręcz obrazić dziewczynę.

 

Jak ładna to od razu różowe kolorki w głowie? Znam zaje.. laskę, która na torze objedzie Cię i niejednego z nas jak śliniącego się przedszkolaka.

 

Nawet nie będę komentował prób wciśnięcia wszystkim dookoła 999. Litości!!! jak Ci się tak bardzo podoba to go sobie kup.

 

Bika co prawda napisałaś, że chcesz suche sprzęgło jednak ja bym się zastanowił na Twoim miejscu nad S2R 800 jest jeden do sprzedania w Jarocinie u Naszej koleżanki. Na forum docpoland.com znajdziesz go na pewno.

 

Inna sprawa i tu niestety Janek ma rację, jeżeli jeździsz z ludźmi na Japończykach to będą Ci dokuczali odnośnie klekoczącego sprzęgła. Większość takich gamoni nie wie, że to ze sportu się wywodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Inna sprawa i tu niestety Janek ma rację, jeżeli jeździsz z ludźmi na Japończykach to będą Ci dokuczali odnośnie klekoczącego sprzęgła. Większość takich gamoni nie wie, że to ze sportu się wywodzi.

 

Jak ktoś próbuje złośliwe uwagi robić na temat dzwonienia sprzęgła, to szybko mu to przechodzi jak usłyszy grzmot z wydechów przy odwijaniu. :icon_twisted:

Ale faktem jest ze do suchego sprzęgła trzeba sie przekonać.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...