Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

ST 4 miały suche sprzęgła w standardzie- słabo silnik widać więc pewności nie mam, żebym zobaczył głowicę- na 100 % powiedziałbym cóż to jest.

Lewy dekiel od ST3, mokre sprzęgło ST 3, ale nie widać dokładnie osłony pasków- jeśli jest wąska jak w 2 zaworowcach- to ST3 , a resztę historii pewnie sobie dopisali...

I tyle tej tajemnicy :icon_mrgreen: :icon_razz: ...

Pozdr.J-999

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toby się zgadzało... na życzenie niektórych rynków stosowano silnikową hybrydę- 4 zaworową górę 996 i dół od ST3, ale jaja....dopierko co się do tych info dokopałem, sam ło tem nie wiedziałem...no ale to nie Superbik więc można mi chyba wybaczyć :-))))...

Pozdr all..

J-999.

Paweł- skontaktuj się z Edkiem w pewnej sprawie...o której mu wspomniałem, jak byliśmy wczoraj w Modlinie, 2 weekend sierpnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod, aż dziwnie mi się Ciebie czyta po takiej przerwie jaką sobie zafundowałem od FM... kurna, niczym nawrócenie jakieś :)

 

Opisz może jak po przesiadce z Samuraja na Makarona?

Dużo nie polatałem ale to co udało mi się to powiem tak: S U P E R i niech Samuraje do produkcji rowerów wracają :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się sprzedać mojego Bandziora i przyszedł czas na spełnienie marzenia co się zwie Monster 696. Nie jechałam nim jeszcze, macie jakieś spostrzeżenia? Na razie do zimy odkładam pieniądze, bo to dość spory wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej bika!!

Miło że uśmiechasz się w stronę Monstera.

Jeżeli chodzi o prowadzenie to niebo, a ziemia. Nie ma co porównywać na korzyść Potwora.Poza tym, ten dźwięk silnika,sprzęgła... po prostu poezja, Potwór po prostu ma duszę i żyje swoim życiem.

Ponadto, sprzęt niebanalny każdy będzie się oglądać, zagadywać.

Aż wreszcie, ludzie dosiadający Monstera i inne dukaty, to nie są ludzie z przypadku.

Także sama oceń, czy warto to marzenie spełnić.

 

P.s.

Ja myślę że jak na niego wsiądziesz i ruszysz, to banan nie będzie schodził z twojej twarzy.

 

Edytowane przez tatran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..przyszedł czas na spełnienie marzenia co się zwie Monster 696...

Desmoszpital przyjmuje całą dobę: http://forum.docpoland.com/index.php?sid=c...3e0bc60d47b7930

Napisz w powitalni o co kaman, znajdziemy Ci sztukę z odpowiednich rąk :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o jednym monsterze 696 wersja "+", kupionym w salonie PL z przebiegiem 6 tys km co to właściciela przycisnęło i za dobre pieniądze pilnie odda.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...