Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ale zastanawia mnie jedna rzecz, czy pojedyncza tarcza hamulcowa z przodu daje radę?

Po lekkim dłubnięciu, czyli wymianie przewodu na stalowy oplot i założeniu dobrych klocków daje radę :lalag: .

Hamuje dużo skuteczniej, a klocki wgryzają się w tarczę jak wyposzczony gość w świeże mięsko :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty pisałeś, że sprzedajesz Wdowę, więc po kiego chcesz komuś robić prezent?

Jesteśmy kwita :D :D :D

 

 

...

 

Poza tym już Cię chyba Franio pytałem, skąd wiesz, że mam mocowanie do drugiej tarczy?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem SS 750 z 1992 orginalnie z jedną tarczą a po wymianie na stalowe przewody + druga tarcza i zacisk + wydajniejsza pompa od Monstera S4 motocykl hamował dużo, dużo lepiej. Szczególnie dało się to zauważyc przy hamowaniu z pasazerem. Wczesniej robiłem to z pewną taką nieśmiałością... a potem to juz była inna bajka.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie SS-maniacy, prawdopodobnie obecna właścicielka mojego SS`a 750 będzie go sprzedawać. Moto jest jeżdżacy i kompletny a cena jego ok. 4 tys być może mniej. Jest tam druga laga z mocowaniem zacisku, pompa od SS`a 900 a ja mam reszte gratów:)

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto jest z 1992 roku czyli ten najpiękniejszy z biała ramą i czarnymi felgami i ma trochę przebiegu tzn. ponad 80 tys ale ja w 2003 roku przy przebiegu 50tys włożyłem w niego ok. 3 tys zł. Wyminione były wszystkie gumowe elementy i uszczelki silnika, nowe pierścienie, gniazda zaworowe były poprawiane, nowa zębatka drugiego biegu ( bo stara na jednym zębie miała drobne zarysowanie :bigrazz: ) nowe łożysko główki ramy. Jak się potem okazało były to zbędne wydatki bo mechanikowi sie wydawało ale na szczeście był to dobry mechanik od Ducati i moto chodził jeszcze lepiej niż wcześniej. Poza tym byłem młody i naiwny więc wybuliłem całe oszczędności uzbierane przez zime ale czego się nie robi dla Duki. Zostały mi do niego jeszcze DynoJety, druga tarcza, zacisk z przewodem stalowym i pare innych gratów. Sam myślałem czy go stargować i nie kupić z jakieś 3-3.5tys a gratów do niego jest pełno na Ebay`u ale potem pomyślałem że jak mam igłe do wyhaczenia czyli ten ss900 co już o nim wspominałem to po co się w 750 będe pchał. Cały czas mnie korci czy nie odkupić tego ss900 od kumpla. Aż razi po oczach swoją urodą.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty pisałeś, że sprzedajesz Wdowę, więc po kiego chcesz komuś robić prezent?

Jesteśmy kwita :D :D :D

...

 

Poza tym już Cię chyba Franio pytałem, skąd wiesz, że mam mocowanie do drugiej tarczy?

 

Nie sprzedaję. Wdowa zostaje w rodzinie. Był taki jeden pseudoklient, ale mu odradziłem zakup.

A mocowanie zacisku masz na prawej ladze. Teraz masz tam przykręcone takie małe cuś plastikowe czerwone :icon_rolleyes:

Wiem, bo widziałem na fotkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta naprawa- podregulować na śrubce kontrującej czujnika przy nożnym hamulcu i po sprawie, chyba że to przód...może się zawiesił- raczej najczęściej jak się z przodu wiesza, to na niedziałanie niż na świecnie- dlatego spójrz na tył- a zrobisz to u mechanika od japońców nawet gwarancji nie stracisz( chyba :-))) )Pozdr. J- 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie w monsterku 696 nawala światło stopu :( Pali się cały czas. Ciekawe, czy serwis znajdzie dla mojego moto czas jutro, bo jak nie to jestem ugotowana... Weekend pójdzie się... kochać, a takie fajne plany mam :(

Poszło na priv :lalag:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...