Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem o tym od dawna, ale silników 900SS nie ma, czasami się pojawia na ebay za skandaliczne pieniądze.

Może kiedyś, jako drugiego Dukata będę Wdowę wzmacniał. :icon_mrgreen:

Kto to Darkstyx? Daj jakieś namiary mailem :buttrock:

 

 

 

Franio- luknij na wykaz- member nr 107

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska, jak tam po (chyba pierwszym w takim gronie) piwnym spotkanku warszawskiego kółka klekoczącego? Ja bawiłem się przednio i dziękuję wszystkim obecnym za miłe towarzystwo! Jak by co to chętnie powtórzę, pewnie już z nowym rokiem!

 

Pozdro

Hej Darek :buttrock: dlaczego przednio? Było super hehehe za niedogodności przepraszamy :biggrin: następnym razem będzie lepiej :icon_twisted: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywaliło na biało, przynajmniej zimę czuć :-)

I skończyło się kozakowanie na ulicach. Nikt mi dziś nie zajechał, nie wcisnął się i w końcu jeździłem szybciej niż pozostali :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima jest do bani... żyję WDW 2010. urlop zarezerwowałem.. :D:D:D

 

 

a tak odnośnie WDW 2010 czy ktoś bierze tę imprezę pod uwagę w swoim kalendarzu? dobrze by było wybrać się grupką (mniejszą lub większą) na Misano. do lata już niewiele czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak odnośnie WDW 2010 czy ktoś bierze tę imprezę pod uwagę w swoim kalendarzu? dobrze by było wybrać się grupką (mniejszą lub większą) na Misano. do lata już niewiele czasu

 

Ja biorę b. poważnie :) jeśli tylko da się motonga dotransportować na miejsce inaczej niż na kołach. We'll see :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima jest do bani... żyję WDW 2010. urlop zarezerwowałem.. :D:D:D

 

Musieli jak tam moje cudo? :)

 

A Twoja sztunia stoi w ciepełku. Nowe aku czeka na półce, crashpady zamówione, trza by w końcu się zająć wydechami - tzn. zdjęciem i dostarczeniem Edziowi.

 

Co do WDW - podobno PROBIKE organizuje wyjazd włącznie z transportem motocykli CATem na miejsce. Pewnie cena będzie kosmiczna, ale nic to.

 

Jaro w zeszłym roku zrobił na 848 1500km od jednego przysiądnięcia więc jak widać da radę zrobić tą traskę. Ciekawe jak wypadnie porównanie kosztów benzyny i transportu ciężarówką???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...