Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Noo Radosny nareszcie masz bombe na kolach:-)) :banghead: , i nawet jak ktos Cie wkurzy wystarczy zajsc do garazu i odpalic bestyjke:-)) - stres mija...

Zycze gumowych kraweznikow i idealnych winkli :D ;)

Wczoraj Rysiek z Motostodoly siedzial na 1098- powiedzial ze odczucie masy jak 749 przy przerzucaniu, pozycja za kierownica podobna, niektore detale przypomninaja japonie( :D ), lecz ogolne wrazenie pozytywne :wink: :banghead: cena 69000 zl.

Pozdr. Janek Klekotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Rysiek z Motostodoly siedzial na 1098- powiedzial ze odczucie masy jak 749 przy przerzucaniu, pozycja za kierownica podobna, niektore detale przypomninaja japonie( :( ), lecz ogolne wrazenie pozytywne :smile: :) cena 69000 zl.

 

no coż - niektórzy to mają szczęście i choć moga posiedziec na nowościach :crossy: ja na razie mogę tylko o tym pomarzyć, bo w ostatnich dniach siędzę tylko w samochodzie lub w biurze :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba a jak tam Ywoje prace nad kominami i nad zbiornikiem (może pstrykniesz parę forek i pokażesz nam co juz do tej pory zrobiłeś)

 

Dziś się wybieram na Motor Bike Show zobaczyć co tam na salonach się pojawia.

 

Jak widzę motorek na który się nastawiałem wczoraj został sprzedany - no coż - może i dobrze bo z moim MOnsterkiem zostanę trochę dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coo tu będę spamował... :crossy: może się uda pospawać drugi komin dzisiaj, ale coś mię w krzyżu łupie tak, że nie wiem. Do baku się jeszcze nie zabrałem, ale jak zrobię przymiarkę lejków to wam podeślę fotki i zadecydujemy wspólnie czy pasuje czy nie... a potem piwko :lapad:

 

Paweel za darmo nie chcę... za trunek to już lepiej brzmi... już mi się macha cieszy :)

 

Edit. Radosny pochwal się za ile wyrwałeś tę włoszkę???

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coo tu będę spamował... :crossy: może się uda pospawać drugi komin dzisiaj, ale coś mię w krzyżu łupie tak, że nie wiem. Do baku się jeszcze nie zabrałem, ale jak zrobię przymiarkę lejków to wam podeślę fotki i zadecydujemy wspólnie czy pasuje czy nie... a potem piwko :lapad:

 

 

nie zapomnji też o nagraniu dzwięku podesłanieu brzmienia - tak, żebyśmy mogli się poślinić (chociaż) czekając na swoje wyjazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Nie było mnie na forum od listopada zeszłego roku, a tu widzę, że temat Ducati pięknie się rozrasta. Ostatni raz na swoim S4R jeździłem w grudniu i przez swoją głupotę (kiepsko się ubrałem) nabawiłem się zapalenia płuc. Mam go dzięki forumowiczom (wielki ukłon dla scitro, który oglądał maszynkę w Krkowie) i nawet jak stoi w garażu to morda mi się śmieje (nie wspominam, jak go odpalę, bo wtedy to totalna ekstaza). Pocztyałem posty i mam kilka tematów

 

1) czytałem, że kupienie gumki na dźwignię zmiany biegów to wręcz niemożliwe. czy może ktoś z Was zakładał gumkę od innego sprzęta, która pasuje?

 

2) muszę polakierować sprężyny sprzęgła (otwarte sprzęgło), które skorodowały. czy powinienem to polakierować zwykłym lakierem w aerozolu, czy zanieść do fachowca (sprężynki pracują, no i jakoś trzeba z nich usunąć rdzę) boję się, że zwykły lakier poodpada i trudno będzie usunąć pozostałości.

 

3) czeka mnie przeglad po 10 tys. Gdzie serwisujecie Ducati w Wawie i okolicach ? byłem w zeszłym roku w Boldorze, to chcieli 1tys zł (trochę sporo, jak na wymianę płynów, wymianę świec i mycie filtra)

 

4) może ktoś potrzebuje fabryczne wydechy do S4R? zalegają mi w garażu i pewnie nigdy ich nie wykorzystam, więc możemy się dogadać.

 

Pozdrawiam wszystkich, Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest niemożliwością kupienie gumki, tylko trzeba sobie sprowadzić z US - 5$+wysyłka...

 

dzieki. wprawdzie mam siostre w Stanach, ale jak jej powiem co potrzebuje, to bedzie sie pewnie dlugo smiala. sprobuje jeszcze cos dopasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jezdze bez gumki :)

To chyba nie jest normalne by zeby dostac cos do Duca trza sprowadzac ze Stanow.

Pomyslcie jaka droge musi przebyc rzeczona gumka(na miejscu w USA tez pewnie nie maja- czas oczekiwania 3 - 8 tyg w zaleznosci od stanu)- z Wloch przez gory i morza do Ameryki- tam kupuje Amerykanin(kanka) polskiego pochodzenia i wysyla ja znow przez morza i gory do Polski tym razem- ile to bedzie km??

Pozdr. Janek Klekotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za wszystkie pokrzepiające słowa!!!!

 

Dziś odbyła się pierwsza miastowa lanserka :icon_mrgreen: Słownie jeden stopień Celsjusza próbował mi to wybić z głowy, ale chęć zerżnięcia włoszki na asfalcie była silniejsza niż zdrowy rozsądek :)

 

Po pierwszej jezdzie napiszę tak - mam kisiel w majtach :icon_mrgreen: Moje serce poczęło dziś bić w rytm twina....

Tak szczerze to muszę przyznać że chyba całkiem zapomniałem jak się lata po płaskich drogach cywilnym sprzętem - kierunkowskazy, lusterka, samochody, tory, pasy, rowery, skutery, chujemuje....masakra. Po godzinie byłem urobiony jak po całym dniu w błocie.

 

Ale........POKOCHAŁEM TĄ WŁOSKĄ SUCZ MIŁOSCIĄ SZCZERĄ, PRAWDZIWĄ I NAMIĘTNĄ !!!!!!!!!!

Porobiłem fotki ale nie bardzo wiem gdzie mam je wrzucić by móc się Wam pochwalić - podajcie jakiś prosty adresik z serwerkiem na fotki.

 

 

Aha, sprzęgło, gdzie szybko kupie sprzęgło do S4 ?????!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) czytałem, że kupienie gumki na dźwignię zmiany biegów to wręcz niemożliwe. czy może ktoś z Was zakładał gumkę od innego sprzęta, która pasuje?

 

 

Dobrze Piotr że już nadobrzałeś. Co do gumki - to może przymierz inne - jednorazowe :icon_mrgreen: (to tylko żart :icon_mrgreen: )

 

Ja niestety nie mam doświadczenia z gumkami z dzwidni zmiany biegów - tak więc nie będę się wymądrzał. Wydaje mi się, że to co proponował Janek - jazda bez - może być całkiem wporządku. Zostaje tylko kwestia, czy w ten sposób nie "zarżnie" się butów :)

 

Dziś podjechałęm na Torwar, żeby odwiedzić Moto Bike Show i po podejściu (w zasadzie próbie podejścia) do kas zawróciłem się na pięcie pojechałem dalej - kolejka do kas była na jakieś 40 -50 min stania. Chyba się wybiorę jutro na otwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...