Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

I ja zagladam, ale mam od cholery pism do pisania(juz prace zabieram do domu- sie nie wyrabiam).

31.12.06 jezdzilim z bratem i Rychem po terenie- Michal-DRZ niebieski, Rycho DRZ zolty, ja na MZ TS 250, strasznie wialo, ale wyjezdzilim pelne zb. paliwa. Przestraszyl nas troche jakis mysliwy czy straznik- zrobil zdjecia komorką jak szalelismy po lesie- ciekawe czy nam cos zrobia??

Mielismy potem pomysla by na skraju lasu zrobic ognisko i piec kielbaski i przy szmpanie marki Piccolo przywitac Nowyrok, lecz Rysiek musial pojechac do swej baby i swietowalismy tylko z bratem i reszta rodziny- puszczalismy tez race i rakiety( ja musialem podpalac- jako jedyny czlowiek przeszkolony-jak by co walnelo:-)) ). Szkoda ze w Nowy Rok padalo - bo chcialem Klekotka wyciagnac- a tak przesiedzialem caly dzien w domu.

Za to sciagnalem 1098 i baba ma mi nagrac. Sluchajcie jak ktos ma Cyfrowy Polsat z satelity to w pakiecie jest jak sie nie myle kanal Nouvolari- to jest kanal motoryzacyjny i powtarzaja rozne cykle- duzo czasami puszczaja o motocyklach i wlasnie te sciagniete filmy o 1098 sa z tego kanalu.Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Koledzy żyjecie :) i działacie mimo wielu obowiązków

 

Widzę Janku, że koniec roku był w sumie udany dla Ciebie i Twojej ferajny. Co do ewntualnego ścigania - nie wydaje mi się, żeby coś Wam się zarzucało, no ale jeśli, to pewnie wiesz jak i co załatwić ;)

 

Wczraj byłem oglądać 749 i pogadać o możliwości zamiany mojego Monsterka - zobaczymy co Koledzy z Bosmotorcykles zaproponują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie sie nie boje w kominiarce bylem, i nie na swoim sprzecie- ciekawe czemu gosc robil tylko zdjecia, a nie podszedl do mnie i nie zagadal?

Przeciez flinte mial na plecach- trzasl porami ze strachu- jak bym kichnal- pewnie w te pory by narobil :biggrin:

Dobra - zostawmy to.

Krzychu mam nadzieje ze Ci wyjdzie z ta zamiana sprzetow- jak nie to odpisz cos od chalupy i po cichu pogrzeb w rachunkach - by Twa luba sie nie domyslila:-)) - i 749 bedziesz mial:-)). Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
A Rychowi przeszla przed nosem MV Augosta S4-1000 Senna- jedna z 300 szt.na calym swiecie.

Poszla za 10000 dol. a Rychu dalby wiecej tylko ktos znow przegapil:-(((.

 

Kto sprzedawał? W Polsce miał ją Maciej Żurawski, piłkarz Celticu. Obejrzałem sobie to moto, no no chciałbym pojeździć ;)

10.000 $ Ta Żurawskiego kosztowała 150.000 zł!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto sprzedawał? W Polsce miał ją Maciej Żurawski, piłkarz Celticu. Obejrzałem sobie to moto, no no chciałbym pojeździć :crossy:

10.000 $ Ta Żurawskiego kosztowała 150.000 zł!!

pzdr

 

Pewnie była gdzieś w USA do "nabycia" :)

 

Janku - jak nic nie wyjdzie w Warszawce to pewnie, że się do Was zwrócę o pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Koledzy żyjecie :biggrin: i działacie mimo wielu obowiązków

 

Widzę Janku, że koniec roku był w sumie udany dla Ciebie i Twojej ferajny. Co do ewntualnego ścigania - nie wydaje mi się, żeby coś Wam się zarzucało, no ale jeśli, to pewnie wiesz jak i co załatwić :icon_razz:

 

Wczraj byłem oglądać 749 i pogadać o możliwości zamiany mojego Monsterka - zobaczymy co Koledzy z Bosmotorcykles zaproponują

 

przestan...nie zamieniaj sie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku, straszne zaległości mam, ale nie bijcie...

Krzychu weź ty i przestań głupoty wypisywać o zmianie monstera... chyba, że zmienisz na monstera :icon_mrgreen:

Widzę że mamy nowego kolegę Bartoliniego - witam Cię serdecznie w naszym gronie.

Na ra

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku, straszne zaległości mam, ale nie bijcie...

Krzychu weź ty i przestań głupoty wypisywać o zmianie monstera... chyba, że zmienisz na monstera :banghead:

Widzę że mamy nowego kolegę Bartoliniego - witam Cię serdecznie w naszym gronie.

Na ra

 

A masz jakąś propozycję co do Monsterka :icon_mrgreen:

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Polonii to już siły nie mam... od września czekam na paski rozrządu...ku....wa!!!

Mam nadzieję że się co nieco poprawi.

 

no właśnie o tym pisałem, że może się poprawi. Ja na wydechy czekałem (jak widzę teraz to było krótko) ponad 2 miesiące. Oby sie polepszyło. Jest tylko obawa, że zatory moga być po stronie producnta (bo np. Polska nie jest wielkim rynkiem dla nich) - i co wtedy? Zostaje Berlin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku, straszne zaległości mam, ale nie bijcie...

Krzychu weź ty i przestań głupoty wypisywać o zmianie monstera... chyba, że zmienisz na monstera ;)

Widzę że mamy nowego kolegę Bartoliniego - witam Cię serdecznie w naszym gronie.

Na ra

 

 

WITAM! :) w Waszym gronie to bede jak nabęde...

Monstrum :D ! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Mv 1000 Senna byla w Stanach- lecz musze Was zmartwic nie kazdy moze stawac do tych aukcji-i te aukcje nie sa dostepne nawet do ogladania z Polski- tylko 1 (slownie jedna -Motostodola ma dostep:-)) ) cena nie byla zla- i nawet brakow mial b. malo( porysowane owiewki i oberwane 2 kierunki).

A dlaczego Krzychu ma nie zmieniac Monstrego na cóś innego- Ducati is Ducati disis not ugly, notingsouly ryżoiter łit bitpiggyskremer sołnd( ciekawe czy ktos mnie rozumie hi hi:-)) ).

A pozatym 749 ma klekoczace sprzeglo, a maly Monstrum nie- a to jest dla mnie jedyny w swoim rodzaju dzwiek- i na slowa ze komus sie ten dzwiek nie podoba-bo jakby sie silnik sie psul, lub rozlatywal, ja sie odgryzam ze tylko tym co sluchaja discopolo, albo sa muzycznym bezgusciem dzwiek ten sie nie podoba.

To chyba tyle. Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...