Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Navaho a nie chcesz Ryska czerwonych trzech Dziewiatek- poniewaz jak zlozymy w koncu 1098 to beda "wolne" :-). Moto sprawdzone, bylo juz tu i owdzie- i chlopaki je widzieli- cena bedzie atrakcyjna, a jaka to zapytaj na priva dam telefon itp. Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dla znawców tematu mam kilka pytań.

Otóż przymierzam się powoli do zmiany Bandziora na Monstera, mam kilka typów i prosiłbym o ich ocenę. Wiem, że po zdjęciach wiele wywnioskować nie można, ale może coś rzuci Wam się w oczy.

 

http://www.allegro.pl/item428587123_ducati...c_s4_2000r.html

 

Czy ja mam tylko takie wrażenie, że wisi na Allegro już spory okres czasu? Ktoś z forum oglądał go?

 

Za wszelkie przejawy zainteresowania serdecznie dziękuję :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli przebieg jest oryginalny, to nie powinien miec glebokch sladow na tarczy, podnozki, raczki, siedzenie nie wyslizgane, opony oryginalne, i zero stukow w zawieszeniu...ani sladow zuzycia (przetarcia chromow) na powierzchni goleni...Ma fajna pokrywke sprzegla, pare gadzetow...aha dobrze by bylo zeby mial komplet kluczykow, jak bedzie mial jeden trzeba od razu dac do skopiowania( daj znac Edkowi - edzio) , ja od razu bym wypier... te chamskie "crashpady" co urywaja mocowanie ramy( trudno to potem pospawac) - w ich miejsce stosuje sie takie krotkie 3-4 centymetrowe najwyzej...no coz jeszcze nic szczegolnego ze zdjec nie widac sprzet jak sprzet...Monsty i tyle...

Najpierw jednak przeczytaj pare stron n/t Ducatow i zadaj na priva pare pytan do chlopakow jezdzacych M-S4... To chyba tyle. Pozdr. i zycze slusznego wyboru...Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Basix, jeśli chcesz S4 to ten motocykl należał do naszego wspólnego kumpla z forum i go widziałem i wtedy wyglądał na zadbanego:

http://www.allegro.pl/item427164943_ducati_monster_s4.html

 

jest jeszcze jeden, który chce sprzedać mój kumpel z Pionek koło Radomia. Moto jest zadbane i po dużym przeglądzie u Kędziora. Ma noż na gardle więc zejdzie z ceny (tego mu nie mów jakbyś dzwonił)

chyba już go nie ma na allegro ale jak chcesz to dam Ci do niego numer(2001, czerwony, wydechy arrow, amor skrętu, nowe sprzęgło itd).

Pozdro

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to te dwa, o których mówisz są poza moimi możliwościami finansowymi. S4 to moje marzenie i domyślam się, że będzie ciężko znaleźć zadbany egzemplarz do poziomu, powiedzmy... 15 000,- zł. Ale poczekam, może w trakcie zimy pojawi się coś sensownego.

 

Generalnie nie upieram się przy S4, także gdyby ktoś z waszych znajomych chciał się pozbyć swojego Monstera, będę dźwięczny za informację.

Edytowane przez basix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie od tego trzeba zaczac- trzeba postawic sobie pierwsze zasadnicze pytanie- dlaczego Ducati...

Do wielu rzeczy Duc sie nie nadaje, ale trzeba byc tego swiadomym, lub nie zwracac na to uwagi- typu ma byc Duc i koniec...

Jako ze charakter mego hobby zwiazane jest rowniez z testowaniem sprzetow, powiem ze S4 przegrywa z B12 pod wieloma wzgledami, zaczynajac od "przyjaznosci dla uzytkujacego"... Bandziorek to taka maszynka do nabijania kaemow, mozna tez nim stuntowac, wystartowac w 1/4 mili lub zabrac 0,5 rodziny na wycieczke... na Monsterze bedzie naprawde trudno- dlatego trzeba sie nad tym zastanowic...

Za to Monsty jest nie do pokonania na ostrych winklach(co prawda trza popracowac nad podniesieniem tego i owego), odglosem pracy bije na glowe kazda japonie, hamownia jest niesamowita, no i wielki plus ze jest 1 osobowy :-)))... To chyba narazie tyle, rozwaz wszelkie za, przysiadz sie na pare sprzetow i napewno znajdziesz odpowiedni sprzet dla siebie. Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to te dwa, o których mówisz są poza moimi możliwościami finansowymi. S4 to moje marzenie i domyślam się, że będzie ciężko znaleźć zadbany egzemplarz do poziomu, powiedzmy... 15 000,- zł. Ale poczekam, może w trakcie zimy pojawi się coś sensownego.

 

Generalnie nie upieram się przy S4, także gdyby ktoś z waszych znajomych chciał się pozbyć swojego Monstera, będę dźwięczny za informację.

 

 

A w Angli patrzyłeś na www.ebay.co.uk i na www.autotrader.co.uk ?

Ja widywałem tam S4 nawet za 2200-2500funtów może z tamtąd ściągnąć jak nasi sami nie wiedząile mają chcieć.Znam z Wawy ludzi którzy by ci kupili i przywieźli z wysp sprzęta.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jannikiel, do decyzji o zakupie Monstera dojrzewałem chyba z rok czasu. Przymierzałem się nie raz, w domu analizowałem plusy, minusy i klamka zapadła. Cóż, urzekła mnie chyba magia Ducati :icon_razz:

 

 

A w Angli patrzyłeś na www.ebay.co.uk i na www.autotrader.co.uk ?

Ja widywałem tam S4 nawet za 2200-2500funtów może z tamtąd ściągnąć jak nasi sami nie wiedząile mają chcieć.Znam z Wawy ludzi którzy by ci kupili i przywieźli z wysp sprzęta.

 

Ebaya już setki razy przeglądałem i rzeczywiście jest dużo większy wybór niż w Polsce. U nas niestety ten wybór jest ograniczony - albo zadbane egzemplarze za duże pieniądze, albo "okazje" których tak do końca nie można być pewnym :)

 

EDZIO jakbym się zdecydował na sprowadzenie z UK to dam Ci wcześniej znać :notworthy:

 

Jeszzce mam pytanie odnośnie jednej 900'ki z Polski.

http://www.allegro.pl/item424384763_ducati...00ie_2004r.html

 

Wydaje się być ok. Wszedłem na stronę Ducati sprawdzić, czy takie malowanie występowało - okazało się, że nie. Ale mało tego, w 2004roku 900'ki nie było w ofercie. Była 620, 800, 1000 i S4R.

I co ja mam sobie myśleć o tym? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się być ok. Wszedłem na stronę Ducati sprawdzić, czy takie malowanie występowało - okazało się, że nie. Ale mało tego, w 2004roku 900'ki nie było w ofercie. Była 620, 800, 1000 i S4R.

I co ja mam sobie myśleć o tym? :biggrin:

 

może być tak, że motor był wyprodukowany w 2002 roku (dodatkowo nie wiem, czy klamki i pompki są takie jak w 900 były w oryginale?), a pierwsza rejestracja 2004 i dlatego obecny właściciel podaje 2004 rok ;) . Przy okazji warto zobaczyć z którego roku faktycznie jest malowanie Monsterka?

Pozdr

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM i PROSZE O POMOC

 

Konkretnie czy znalazły by się osoba która obejżała by mi motocykl w Krakowie a dokłądnie MULTISTRADE 1000 DS i powiedziała konkretnie czy warto po niego jechać (mam 500km do krakowa)

prosze o informacje, jakby co wytłumacze wszystko przez telefon wystarczy sms i oddzwonie. mój nr. 886 839 351

 

A moze ktos by kupil Desmosedici ?http://www.scigacz.pl/Ducati,Desmosedici,replika,zdalnie,sterowana,6845.html

 

 

 

CZEMU NIE TYLKO JAK I GDZIE NO I ZA ILE :banghead:

 

ps. czy w Warszawie lub Białymstoku znajde ludzi którzy się znają na ducati i mi ja zrobią jak kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybadałem trochę gościa od S4 z Mielca. Gość to handlarz, nie mający bladego pojęcia o moto. Sprowadził go z Anglii bez kluczyków, dorobił tutaj na miejscu wraz z transponderem od immobilaisera.

 

Nie wiecie na jakich oponach S4 w 2000r. wychodziło? Ten jest na Pirelli Diablo.

 

Na pytanie o przeszłość wypadkową, powiedział że nei ma pojęcia. Jedyne co zauważył to dziwny spaw na rurze od chłodnicy -> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7902e2d1a515ce7.html

 

Oprócz tego w oczy rzuciła mi się w oczy zalana lewa strona bloku silnika ->

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4450f79e9cece923.html

 

Manetki, podnóżki nie noszą śladów zużycia, także przebieg zdaje się być realny...

 

 

ps. czy w Warszawie lub Białymstoku znajde ludzi którzy się znają na ducati i mi ja zrobią jak kupie.

 

 

W Bstoku nie wiem, ale w Warszawie jak najbardziej. www.ducatiwarszawa.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytankpo z innej beczki do desmomiłosników z Mazowsza aczkolwiek nie tylko ,dziś w nieznośny sposób padł mojej Basi akumulatorek w Monsterze 900 z 97r 16Ah co przystanek to kndycja w ruch :rolleyes: i musimy kupić niestety drugi ,wystarczy zwykły kwasowy.Czy ma może ktoś taki akumulatorek na zbyciu w dobrej cenie lub dobry kontakt na niskie ceny, widzę że na allegro chodzą takie po około 120pln muszę zadzwonić i zapytać ile jeszcze na Chełmżyńskiej w Hurtowni Exide kosztuje,jest jeszcze Bat -chyba , na Wolskiej ale tam zawsze mieli drożej,Intercars pewnie cene weźmie z sufitu ale może się mylę,no i Larson ale bez znizki nie podchodź.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie o przeszłość wypadkową, powiedział że nei ma pojęcia. Jedyne co zauważył to dziwny spaw na rurze od chłodnicy -> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7902e2d1a515ce7.html

 

Oprócz tego w oczy rzuciła mi się w oczy zalana lewa strona bloku silnika ->

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4450f79e9cece923.html

Hehe jaki piękny spaw :-)

Nawet Włosi nie wypuścili by czegoś takiego.

Normalnie chłodnica ma króciec, na który zakładana jest gumowa rurka-złączka, a ta z kolei na kolejną rurkę tym razem aluminiową itd.

Tu ktoś na gumowej złączce zaoszczędził hehehe.

 

W tej okolicy może też brudzić się od smaru z łańcucha jak za bogato posmarowany.

Nawiasem mówiąc łańcuch wygląda jak po kąpieli - błotnej. Co za fleja tym jeździła? :rolleyes:

Edytowane przez rafi-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybadałem trochę gościa od S4 z Mielca. Gość to handlarz, nie mający bladego pojęcia o moto. Sprowadził go z Anglii bez kluczyków, dorobił tutaj na miejscu wraz z transponderem od immobilaisera.

 

Nie wiecie na jakich oponach S4 w 2000r. wychodziło? Ten jest na Pirelli Diablo.

 

Na pytanie o przeszłość wypadkową, powiedział że nei ma pojęcia. Jedyne co zauważył to dziwny spaw na rurze od chłodnicy -> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7902e2d1a515ce7.html

 

Oprócz tego w oczy rzuciła mi się w oczy zalana lewa strona bloku silnika ->

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4450f79e9cece923.html

 

Manetki, podnóżki nie noszą śladów zużycia, także przebieg zdaje się być realny...

W Bstoku nie wiem, ale w Warszawie jak najbardziej. www.ducatiwarszawa.pl/

 

 

 

Dziwne zalanie- jakby z gory cos kapalo. Fajny wysprzeglik/pompka sprzegla. Chyba to jest ta wydajniejsza, ktora mniej meczy lewa dlon. Pamietaj o PW.Pzdr ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo pewnie o slady wyzej po paliwie, jak sie dokladnie szybkozlaczki nie zapnie albo jakas inna nieszczelnosc przy pompie to taki kwiatek czasami sie robi, u mnie bylo od nieszczelnego zbiornika paliwa, pospawalim i po krzyku...Co do servisowania Ducatow w podlaskiem, odradzam szczerze jakikolwiek servis z Bialegostoku, musielim 916 poprawiac, walki rozrzadu byly pomieszane, braki tu i owdzie i niedokrecone sruby kola, amortyzatorow przednich itp to normalka...

Motostodola Jedwabne, tylko komputra servisowego nam brak- ale powoli...moze sie dorobim...

Dzisiaj przetestowalem amorek skretu Ohlinsa, wybralem najgorsze dziury- i wiecie co - kto ma kase to nie pozaluje ze sobie zalozyl..., ale musialem podciagnac az na 14 klikniecie(18 mozliwych) , a na naprawde dziurach na opor, i balans cialem zamiast krecenie kierownikiem- takie nam rzadzacy "drogi" oferuja :rolleyes:

No i znow smutno w Motostodole- Kamieniarz sie wylozyl...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...