Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Na browar możesz wpaść, kiedy masz ochotę, poza Prezesem, będą wszyscy pozostali :icon_mrgreen: więc whisky, sie możemy napić! Zabieraj muminka i przyjeżdżajcie na pstrąga z rusztu... 10 sierpnia wtedy masz wolne?

Z życia podkrakowskiej wioski:

Dzisiaj miałem stracha małego, jadę sobie raniutko do pracy, a tu mi piesek (wielkości kota) wyskoczył i rzucił się na Duca... niestety przegrał z masą blisko 270 kg :D , Monster łyknął go lepiej niż muldy na drogach... :icon_twisted:

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mu się stało to bedę miał prze... na wiosce :icon_razz: ale chyba nikt nie widział :icon_rolleyes:

Pies ma szczęście że się nie wyp... bo czekało by go spotkanie z moim Rokikiem...hehehe...

 

Edit: Dowiedziałem się, że w Korbielowie (k. Żywca) może być spanie + śniadanie + obiad + kolacja w cenie 65zł. Pokoje 2 osobowe.

W Wieliczce spanie 90 - jedynka, 110 - 2-ka, 140 - 3-ka bez jadła.

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao!

No Scitro możemy poważnie pomyśleć. Wszak nasze okolice sa piękne, górzyste i coraz częściej obfitują w fajne kete drogi z dobrą nawierzchnią. W niedziele właśnie Seba wyciągnąłem na wycieczke do Krynicy żeby zobaczyć jak tam traski i powiem Wam że jest pięknie. Wzdłuż Popradu jest piękna, kręta trasa- prawie jak we Włoszech. Poważnie pomyślimy.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duke namęczyliśmy się na tej drodze do Limanowej, a ja przedwczoraj znalazłem równoległą do niej o nawierzchni równej jak stół, tyle że w dwóch wioskach trzeba nieco zwolnić do 70-80, a zakręty...mniam, mniam, trzeba było z tego twojego GPS-a wcześniej skorzystać :icon_rolleyes: :lapad:

Pozdr

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po lekturze ostatnich postów zaczyna mi po głowie latać pomysł, aby w niedzielę wyskoczyć na małą wyprawę. Zależy wszystko od pogody bo niestety zapowiadają deszcz. Ale jak by było nie najgorzej to się chyba gdzieś bym bryknął - jakieś sugestie?

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nowość, myślałem, że tylko Robercika i mój Monster nasiąkają wodą :icon_razz: , a tu widzę że Muminka również? hihihi.... :icon_mrgreen: "Dysz zapowiadajo w W-wie, a u nos mo słonko świcić ze hej"

Pozdrawiam Seb

 

PS. a gdzie się młodzież Ducatowa pochowała??? Posprzedawali klekoty i przesidli się na ryżo-pędy?

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nowość, myślałem, że tylko Robercika i mój Monster nasiąkają wodą :rolleyes: , a tu widzę że Muminka również? hihihi.... :icon_razz: "Dysz zapowiadajo w W-wie, a u nos mo słonko świcić ze hej"

Pozdrawiam Seb

 

PS. a gdzie się młodzież Ducatowa pochowała??? Posprzedawali klekoty i przesidli się na ryżo-pędy?

no może i okoloce miasta Kraka odwiedzę - jeśłi nie będzie wody się z nieba lało (obaczymy)

 

Co do młodzieży - może wakacjują? Ja tez wprawdzie wakacjuje, ale dość pracowicie - dół pod dom już wykopany i od poniedziałku zaczyna się praca u podstaw :icon_mrgreen:

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze zaliczam sie do mlodziezy Ducatowej protestuje przed wczesnym mym chowaniem :)

Ale Wy mata wakacje a Janek musi zapie...... ze hej...juz od wspolczynnikow TRj i sezonowego zapotrzebowania na cieplo kreci mi sie w glowie a dopiero 1 budynek zrobilem na brudno..., a porzadki, remonty itp? dobrze ze juz wek sie zaczal- jednak bedzie bezDucatowy:-((((procz Superbikow oczywiscie- trza ogladnac): . Fajne moto widzialem na aukcji tylko kolor chu...y:

www.salvagedirect.com i wejdzta w motorcycle.Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jo, zamalowac na czarno i poganiac ze hej.

Wiecie jakie bzdury czasami pisza w gazetach(i to A.Cathart) ze Daytona 675 jest wezsza niz moj 748- musze zdementowac te twierdzenia:-))) Ducati wezsze( weziejsze, bardziej waskie).Sprawdzilim w prosty sposob postawilim oba obok siebie i pomierzylim- Cathart pisze ze na wysokosci kolan jest wezszy niz Duc- sama rama tak ale zb paliwa wystaje na boki i rozkrzebia kolana- nawet takiemu "wyroslakowi" jak ja:-)).

Zaczynam zreszta drobne modyfikacje 748-ki , chyba kupilem(sie okaze jak doplynie:-)) ) polke od 749 do mego 748, jest silnik 999 ale troche za duzo kupujacych staje do bicia i cena bedzie jak za 3 motorki do roboty, klamki Pazzo juz przegralem( zreszta jak Historie Ducati z silnikami 4 zaworowymi- Fallona) ale czesto sie pojawiaja i moze cos sie trafi, fajne sa tez Billety na nogi( dzwigienki+ podnozki z mocowaniami), ale obacze jak kasa pozwoli...

Trzymajcie sie Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jeszcze raz bardzo proszę o informacje na temat pozycji na Monsterze 695. Czy w stosunku do Horneta (2007) jest mniej czy bardziej wyprostowana. Czy Monster 695 nie jest Waszym zdaniem zbyt mały na osobe o wzroscie około 183 cm. Wiem że moje pytania mogą wydawać sie śmieszne jednak chciałbym się zorientować przed pierwszą jazdą na Monsterze, bo Hornetem już latałem. Do tej pory jeździłem tylko na enduro i cross które są dosyć duzymi motocyklami, dajacymi możliwość zajęcia wyprostowanej pozycji. Jak to wygląda w Ducati 695. Pozdrawiam miłosnikłów Ducati.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jeszcze raz bardzo proszę o informacje na temat pozycji na Monsterze 695. Czy w stosunku do Horneta (2007) jest mniej czy bardziej wyprostowana. Czy Monster 695 nie jest Waszym zdaniem zbyt mały na osobe o wzroscie około 183 cm. Wiem że moje pytania mogą wydawać sie śmieszne jednak chciałbym się zorientować przed pierwszą jazdą na Monsterze, bo Hornetem już latałem. Do tej pory jeździłem tylko na enduro i cross które są dosyć duzymi motocyklami, dajacymi możliwość zajęcia wyprostowanej pozycji. Jak to wygląda w Ducati 695. Pozdrawiam miłosnikłów Ducati.

hej

co do pozycji na Ducu jest dość wygodna - mi lepiej się siedzi niż na Hornecie (choć muszę przyznać, że na Hornecie tylko siedziałem - nie jeździłm, tak więć ciężko mi porównać). W kwestii wzrosu - Seba jeś podobnych gabarytów co Ty a na Małym Monsterku pomyka. Najlepiej będzie jak objeździsz Monsterka przed kupnem

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...