Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem o kilku dodatkach w kolorze bordo, coś rakiego jak sprzęgło Dominika, ale obawiam się, że zrobi mi sie biedronka z monsterka...

 

Melvin, ten gość rzuca monsterem jak jakimś enduro.... :D choć Seba ostatnio uczył się stójki na kole, lecz udało mu się tylko unieść tył o kilka cm... :D jakaś blokada psychiczna, albo już jestem za stary na takie figle...

 

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tą stronę nie powinno być problemy (twardsze klocki do luźniejszej jazdy). Większy problem jest przy ostrej jeździe z miękkimi klockai - zużywają się niemal jak paliwo (oczywiście minimum 95 okt ;) ) w zbiornkiku - przynajmniej tak mi się wydaje :D (ale ja nie za bardzo się na tym znam i tylko sobie przypominam info od kolegów specjalistów na gumowe szelki :D )

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzien dobry, panowie

Christian Pfeiffer

 

gościu jest niesamowity ;) podobał mi się sposób parkowania motoru :D

rozumiem, że to było w nawiązaniu do tematu klocków hamulcowych dla Seby :P i tego jak się robi w poprawny sposób poślizgi po ich wymianie :flesje:

 

teraz się napaliłem na przejażdzkę, a tu du** - mamy -1C (rano skrobałem szyby w samochodzie :D ) a an weekend niesety zapowiadają deszcze - kurczę jadę do Australii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz się napaliłem na przejażdzkę, a tu du** - mamy -1C (rano skrobałem szyby w samochodzie :D ) a an weekend niesety zapowiadają deszcze - kurczę jadę do Australii

rano byl upal, slonecznie i parno 34C; teraz sie ochlodzilo do 28C :D .....bylem troche posmigac na motorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie Kris, troszkę uspokoiłeś, bo boję się trochę tych twardych klocków...

A właściwie to wahałem się pomiędzy Nissinem a EBC a tu masz Dominik i Paweel dorzucili jeszcze swoje trzy grosze i troche teraz jestem skołowany.... a hamuję już prawie blachami!!!!

Pozdro Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin nam tu robi smaki na jazdę, a u nas przymrozki...

Dobrze, że wyszło słoneczko i temperatura podskoczyła do +10C, bo urwę się wcześniej z pracy i pośmigam po południu... Muminek trzymaj się - w kupie łatwiej będzie przetrwać zimę!!!

 

Do fanów tuningu mam jeszcze jedno pytanie, czy w monsterku trzeba stosować amortyzator skrętu, czy ten motocykl jest podatny na drgania kierownicy (Shimmy)?

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Krzychu, jezeli juz masz wybierać między EBC a Nissin to weź te drugie. Czytałem bardzo dużo o ich żywotności, to są naprawdę dobre klocki (aczkolwiek wydawało mi się, że do Ducati nie robią), chociaż Carbone Loraine moim zdaniem mogą podskoczyć. O EBC słyszałem same negatywne opinie - klasa GoldFrenów.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta Monsterki - nawet te małe są podatne na Shimmi (oczywiście zależy dużo od sposobu jazdy). Mimo, że w serwisie powiedzieli mi, że można się zastanowić nad amorkiem, ale już jako dodatek - to chodzi mi jedznak po głowie zakup takowego (szkoda, że dominik już sprzedał swój poprzedni :D , ale za dłuuuuugo dijżewałem do tego). jednak nie jest to coś podstawowego do codziennej jazdy (wg mnie), choć przydatnego i pomocnego w niektórych sytuacjach (nie wspominając o już ostrzejszej jeździe na torze - tu odsyłam do info od Dominika.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega Muminek do do białegostoku jutro zajedzie ?

 

cześć - niestety (a może na szczęście dla mnie) musiałem zmienić swoje plany i jutro i w piątek zostaję w W-wie, jak będę wiedział już o kolejnym terminie to dam Ci znać (na 99% będę w Białym 27.10.2006)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie Kris znowu zaskoczyłeś, a ja myslałem, że one zupełnie nie są podatne na drgania, a tu proszę ładny pasztet...

Przejechałem już ok. 1,5tys km :D i jeszcze nie miałem najmniejszych objawów trzepotania, ale z tego co piszesz to trzeba być przygorowanym, że kiedyś to nastąpi... :D

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...