Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Marcinek, żebyś mnie tak nie poganiał, to spokojnie bym założył ten dekielek bez przegryzania...a tak to hizo, hizo i może o-ring ciul szczelił... :icon_mrgreen: , ale jak nie odkręcisz to nie zobaczysz...

Ja tera u Ryśka, się nie pokazuje, bo auta szukam i nie mam na nic czasu...

Pozdr. J-748

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinek, żebyś mnie tak nie poganiał, to spokojnie bym założył ten dekielek bez przegryzania...a tak to hizo, hizo i może o-ring ciul szczelił... :icon_mrgreen: , ale jak nie odkręcisz to nie zobaczysz...

Ja tera u Ryśka, się nie pokazuje, bo auta szukam i nie mam na nic czasu...

Pozdr. J-748

 

A co się stało z ryżopędęm pod tytułem Yaris?

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak który zginął 01.10.09 w wypadku motocyklowym na czarnym SS'sie to mój kolega z Torunia Konrad Chajęcki ;-( prowadził lokal Cafe Fajka w Toruniu i Warszawie. Kupił SS'a , który był polecany przez niektórych z tego forum. Pamiętam jak zadzwonił do mnie żebym go zobaczyła. Był taki szczęśliwy, że spełnił swoje marzenie...ehh nie moge w to uwierzyć . Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak który zginął 01.10.09 w wypadku motocyklowym na czarnym SS'sie to mój kolega z Torunia Konrad Chajęcki ;-( prowadził lokal Cafe Fajka w Toruniu i Warszawie. Kupił SS'a , który był polecany przez niektórych z tego forum. Pamiętam jak zadzwonił do mnie żebym go zobaczyła. Był taki szczęśliwy, że spełnił swoje marzenie...ehh nie moge w to uwierzyć . Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich [*]

 

No najgorzej jak się zna osobiście ofiary. Uczucie nie do opisania. Śpij w pokoju wiecznym...

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak który zginął 01.10.09 w wypadku motocyklowym na czarnym SS'sie to mój kolega z Torunia Konrad

 

Tak mi przykro, Kinga

[*] [*]

 

to straszne, że świat się kręci ot tak, po prostu jakby nic się nie stało...

 

I - wybaczcie, bo jestem tu nowa, ale nie sądzicie że to niefajne, że w jednym wątku, a czasami w jednym poście pisze się o czyjejś śmierci i o rzeczach codziennych?

To tak, jakby tę śmierć spłycić, albo jej w ogóle nie zauważyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie o śmierci zawsze jest niefajne.

A że w tym wątku, no cóż... Mamy na tym forum jedyne miejsce, gdzie można pogadać o wszystkim. Z ludźmi, których znamy osobiście, klekoczemy wspólnie, pomagamy w reanimacji sprzętów :icon_mrgreen: . Z ludźmi, których nie znamy, ale mamy wspólnego wkręta. Których wali trzysta na prostej itp.

Idę podudnić a filozowanie zostawiam na później...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z szanownego towarzystwa wybiera się w next weekend do Sandomierza??

 

Tak oczywiście wybieram się ja i moja Basia, znajomi odemnie z Twierdzy Konrad i Marta na St4 lub autem jeśli pogoda będzie do .... :lapad: , zapewne też Wilu czyli Łukasz który mógłby tam się pojawić i pieszo bo ma blisko,zapraszamy i ciebie.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ducatisti.

Wczoraj odwiedziłem gościnne progi Motostodoły.

Z Ryśkiem wyleczyliśmy Multi z przypadłości, na którą cierpi pewnie każda Multistrada, a pewnie i 749/999.

Mianowicie powalczyliśmy z oświetleniem.

Teraz na krótkich mam soczewkę z zestawem HID, a dodatkowo podziałaliśmy tak, że przełączenie na światła długie nie powoduje już wyłączenia się świateł krótkich (w celu uniknięcia zwłoki w przypadku wyłączenia i załączenia palnika po przełączeniu świateł na drogowe i z powrotem na światła mijania).

Czyli:

- światła mijania - świeci sama soczewka (pobór mocy 35W).

- światła drogowe - świeci soczewka + dolna część reflektora (pobór mocy 90W).

Czas zabawy to około godzinki.

Światło jest ustawione, odcięcie konturu takie samo, jak na standardowej żarówce.

Teraz raczej nie wjadę w d... żadnemu rowerzyście, co już o mało nie miało miejsca na tych standardowych świeczkach. :icon_eek:

Swoją drogą cholera jasna piesi i rowerzyści skoro już postanawiają wyruszać na drogę bez żadnych sprawnych punktów oświetlenia i odblasków to powinni chociażby zakładać te "cudne" zielone kamizelki. :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...