Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

a co ma zrobic motocyklista kiedy miał juz VFR ,nie chce mieć singla a A Translap wydaje sie poprostu nudny , Yamaha TDM900 ma małe siedzenie i słabe zewieszenie ......FAZER ma większą moc ale przy 12tyś obr. z zasadzie jeżdzi tylko po asfalcie i ma juz kilaka moto szosowych a japończyków miał juz kilkanascie.....

odpowiedz jest jedna MULTIstara!!!

mam prosbę melvinie widzę że jesteś w srodowisku dukatysów wieć może wiesz lub sam miałes jakies awarie lub "atrakcje"związane z dosiadaniem .... DUKATA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz jest jedna MULTIstara!!!

 

co to jest?

 

mam prosbę melvinie widzę że jesteś w srodowisku dukatysów wieć może wiesz lub sam miałes jakies awarie lub "atrakcje"związane z dosiadaniem .... DUKATA

 

w tym momencie nic mi nie przychodzi do glowy; jesli sie cos zmieni - napisze

osobiscie - i pukam tu w drzewo - ja jezdze bez najmniejszej awarii. moj poprzedni monster 620 nie dal mi zadnego problemu a ten teraz mom juz prawie ze rok i to samo. zapalam, rozgrzewam i jade

pali ok 6-7l/100, motorex olej zmieniam co 3tys km i na tym sie konczy

oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie miało być MULTISTRADA

 

 

hmm, multistrada - to jest dopiero temat

ducati slynie z produkcji pieknych motocykli - niestety multistrada do nich nie nalezy. mozna sie do niego przyzwyczaic ale wymaga to dedykacji; definitywnie nie najpiekniejszy motor

dobrze ze chociaz jezdzi ok

 

silnik z nowego 1000SS/DS z weber-marelli wtrysk paliwa jest swietny, a przy tym multistrada ma przelozenie 15/42 co sprawia ze jest dosc zwawa. pierwsze co by nalezalo zmienic to fabryczny uklad wydechowy ktory wazy tone - choc wyglada calkiem ladnie

 

pozycja jazdy jest bardzo wyprostowana tyle ze siedzenie jest troche za miekkie i dupa cierpnie dosc szybko - sztywniejsze siedzenie i mozna jezdzic godzinami

skrzynia biegow jest gladka i pozytywna w uzyciu, brembo cztero-zaworowe hamulce i 320mm dyski sprawiaja ze gdy nacisniesz hamulce to odczucie jest bardziej niz pozytywne

to tego showa amortyzatory w pelni regulowane, gruba 180/55 tylna opona na przepieknej feldze

 

dolozyc twarde kufry po bokach i dluzsza wycieczka (nawet z pasazerem) staje sie przyjemnoscia

 

 

...........gdyby nie ten wyglad; dobrze ze w lini ducati jest monster :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja wkroczyłem do teamu Ducati 2 tygodnie temu i jest ...... suuuuper...... ten, gang silnika, to prowadzenie, ta ergonomia.... no nie da się tego opisać słowami. Horowałem na Monstera od kilku lat, jeżdżę sam i nie mam problemów z żoną czy bagażami. W końcu kupiłem M600 i polecam Ducati także tobie. Przejechałem co prawda dopiero niecały 1000 km i jeszcze w pełni nie znam jego możliwości, ale ten motocykl mnie urzekł, tego nie znajdziesz u konkurencji.

Pozdrawiam

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratuluje wyboru

 

......teraz tylko kwestia czasu jak cie choroba ducati opanuje kompletnie i wtedy mozesz swoj portfel pocalowac good bye na zawsze :smile:

Widzę Melvin, że ty już jesteś w nieuleczalnej fazie tej "choroby" - trzymaj się chłopie :flesje: ! A tak na marginesie to jako stary milosnik monsterow, pewnie wiesz jaka jest prawidlowa technika zmiany biegow w tej maszynce. Mi jakos nie idzie zmiana biegow w gore i szczegolnie lupie skrzynka przy zmianie z 1 na 2, pozniej jest juz lepiej. Probowalem roznych modyfikacji, przy roznych obrotach, z odzekaniem i bez, i wiele innych i czasem bieg wchodzi w masełko, a czasem słychać głośne "łup" :D . Nie mogę złapac o co tu chodzi. Pozdrawiam

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszystko w porządku jest z wysprzęglikiem? Ta akurat część w starszych Monsterach nawalała regularnie, sam zmieniałem u siebie.

pzdr

O to mnie zaskoczyłeś... ma przejechane dopiero 23tkm! i raczej nie kręcony. Muszę pogadać o tym z Tomkiem (Shogun'em) jak bedzie robił przegląd...

Dzięki za sugestję :D .

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, multistrada - to jest dopiero temat

ducati slynie z produkcji pieknych motocykli - niestety multistrada do nich nie nalezy. mozna sie do niego przyzwyczaic ale wymaga to dedykacji; definitywnie nie najpiekniejszy motor

dobrze ze chociaz jezdzi ok

...gdyby nie ten wyglad; dobrze ze w lini ducati jest monster :buttrock:

 

Melvin, co mówisz??! że niby Multistrada ma wyglad niewyjsciowy??! :P

podpadles chlopie na calej linii. Od kilku dni to cacuszko mieszka u mnie, i jestem przeszczesliwy..:-))! Diva di Bologna jest cudowna! zgodze sie z Toba, ze wyglad ma dosyc kontrowersyjny, ale to caly urok tej marki! wytycza kanony estetyki motocyklowej, jest punktem odniesienia dla sporej ilosci stylistow w tej branzy. To jest Ducati, pelnej krwi temperamentne, zwawe, fascynujace, przykuwajace uwage Ducati.

Multi jest cudowna. I dla oka, i dla.. podniebienia :-). czysta slodycz. I nie mow wiecej, ze to niby odszczepieniec estetyczny w rodzinie, bo się wystawiasz, hehe.. :(

 

I rzeczywiscie jest w tym coś: jak siadziesz na Dukacie - przepadles. To jest poza twoja kontrola. Jezdzilem przedtem Monsterem 620 i tez bylo czadowo. Te maszyny maja w sobie cos, co nawet posiadaczom lepiej wypasionych i mocniejszych maszyn japonskich podpowiada zeby mlasnąc..

A Monsterek byl do krótkiego jezdzenia perfekcyjny. Miasto, jakis wypad niedaleko - ok. Teraz przyszła kolej na turyzm. Witaj Multi!! :flesje:

 

Pozdrawiam Ducatistów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

nie przesadzajmy, ja wiem ze kazdy mezczyzna ma cos z dziecka, ale te motory nie maja ani duszy ani niczego :buttrock: sa bardziej zacofane wszystko zgrzyta i skrzypi ale niektorzy tym sie ciesza

 

Post cytowany - kliknąłem kasuj, przepraszam.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin, co mówisz??! że niby Multistrada ma wyglad niewyjsciowy??! :P

 

witam

tak wlasnie mowie - ze tylko matka moze kochac wyglad tego motoru; i jak ciebie kiedys pod sukiennicami spotkam to ci to powiem osobiscie :flesje:

na swoja obrone powiem ci ze nowa multistrada ma teraz silnik 1100cc ale nadal jest hmm, nie za piekna :buttrock:

 

co nie zmienia faktu ze gratuluje motorka i jesli ty jestes zadowolony i cie urzekl to najwazniejsze a innych opinia; z moja wlacznie; powinna ci byc obojetna

nie jestem na tym forum za dlugo ale czytajac rozne wypowiedzi nie moge sie oprzec wrazeniu ze moje jest lepsze niz twoje jest niekonczacym sie watkiem i dyskusja sie zaostrza. ale to taka mala dygresja

 

masz prze-motorek do fruwania w dalekie trasy i to we dwoje - do czego monster sie nie nadaje

najwazniejsze za masz ducati :(

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...