Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

... monstera 600, oczywiście czerwonego.

 

Gratulacje! :)

No i najważniejsze, że czerwony ;)

(He he... Kto pamięta, jak ja kupowałam, wie o co chodzi)

 

 

A poza tym dochodzę do wniosku, że nic w życiu nie jest fair, a nade mną zamiast opatrzności - złośliwość czuwa.

Znów nigdzie się nie mogę wybrać, bo... znów będę w pracy. chlip...

 

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem trasę z Tarnowa do Warszawy :) około 400km.. :crossy:

 

wrażenia z jazdy super! przeciskałem się w korku, jechałem w deszczu, zajechał mi drogę puszkarz (ale przeprosił), jechałem po koleinach i frezowanej nawierzchni, wiało jak diabli (brak owiewki - ma ktoś do sprzedania??). niełatwe życie motocyklisty :)

 

i do tego strasznie wciąga latanie..

dzięki wszystkim i do zobaczenia wkrótce

 

pozdrawiam wszystkich

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem trasę z Tarnowa do Warszawy :) około 400km.. :crossy:

 

wrażenia z jazdy super! przeciskałem się w korku, jechałem w deszczu, zajechał mi drogę puszkarz (ale przeprosił), jechałem po koleinach i frezowanej nawierzchni, wiało jak diabli (brak owiewki - ma ktoś do sprzedania??). niełatwe życie motocyklisty :)

 

i do tego strasznie wciąga latanie..

dzięki wszystkim i do zobaczenia wkrótce

 

pozdrawiam wszystkich

Robert

 

Ja jakąś szybe mam ale jest to szyba uniwersalna Olsztyńskiej firmy MGG o wysokości 45cm ale ona ma uchwyty z kwasówki i złośliwi Desmomaniacy dokuczali mojej Basi że do Monstera założyła szybe od czopera.Może i nie do końca ona pasowała do niego ale była bardzo praktyczna w trasie a sporo w trasy jeździła.Kask i ciuchy po zejściu z moto po 250km miała czyste .Ale może kupić inną mniejszą deko bardziej pasującą do Monsterka i nie są drogie lub odezwać się do Teodora posiadacza Monstera S4 który ma szybke akcesoryjną do niegoa i jej nie wozi -może ci sprzeda?.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i złośliwi Desmomaniacy dokuczali mojej Basi że do Monstera założyła szybe od czopera.

Ach!!! któż mógł być tak złosliwy??? :wink:

ja swoja jednak zamontowałem i fajnie sie jeżdzi. mimo że ledwo nad zegary wystaje to troche to daje.

 

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patlobuz, na naklejce z Vinem i rocznikiem powinno byc napisane Front GVR..cośtam w lbs-ach i Rear GVR...w lbsach wystarczy przeliczyc na nasze kilogramy( musi to zrobic gosc na 1 przegladzie, u mnie nie mial problemu) i masz obciążenie przedniej osi i tylnej osi...oczywicie bzdura jak dla mnie ... tylkoj nie pamietam gdzie w 1098 jest naklejka...

Pozdr. J-748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

korci mnie, żeby kupić Ducati Monster 696. Jest to pojazd absolutnie wyjątkowy. Wszyscy zawsze straszą mnie cenami napraw i awaryjnością Ducati. Ale dość mam japońskich klonów bez duszy. Jednak chciała bym wiedzieć co mnie czeka po zakupie jednorocznego monsterka. Nakręcone ma 3000 km. Zdaję sobie sprawę, że ten motocykl jak każdy inny wymaga serwisowania i dbałości. Interesuje mnie dostępność części. zastanawiam się czy jest coś wyjątkowo wrażliwego w tym motocyklu. Co może ewentualnie niemiło zaskoczyć ceną, brakiem dostępności lub brakiem kompetentnych mechaników? chcę się dowiedzieć od Was ile jest prawdy w tym co gadają ludzie, którzy nigdy na Ducati nie jeździli... Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi... :notworthy: Poczytałam już o serwisowaniu. O parametrach... Ale interesuje mnie opinia tych, co jeżdżą na tych maszynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

korci mnie, żeby kupić Ducati Monster 696. Jest to pojazd absolutnie wyjątkowy. Wszyscy zawsze straszą mnie cenami napraw i awaryjnością Ducati.

Niech spadają :icon_mrgreen:

Moja Wdowa ma 14 lat i jeździ jak nówka z salonu :buttrock: . Jak nie piłujesz zimnego sprzęta, wymieniasz olej i serwisujesz- czyli po prostu dbasz o motocykl- nie powinno być problemów.

 

 

Jednak chciała bym wiedzieć co mnie czeka po zakupie jednorocznego monsterka.

Czeka Cię spotkanie ze mną :icon_mrgreen:

I z rodziną przezajebistych desmozakręconych ludzi :buttrock:

 

Co może ewentualnie niemiło zaskoczyć ceną, brakiem dostępności lub brakiem kompetentnych mechaników?

Wszystko już było w tym wątku, fakt- krótki nie jest, ale treściwy :wink:

Niemiło może zaskoczyć wszystko- jak w życiu, tu nie ma reguły. A jedyne co jest pewne to, że czerwone Ducati są szybsze od czarnych. Wyjątkiem jest Desmo Wdowa, ale ona wyjątkowa w ogóle jest :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek no i zapomniałeś dodać, że Klekot 748 S na carbonowych ręczie klejonych przeze mnie łowiewkach...

 

A sorry, sorry. Jan Klekot i jego 748 to w ogóle wyjątkowy duet jest. W połączeniu z turbopaliwem własnej roboty wyjątkowo niebezpieczna mieszanka :icon_mrgreen:

 

P.S. Będziesz w Mszczonowie? Kombinuję, jak tu się urwać ale marne szanse :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni wiem Franek, nie wiem...może?

Madi- sorki nie spojrzałem co aktualnie masz- w związku z tem, odradzam Ci 696, bo będziesz czuć zbyt wielki deficyt mocy...

Jeśli chcesz dalej na sportowo to proponuję- 999- naprawdę to nawet do turystyki dookoła świata się nadaje, chyba że cóś nowszego- 848/1098/1198, jeśli jednak Ci wygląd 999/749 przeszkadza, to może nieco starszy 748/996/998.

To z typowych sportów, a w zasadzie replik wyścigówek...bo sporty to japonia.

Jak coś z linii Monsterów- to mniej więcej adekwatnym pojazdem będzie co najmniej M S4- 916/996 - Desmoqatraciak, lub nowszy M S4 RS- Testastretta, Dualszparki( hahahaha), mają co prawda pikną charakterystykę i wygląd, ale brakuje górek powodujących ustawiczne ćwiczenia mięśni zwieraczy hihihihi...ot takie lajtowe jeździdełko...

Pozdr. J-748 S- Black Beast

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to iż szykuje nam się głębokie klekotanie w Mszczonowie i okolicy podczas Desmoweekendu..

aż nie mogę się doczekać.. :)

 

a czy planujecie urwanie się na kilka h z Mszczonowa na mały rekonenans w okolicach wawy?

Chętnie bym poznała desmo-zakręconych :icon_biggrin: ale na imprezkę się nie wybieram. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...