Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

I o to właśnie chodzi zaza, kup sobie taki motocykl, abyś dosiadał go z przyjemnością, abyś fascynował się każdym wspólnie pokonanym kilometrem, a odkręcając w tunelu pod rondem Grunwaldzkim, żebyś miał banana od ucha do ucha :) hehehe....

W Kraku mało monsterów, ja widziałem może ze dwa, właśnie czerwonego i czarny mat., więc zasilaj szybko nasze szeregi... :P

Pozdrawiam Seb

 

PS. ja też chcę jechać z wami kuknąć na tego czarnego zwierza....

Co do rejestracji z zagranicy to tłumaczenie w Kraku 2 dni, Vat 7 dni tak, że minimum 2 tygodnie trzeba na zarejestrowanie. Wiem bo teaz tata to przerabia.

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to właśnie chodzi zaza, kup sobie taki motocykl, abyś dosiadał go z przyjemnością, abyś fascynował się każdym wspólnie pokonanym kilometrem, a odkręcając w tunelu pod rondem Grunwaldzkim, żebyś miał banana od ucha do ucha :D hehehe....

W Kraku mało monsterów, ja widziałem może ze dwa, właśnie czerwonego i czarny mat., więc zasilaj szybko nasze szeregi... ;)

Pozdrawiam Seb

 

PS. ja też chcę jechać z wami kuknąć na tego czarnego zwierza....

Co do rejestracji z zagranicy to tłumaczenie w Kraku 2 dni, Vat 7 dni tak, że minimum 2 tygodnie trzeba na zarejestrowanie. Wiem bo teaz tata to przerabia.

 

Super, dzieki! Zaczynam byc coraz pozytywniej nastawiony do samego procesu zakupu i ogledzin Monstera. Do tej pory balem sie ze bede kupowal kota w worku, nawet z pomoca mechanika, ktory przeciez niekoniecznie musial wczesniej widziec jakiegos Ducata na oczy. A to wszystko dlatego ze nie spodziewalem sie takiego wsparcia z waszej strony :biggrin:

 

Problem tylko u mnie bedzie taki, ze ja wszystkie formalnosci bede musial zalatwiac w Poznaniu :/ A propos Poznania co sadzicie o tym sprzecie:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M428335

 

Znalazlby sie jakis milosnik Johnego Walkera ze stolicy Wielkopolski ktory wspomoglby mnie przy ewentualnych ogledzinach? Albo chociaz podeslal namiar na jakiego mechanika z powolaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty zaza jesteś z Poznania czy z Krakowa :icon_question: , bo we wtorek miałeś w opisie że z Poznania a dzisiaj jest z Krakowa??? Nie ma się co bać włoszczyzny, a stereotypy powstają w dziwny sposób, stale mówi sie o znajomych, znajomych..... a jak wiadomo to znajomy jest pechowcem :biggrin:

Hej

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem ze nie pojade na spotkanie do Bialokosza-przesuniete urodziny corki- i wszystko na temat...

W sobote 19 maja bedzie rozpoczecie sezonu w Lomzy, o 10 rano zbiorka na stacji Orlen za torami, ok. 12 przelot ulicami miasta, i przyjazd pod katedre na msze, potem ok. 13- tej przejazd na wlasciwe miejsce t.j. hotel Baranowski w Piatnicy przy wylocie z Piatnicy(za Lomza) na Suwalki po prawej stronie- ja bede ale sie spoznie( bede pracowac pare godzin). Bedzie tez kolejny Ducatista na Duc 748 R z Kolna.

Pozdr. Janek Klekotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem ze nie pojade na spotkanie do Bialokosza-przesuniete urodziny corki- i wszystko na temat...

W sobote 19 maja bedzie rozpoczecie sezonu w Lomzy, o 10 rano zbiorka na stacji Orlen za torami, ok. 12 przelot ulicami miasta, i przyjazd pod katedre na msze, potem ok. 13- tej przejazd na wlasciwe miejsce t.j. hotel Baranowski w Piatnicy przy wylocie z Piatnicy(za Lomza) na Suwalki po prawej stronie- ja bede ale sie spoznie( bede pracowac pare godzin). Bedzie tez kolejny Ducatista na Duc 748 R z Kolna.

Pozdr. Janek Klekotek.

 

no to klapa, Panie - ja też nie przyjadę :D

o 9.00 mamy zbiórkę a o 10.00 Mateusz ma mecz, a na 14.00 muszę pojechac na ślub Kolegi, a potem mało co nieco. No cóż taki lajf, ale może jakoś przy najbloższej wolnej chwili może podjadę do Was na chwilę na jakąś kawkę

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty zaza jesteś z Poznania czy z Krakowa , bo we wtorek miałeś w opisie że z Poznania a dzisiaj jest z Krakowa???

Zaza, wyjaśnij co z tym Poznaniem i Krakowem!!!

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaza, wyjaśnij co z tym Poznaniem i Krakowem!!!

 

Spokojnie, po co od razu te nerwy :) Juz tlumacze: przeprowadzilem sie na poczatku roku do Krakowa... wiadomo za praca. Caly czas jestem jednak zameldowany w Poznaniu i pewnie jeszcze dlugo bede. Co wiecej, zajezdzam tam jeszcze czasami poogladac trykajace sie koziolki :bigrazz:. A profil zaaktualizowalem zeby nie siac zametu, ze tu niby pytam sie o Krakow a jestem z Poznania, ale widac sie nie udalo ;) Mam nadzieje ze jestescie usatysfakcjonowani moim tlumaczeniem.

 

PS. Wracajac do tematu sprzetow z Poznania to zauwazylem ze koles obnizyl cene tego pierwszego o 2k, ale w sumie to mu sie nie dziwie :P Choc z drugiej strony Ducat za 6k to kuszaca oferta... tylko ze bardziej pewnie nada sie na czesci :wink:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M426047

 

A tu jest jeszcze jeden z Wlkp

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M428335

Edytowane przez zaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdam krótka relacje z wczorajszej imprezy moim rodzinnym miescie. Na której z radoscia zaobserwowalem 5 motocykli Ducati i serce zabilo szybciej :D Dumnie prezyly sie w slońcu : 749, 748 S ( Janka ), 748 R, SS 900, SS 750 ( moj ). Zabraklo Monstera 620 ie ( Muminak ) Tym razem nie zapuscil sie w te strony. 5 motocykli to malo ale jeszcze pare lat temu bylo ich 0 wiec ciesze sie z takiego widoku na Podlaskich drogach.

 

Scitro przypominam o obiecanych fotkach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa rzecz powiedzial moj mechanik , " nie kupuj dukata na pierwszy motocykl bo go nie docenisz" . Mowil jeszcze o problemach z czesciami i ze to delikatne moto.. troche sie wlasnie zaczolem zastanawiac czy dukat bedzie odpowiedni na pierwsze powazne moto ... No ale kurde z tym zalozeniem zarabialem , oszczedzalem kase ,ze kupuje Dukata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa rzecz powiedzial moj mechanik , " nie kupuj dukata na pierwszy motocykl bo go nie docenisz" . Mowil jeszcze o problemach z czesciami i ze to delikatne moto.. troche sie wlasnie zaczolem zastanawiac czy dukat bedzie odpowiedni na pierwsze powazne moto ... No ale kurde z tym zalozeniem zarabialem , oszczedzalem kase ,ze kupuje Dukata :banghead:

 

prosta rada - zmień mechanika :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosta rada - zmień mechanika

ja bym go tak od razu nie zmieniał.

" nie kupuj dukata na pierwszy motocykl bo go nie docenisz"

Za nim przemawiają jego słowa tzn. wie że Dukat to szlachetny sprżęt a nie tzw. "włoszczyzna". Rzeczywiście może mieć rację tzn. jak kupisz jakiegoś japońca a potem Dukata to docenisz różnicę ale w sumie po co czekać jak można kupić Dukata od razu.

Kup Dukata!!!

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie , mysle ze mechanik mial racje , ale moge isc na jazde testowa do ryzo-skosnego sklepu i juz bede mial porownanie :flesje: Jakbym kupil jakas japonie to ciagle bym pewnie myslal o tym kiedy przesiade sie na duka . Duke 75 takie pytanie do Ciebie , gdzie zaopatrujesz sie w czesci do swojego gromowladnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapowiedzialem spoznilem sie na spotkanie w Lomzy, pokrecilem sie troche zezarlem Ryskowi polowe z "kartkowych" porcji, i pojechalismy do Jedwabnego z Harleyowcami co mieli jakis interes do Rycha- pogadalimy troche i musialem wrocic do domu...

Prezes Nowak a czyj jest ten 900 SS?? Ladne ma wydechy:-)) Pozdr. Janek 748 S.P.S. Ally jak tam flaga dla mnie??

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Janku , ostatnio nie bylem we Wloszech a siostra nie miala jak odwiedzic klepu ducati poniewaz zmienilo nam sie miejsce ladowania z boloni do rimini , ojciec bedzie w Polsce pod koniec czerwca to moze po drodze zachaczy o sklep ducati i kupi flage :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...