Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam desmomaniaków,

 

pytanie ad SS750 czy ktoś go oglądał albo wie coś na temat tego moto?

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1263109

 

cena spadła z 17 000 do 9 900.. podejrzane :) chyba że ktoś się pomylił.

 

pozdrawiam

Robert

ps. kurs na kat. A w toku. ostatnio trenowałem międzygaz i przeciwskręt :)

 

Witaj! Jestem w posiadaniu SS z tego samego rocznika, tylko, że mój czerwony i ma uboższe w masie, aaale bogatrze w dżwięk wydechy :icon_mrgreen: .

Co do ogłoszenia...hmm na przed ostatnim zdjęciu widać znaczny ubytek płynu sprzęgłowego, może(ale nie musi) świadczyć o uszkodzonym wysprzęgliku - tak bynajmniej było w moim przypadku. Płyn wyciekał całkowicie po przejechaniu około 500 km.

Tak na ogół ładna Duczka, po zdjeciach ciężko stwierdzić stan motocykla. Tak czy inaczej handlarzy lepiej omijać, tak jak napisał Janek - wiem o tym z własnego doświadczenia. Moja druga połówka pokusiła się, aby kupić Monstera od handlarza(cena nie była niższa niż inne). Na zdjęciach wyglądał bosko, niestety teraz borykamy się z usterkami głównie z elektryką i ogólnie z elementami nie widzialnymi gołym okiem ;-)[ jest nawet obawa, że Monster nie przyjedzie za 15 dni:( i mój SS bedzie musiał zawieźć nas dwóch- ale lepiej nie kracze;-) ]

Zatem po samym wyglądzie zewnętrznym ciężko ocenić stan motocykla, tym bardziej włoszczyzne, zaniedbanie podstawowych czynności serwisowych, może pociągnąć nieprzyjemne konsekwencje(m.in paski, rolki, napinacze) nieprawdaż?

Cena -tak jak koledzy wcześniej pisali jest normalna. Jest jeden SS wystawiony za 17 tys, tylko, że 900 cm, pewnie pomyliły ci się ogłoszenia ;-)

 

A Rysiek z motostodoły ma jeszcze tego SS 800?? jeśli tak to lepiej pokusić się na ten pewny sprzęt-osobiście nie widziałam, ale spece od Ducati polecają, więc coś w tym musi być ;-)

 

P.S

Wtrącając inny temat. Przed sezonem kupiłam Dunlopy Sportmax D208 nówki, przód, tył. Powyżej 160 km/h tył zarzucało na boki, dokładniej efekt wężykowania opony. Okazało się, że z motocyklem jest wszystko ok, felgi proste, ale niestety opony posiadają błąd fabryczny :icon_eek: teraz założyłam nowego metzeler'a me z1( niestety bieżnik nie zbyt gustowny, optycznie pomniejsza opone-ale tak wyszło i musi być:/ Odczucia- jest lepiej, znacznie lepiej, ale przy większych prędkościach też zachowuje się niestabilnie-fakt, w czasie testów ;-) był silny wiatr, ale najprawdopodobniej przód też do wymiany.

Wniosek-radze nie kupować opon od niesprawdzonych użytkowników na allegro :banghead:

 

( sorry za chaos w pisaniu- czynniki zewnętrzne;-) )

 

pozdrwiam, buziole ;-)

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S

Wtrącając inny temat. Przed sezonem kupiłam Dunlopy Sportmax D208 nówki, przód, tył. Powyżej 160 km/h tył zarzucało na boki, dokładniej efekt wężykowania opony. Okazało się, że z motocyklem jest wszystko ok, felgi proste, ale niestety opony posiadają błąd fabryczny :icon_eek: teraz założyłam nowego metzeler'a me z1( niestety bieżnik nie zbyt gustowny, optycznie pomniejsza opone-ale tak wyszło i musi być:/ Odczucia- jest lepiej, znacznie lepiej, ale przy większych prędkościach też zachowuje się niestabilnie-fakt, w czasie testów ;-) był silny wiatr, ale najprawdopodobniej przód też do wymiany.

Wniosek-radze nie kupować opon od niesprawdzonych użytkowników na allegro :banghead:

 

 

pozdrwiam, buziole ;-)

 

No ładnie... ja kupilem na allegro (nowe DOT 2009) Metzeller Z6. Mam nadzieję że nie spotka mnie podobna historia...

 

 

problem w tym że nie wiem co będzie lepsze. czy monster czy SS. ciągnie mnie bardziej w stronę obudowanych maszyn (748... :notworthy: ) najlepiej byłoby się przejechać na jednym i drugim

obawiam się że chętnych nie będzie co by :P no chyba że uda się jako plecak gdzieś śmignąć i zobaczyć...

 

co myślicie.

po analizie cashflowu grudzień/styczeń będzie $$ na dukata :buttrock:

 

pozdrawiam

póki co fan

 

Robert

 

Tak jak mówią koledzy. Sprawdź tego SS800 z Motostodoły. Poza tym jest świetny Monster S4 od kolegi z Desmoobssesion. Pewny sprzęt ale to już 115 KM (nie wiem czy dobry na pierwsze moto). Sam kupiłem sprzęt z pewnych rąk i nie obawiam się że za chwilę pojawi się jakiś kwiatek. Pamietaj że w Polsce nie trudno kupić Ducata nawet w dobrej cenie ale jak bedzie coś nie tak, bardzo ciężko sprzedać. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, tak jak pisze Brandoo, jest S4 od Wojtka z grupy Desmobsession. Moto jest po dużym przeglądzie u Kedziora, ma nowe sprzęgło itd....reszte Ci powie Wojtek jak chcesz. Wiem ,ze chce za niego 16800 ale cena jeszcze do urwania. Moto pewne i bardzo ładne, jeździ nim jakieś dwa lata a sprzedaje bo pilnie potrzebuje cashu.

 

http://allegro.pl/item630327997_ducati_mon..._s4_okazja.html

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, tak jak pisze Brandoo, jest S4 od Wojtka z grupy Desmobsession. Moto jest po dużym przeglądzie u Kedziora, ma nowe sprzęgło itd....reszte Ci powie Wojtek jak chcesz. Wiem ,ze chce za niego 16800 ale cena jeszcze do urwania. Moto pewne i bardzo ładne, jeździ nim jakieś dwa lata a sprzedaje bo pilnie potrzebuje cashu.

 

http://allegro.pl/item630327997_ducati_mon..._s4_okazja.html

 

2 m-ce temu gdybym nie kupił ST2, łyknąłbym tego monstera bez namysłu. Cena naprawde dobra, sporo karbonowych dodatków, słuszny kolor, noi 115 kucyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, tak jak pisze Brandoo, jest S4 od Wojtka z grupy Desmobsession. Moto jest po dużym przeglądzie u Kedziora, ma nowe sprzęgło itd....reszte Ci powie Wojtek jak chcesz. Wiem ,ze chce za niego 16800 ale cena jeszcze do urwania. Moto pewne i bardzo ładne, jeździ nim jakieś dwa lata a sprzedaje bo pilnie potrzebuje cashu.

 

http://allegro.pl/item630327997_ducati_mon..._s4_okazja.html

 

 

Witam

 

Mojej Duce stuknie niedługo 40 tys. Szykuje sie na przegląd. Wybrał bym sie do Kedziora tylko niemam pojecia gdzie ma Warsztat?? :icon_question:

 

Ewentualnie prosze o jakiś kontakt.

 

pozrawiam

Edytowane przez wilust4s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

dzięki wszystkim za odpowiedzi i wskazówki.

 

s4 śliczna (miły Pan z salonu na Kabatach odpalił mi kiedyś taką na Termisach :icon_twisted: brzmi bosko) ale obawiam się że może być troszkę za mocna.

 

tak nawiasem mówiąc jak to jest że na innych forach mówią żeby nie kupować nic powyżej 500cm i 50KM. czyżby posiadacze Ducati, byli bardziej rozważni niż inni? :)

 

SS800 z motostodoły widziałem na zdjęciach. trochę kosmetyki potrzebuje ale wygląda extra (czerwona! :D) . problem tylko taki że nieco za droga. max to 12 co mogę dać. muszę mieć jeszcze na kask i nową kurtkę (buty i rękawice mam) plus ubezpieczenie i przegląd :)

 

będę na bieżąco śledził ogłoszenia i czekał na szczęśliwy dzień :)

 

pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nawiasem mówiąc jak to jest że na innych forach mówią żeby nie kupować nic powyżej 500cm i 50KM. czyżby posiadacze Ducati, byli bardziej rozważni niż inni? :)

 

na tym w zasadzie też, za wyjątkiem przypadków nieuleczalnych wyznawców "oleju w głowie", tudzież np. przypadków kiedy odpowiadający radzący zapomina treści pytania o motocykl na początek

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym w zasadzie też, za wyjątkiem przypadków nieuleczalnych wyznawców "oleju w głowie", tudzież np. przypadków kiedy odpowiadający radzący zapomina treści pytania o motocykl na początek

jsz

 

 

:biggrin: :clap: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurczę Miś Hagi będzie startował z 5 pola tylko na tyle było stać..., Fabrizio na 2polu, a na 1- szym jak zwykle Spies...aha pamiętajcie, że to ja pierwszy wspomniałem o tym że poziom Ama Superbike jest niezwykle wysoki i że paru mistrzów WorldSBK "poległo" po przeniesieniu się na AmA.

Zresztą o czym tu mowa, w Ameryce w każdym większym miasteczku jest tor wyścigowy, więc amerykańce mają gdzie trenować, bo im więcej torów i ścigających się tym większy wybór w znalezieniu talentów...

No, ale zobaczymy jak będzie w wyścigu...Run Ducati Run....Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś coś wie na temat tego sprzęta (złego lub dobrego) bo kumpel u mnie w Modlinie dziś sprzedał Hondziawke CB450 i ma ochotę się Desmo zakręcić.

 

http://moto.allegro.pl/item627489158_ducat...9r_zadbany.html

 

Janku pokaż to Ryśkowi:

 

http://moto.allegro.pl/item624927231_ducat...wcy_corbin.html

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek widział ja to siedzisko, jednak Rych potrzebuje tylnego siedzonka...ale już gadałem z nim n/t .

Aha Ducati SS 800 Termignoni - 2007- sprzedana do Warszawy..., mam nadzieję że nowy właściciel pojawi się tu i ówdzie...Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zamontowałem se stelaż na tył pod duży kuferek :biggrin:. Wielkie podziękowania dla Ryśka z Motostodoły za info. i rozmowę na temat instalacji (nie taki diabeł straszny... 30min i gada).

 

I ciągle czekam i myślę i już nie wiem co robić... - W oczekiwaniu na 22 maj :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Robert piszesz o tym diable i ja potwierdzę że nie taki diabeł straszny jak sobie go sam wymalowałem że tak ciężko zmienić te uszczelniacze w przednim zawieszeniu Schowa ale ogólnie nic strasznego .Skomplikowane jest bardziej niż standardowe ale sam demontaż w celu dostania się do uszczelniaczy jest dość prosty, ale jednak pierwszy raz trzeba pomyśleć :icon_idea: żeby czegoś nie spieprzyć .Ale jestem :bigrazz: że nie pojadę :crossy: do Golubia z rzygającym zawieszeniem i się nie skompromituje :banghead:

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...