Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Uuuu, to jako 'najtwardszy' twardziel bedziesz mial najwiecej 'panterek' pouwieszanech do kierownicy ;-]]] ;) Oby pogoda,pogoda,pogoda....... :wink:

 

No to jeszcze nie zamówiłeś tej pogody? to czym prędzej podanie, 2 zdjęcia i dlaej do odpowiednich władz ..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos pogody to w tamtym roku na WadowiceDucatiWeekend tylko dwóch najstarszych twardzieli z żonami(!) przyjechało na moto a Ci najmłodsi przyjechali puszką. Jaco ma wyrzuty do dziś. :flesje:

P.S. Podobno z Poznania lało całą droge do Krk. Tym bardziej :flesje:

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... ja to w deszczu chyba nie pojadę, bo mi pękła membrana w kroku ;) i miałbym jajka na mokro :)

Duke, wiesz... każdy mierzy siły na zamiary :)

 

no ja w zeszłym roku wracając z Brna prawie od Częstochowy do W-wy jechałem w takim deszczu, że od 70 km/h zaczynało się jeździć po całej szerokości drogi, nie mówiąc o koleinach, które w niektórych miejscach były niewidoczne (wracałem w nocy). Nie wiem czy chciałbym drugi raz w taką pogodę jechać.

Jednak jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że wszystko się uda

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam Ducatowa Brać

Wczoraj i dziś miałem bardzo miłą przejażdżkę Kraków - częstochowa - Kraków.

średnia w obie strony ok 100.

do Cz-wy jechałem przez Olkusz, Dąbrowę G. trasa S1 w miarę szybka i mało oszołomów blokujących radość z jazdy.

Powrót był znacznie przyjemniejszy przez Poraj, Myszków, Ogrodzieniec, Olkusz - pare fajnych winkli super temp. na mały turing.

Trzeba tylko uważać na zjezdzie w prawo na Olkusz przy wyjeździe z Zawierciu - zakret zachęca do złożenia i odkręcenia manety ale leży rozrzucony żwir. Można się nieźle przejechać więc uważajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej panie kolego jak to tak smiesz wkraczac na moj rewir dabrowski bez ani me ani be ;]]

 

 

rozumiem, że jak się do Ciebie dojedzie to można liczyć na jakieś miłe powitanie :D

 

ja niestety dziś tylko pokręciłem się po Warszawie testują letnią kurtkę z czego jestem bardzo zadowolony, bo w upał 32C było przyjemnie i chłodno. Tylko na koniec dnia mocno deszczem posypało i trzeba było się szybko ewakuować do bazy :icon_mrgreen:

 

pozdrawiam,

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej panie kolego jak to tak smiesz wkraczac na moj rewir dabrowski bez ani me ani be ;]]

 

No proszę, proszę.. Dąbrowa Górnicza, przez to DG jakoś nie skojarzyłem. No jak na takie zadupie :clap: dwa Monstery to niezły wynik. Jak tylko nareperuję padakę to pobrykamy co? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Muminek a tę kurtkę to testowałeś z klimatyzacją...hehehe... w samochodzie :biggrin: czy na moto :icon_razz:

DarkMan ile się jedzie z Kraka do Częstochowy???? bez wygłupów....

 

Koledzy tu rozleniwieni strasznie, a my z zazą ciężko pracujemy - rozpracowujemy jednego monsterka z ogłoszenia....

 

Bartolini i Zefir, macie maszyny na chodzie, może się gdzieś spotkamy na neutralnym terenie krakowskim... co by od Bartoliniego w łeb nie dostać...hihihi...

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Jechałem z moją Kasią, która nie lubi dużych prędkości, więc nie cisnąłem. trasą nr S1 (Olkusz, DG, Cz-wa)

to z GPS'em 130 km. Zajęło mi to 1h 10 min.

Droga powrotna też na luzie trasą widokową przez Ogrodzieniec (115km) zajęło niecałe 1,5 h

 

ZAZA kupuj monstera, bo na kazimierzu przyjezdzamy w 3 szt i 4 brakuje do brydza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

ZAZA kupuj monstera, bo na kazimierzu przyjezdzamy w 3 szt i 4 brakuje do brydza

 

Dzięki Łukasz za szybką odpowiedź... a jakbyście potrzebowali kogoś do pogawęgki, to chętnie podjadę na Kazimierz moim szczurem.... bo w brydża nie gram...

Hej

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...