Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

 

"..... ponieważ chcemy kupić 2- cylindrowego klasyka na wałkach królewskich z Desmo... "

Janku - pamiętam jak pytałem Cię u Ryśka o takie coś - i teraz rozumiem że na przyszłorocznych Dniach Jedwabnego zobaczymy np. 900 Mike Hailwood Replicę jedyną w Polsce ?? :clap: ,

a tak na marginesie, to gdyby Rysiek opchnął jeszcze choć część tych swoich "skarbów" to jeszcze może na GT750 by starczyło :buttrock:

 

DESMOBSESSION www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

MHR, to MHR, a nie MHR-E, czy NCR...

Dla mnie Mike Hailwood Replica to 2 wersje: 900 i 1000,na wałkach królewskich, potem podobne w nazwie MHR-E( evoluzione) na paskach sprzedawane przez Internet 2000 sztuk, a NCR to już różnie- bo jak kiedyś napisałem, NCR- Nepoti - Carraci - Racing to take facety co robią wsio z Ducatamy począwszy od wczesnych lat 70-tch,czyli ery wałkowych...no a i Ben Bostrom też jeźdzł NCR i też jakby się uprzeć to 900- tką tylko że miała jakieś 188 KM :-)))), mam nadzieję że trochę Wam zamieszało we łbach...

A teraz uwaga jest takie Ducati 999 RS o pojemności ok. 1240 i ma 4 gaźniki i robi 100 km/h w ok. 1, 68 sek. , ciekawe czy wieta o czem mówie ? Prawidłowa odpowiedź premiowana będzie specjalnym łykiem specjalnego mego napoju, bez popitki i na raz...w przyszłej Desmostodole...Pozdr. Janek.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo70, jak wygrasz, to tym razem szachana walniesz jak stary, a nie naparstkiem...

Nazwisko gościa co na tym ustrojstwie jezdzi, jest podobne do nazwiska ojca słynnej Mercedes, co mercedes wziął od niej nazwę, ale nie tako same, tylkoj podobne...no...no...

Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MHR, to MHR, a nie MHR-E, czy NCR...

Dla mnie Mike Hailwood Replica to 2 wersje: 900 i 1000,na wałkach królewskich, potem podobne w nazwie MHR-E( evoluzione) na paskach sprzedawane przez Internet 2000 sztuk, a NCR to już różnie- bo jak kiedyś napisałem, NCR- Nepoti - Carraci - Racing to take facety co robią wsio z Ducatamy począwszy od wczesnych lat 70-tch,czyli ery wałkowych...no a i Ben Bostrom też jeźdzł NCR i też jakby się uprzeć to 900- tką tylko że miała jakieś 188 KM :-)))), mam nadzieję że trochę Wam zamieszało we łbach...

A teraz uwaga jest takie Ducati 999 RS o pojemności ok. 1240 i ma 4 gaźniki i robi 100 km/h w ok. 1, 68 sek. , ciekawe czy wieta o czem mówie ? Prawidłowa odpowiedź premiowana będzie specjalnym łykiem specjalnego mego napoju, bez popitki i na raz...w przyszłej Desmostodole...Pozdr. Janek.

 

 

Janek czy to będzie coś takiego?? http://jolinkdragracing.web-log.nl/ tylko żę tu jest 1,24 sek do 100 km/h

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo Joe Bar masz całkowitą rację, ja pamiętałem wcześniejsze dane jeszcze z 888 i się mi porąbało..., no to masz darmego łyka , no i oczywiście Witamy w Desmostodoła 2010...chyba że wcześniej :-).

Wygrywa w cuglach Joe Bar...

Pozdr. Janek.P.S. A za karę- za mój błąd- nie będę pił wcale....

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo Joe Bar masz całkowitą rację, ja pamiętałem wcześniejsze dane jeszcze z 888 i się mi porąbało..., no to masz darmego łyka , no i oczywiście Witamy w Desmostodoła 2010...chyba że wcześniej :-).

Wygrywa w cuglach Joe Bar...

Pozdr. Janek.P.S. A za karę- za mój błąd- nie będę pił wcale....

 

Super super. czyli już zapisuję w kalendarzu "wypad na Desmostodołę 2010" Ciekawe czy moje gardło wytrzyma ten specyfik. Chociaż myślę że będzie "okazja" prędzej np na desmoweekend made by Probike :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MHR, to MHR, a nie MHR-E, czy NCR...

Dla mnie Mike Hailwood Replica to 2 wersje: 900 i 1000,na wałkach królewskich, potem podobne w nazwie MHR-E( evoluzione) na paskach sprzedawane przez Internet 2000 sztuk, a NCR to już różnie- bo jak kiedyś napisałem, NCR- Nepoti - Carraci - Racing to take facety co robią wsio z Ducatamy począwszy od wczesnych lat 70-tch,czyli ery wałkowych...no a i Ben Bostrom też jeźdzł NCR i też jakby się uprzeć to 900- tką tylko że miała jakieś 188 KM :-)))), mam nadzieję że trochę Wam zamieszało we łbach...

A teraz uwaga jest takie Ducati 999 RS o pojemności ok. 1240 i ma 4 gaźniki i robi 100 km/h w ok. 1, 68 sek. , ciekawe czy wieta o czem mówie ? Prawidłowa odpowiedź premiowana będzie specjalnym łykiem specjalnego mego napoju, bez popitki i na raz...w przyszłej Desmostodole...Pozdr. Janek.

Ja wiem ja wiem!!!

Wybierz mnie, wybierz mnie!!!

 

999 RS 04 to nic innego jak superbike w sensie specyfikacji wyścigowej.

 

Caratteritiche tecniche Ducati 999 RS04

 

Telaio - Traliccio in tubi d'acciaio

Sospensione anteriore - Forcella anteriore pressurizzata Öhlins rovesciata da 42mm

Sospensione posteriore - Forcellone bibraccio in Alluminio con mono-ammortizzatore Öhlins

Freni anteriori - Brembo - Dischi flottanti da 290 - 305mm ventilati

Freno posteriore - Brembo - Disco flottante da 218mm ventilato

Pneumatico anteriori - Pirelli - 12/60-420 (16,5")

Pneumatico posteriore - Pirelli - 19/67-420 (16,5")

Capacità serbatoio - 23,9Lt

Peso a secco - 164kg (con acqua ed olio)

Interasse - 1440mm

Lunghezza - 2060mm

Larghezza - 678mm

 

Motore

 

Motore - Testastretta - Bicilindrico a L di 90°

Cilindrata - 999cm2

Potenza all'albero - 189CV a 12500 giri/min

Velocità massima - 305km/h

Alesaggio x corsa - 104mm x 58,8mm

Distribuzione - Desmo, doppio albero a camme in testa

Valvole - 4 per cilindro

Alimentazione - Iniezione elettronica

Iniettori - Magneti Marelli IWF1, un iniettore per cilindro

Cambio - 6 velocità

Frizione - Multidisco a secco

Lubrificazione - Forzata ad ingranaggi, raffreddamento con radiatore

 

 

Joe- najwazniejsze to nie palic podczas degustacji. Ludzie mowia, ze ponoc na tym ruskie rakiety strategiczne ziemia-powietrze najlepsze czasy do setki mialy :icon_razz:

Ale ruscy zaprzestali stosowania bo wtryski wypalało :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już zaklepane -dziś byłem w Probiku w Michałowicach zarejstrowałem i opłaciłem za siebie i Basię DESMOWEEKEND 2009 w Mszczonowie -to znów się spotkamy w większej grupie :buttrock: :clap: :flesje: .

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już zaklepane -dziś byłem w Probiku w Michałowicach zarejstrowałem i opłaciłem za siebie i Basię DESMOWEEKEND 2009 w Mszczonowie -to znów się spotkamy w większej grupie :buttrock: :clap: :flesje: .

Fajnie, fajnie ale z przejazdem autokarem to już przegięli :biggrin: Jakby doklekotać na miejsce prezentacji nie można było. Chyba zweryfikujemy ich plany. :crossy:

Edytowane przez rafi-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już zaklepane -dziś byłem w Probiku w Michałowicach zarejstrowałem i opłaciłem za siebie i Basię DESMOWEEKEND 2009 w Mszczonowie -to znów się spotkamy w większej grupie :buttrock: :clap: :flesje: .

 

 

No i jam też już się zaklepał :) na te klekotanie. Się zobaczy co tam takiego super będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...