Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jeśli jest wtrysk - powinien sam dostosować się do K&Na i braku obudowy filtra powietrza

Jeśli są gaźniki - nie ma potrzeby regulacji po założeniu K&Na i zakryciu go z powrotem osłoną. Po zdjęciu osłony motocykl nie pojedzie, nie ma w ogóle góry, nie dostaje dostatecznej ilości paliwa, trzeba podnieść poziomy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem tem filmik od aLLego i skóra mi cierpnie jak widzę co Ci goście wyprawiają między autami... Głupotaaaa.... :banghead:

 

święte słowa - to chyba byli angole ? cóż się dziwić - przecież on tam jeżdżą po drugiej stronie ulicy (drogi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wariuja wiadomo , ale lubie takie cos ogladac. Nie sa duze , masz na zdjeciu dla porowania karte platnicza wiec mozna sobie wyobrazic mniej wiecej jakich sa rozmiarow. Nie mialem ich w rece wiec ci nie powiem dokladnie , kupil je ojciec ktory jest 1000 km ode mnie i jak bedziesz chcial te naklejki to beda dopiero kolo 22 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znow jestem...

Mialem w pracy alarm- niestety nie zaliczony, dobrze ze rewident sobie juz pojechal- kontrola wypadla w miare dobrze.

Rysiek przywiozl juz z Warszawy "najnowsze" ciekawostki- Moto Guzzi 1100i Sport i BMW R 90 S z koszem-prawdopodobnie jedyny taki sprzet w Polsce.

Oczywiscie oba motorki sa do kolekcji- z tym ze moze Sport 1100 i bedzie na sprzedaz.

Te Moto Guzzi ladny motorek- jednak Wlosi pod wzgledem stylistyki sa bezbledni...

Gutek chodzi jak sieczkarnia- ale nie dziwne- na popychaczach, ma zawiasy WP i wtrysk paliwa- niezle sie na nim siedzi- tez waski prawie jak Duc., tylko ciezko sie w obroty wkreca- wina ciezkiego walu korbowego.

No a BMW- rocznik 1976 kawal historii ladny motorek po prostu- szkoda ze nie mozna tego powiedziec o nowszych produktach tej firmy.

Chcialem dzis pojezdzic na Klekotku- jednak lipa- zona pojechala do szkol..a ja musialem zostac z 2 Babą-coreczka- jutro tez lipa z jazdy bo tez sam zostaje z corka.Za to mam czas na myslenie co zrobic by upiekszyc Klekotka.

Odnosnie 1098- Ryskowi sie bardzo podoba- i z przodu i z boku i z tylu- mi akurat przod sie nie podoba reszta jest O.K.Podobniez juz mozna w USA kupic 1098- wiec Rycho poluje bo niedlugo pojawi sie na aukcjach...i moze uda mu sie kupic:-))Mi tam 999 bardziej pasuje- ale kazden jeden swoj rozum i gust ma.. jakby wszystkie kochali Ducati ktoby jezdzil ryzopędami? Pozdr. Janek-Klekotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak będą zdjęcia maszynek to wrzućcie na siec do pokazania

 

U nas dziś juz od rana mokro i chłodno - tak więc nie było nawet jak wyprowadzić sprzęta na dwór. Wczoraj za to chwilę się bryknąłem, ale to juz nie jazda - miejscami mokro jest na drodze (tam gdzi ejest cień droga praktycznie nie wysycha)

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jak tam Córa - widzę nowe zdjęcie ze swoim małym skarbem

 

Dziękuję Krzysiu. Mała rośnie w systemie cyc-bek-spanie-mała zabawa-kąpanie-cyc-bek.. etc

Ale jest wspaniała :icon_question:

Ja odstawiłem teraz Dukę na boczny tor, kupiłem BMW 2002 z 1972 roku i zamierzam zimą się z nią pobawić warsztatowo, natomiast za Monstera wziąć się znów na wiosnę z jakimiś pomysłami, chociaż pomysły mi się kończą, bo te co jeszcze mam to już nie na moją kieszeń..

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajosko masz z córą i wesoło :)

 

no to teraz oprócz kultowego motoru masz jeszcze kultowy samochód :clap: - pozazdrościć pomysłów i ich realizacji ;) A może podrzucisz jakieś zdjątka maszyny, no i pomysły co chcesz zrobić - jestem ciekaw inwencji i wyników prac :D

 

życzę w takim razie natchnienia pozdrawiam,

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Oto BMW zerodwójka :)

http://img379.imageshack.us/img379/7346/dsc00076nj7.jpg

Mam do niego sporo oryginalnych części, w pierwszym rzędzie odnawiam fotele i kanapę, zmieniam popękany kokpit, wstawiam jedną szybę boczną, bo jest dorabiana oraz zmieniam tapicerkę wewnętrznych boczków i podłogi.

W drugim rzędzie wymiana panewek, uszczelki pod kapę zaworową oraz strojenie gaźnika Solexa.

W trzecim rzędzie zdjęcie wszystkich chromów i chromowanie od nowa.

W czwartym rzędzie powrót do czarnego grilla.

A potem się zobaczy. Pracy jest mnóstwo. teraz jeżdżę sobie tym autem po Poznaniu i gęba mi się śmieje, jak się ludzie za tym ogladają !! :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...