Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.zamekgolub.pl/

Tutaj sa podstawowe ceny. Mozna doliczyc np. pokaz rycerski ale ten koszt musimy podzielic na wszystkich- podobnie jak zestaw jedzenia czy zwiedzanie Torunia. To byla wstepna informacja z potwierdzonym na 100% przez zamek terminem. Tak niewiele jest imprez dukatowych, i mysle, ze jest wystarczajaco duzo czasu aby cos schomikowac ;-] Wiadomo jak jest przeciez :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My pewnie po Edka i Baśkę zajadziem...to mało km. w bok jest, ale do maja trochę czasu jest- i tak w maju będę miał urwanie głowy- komunia mej córki się zbliża..., ale się wybiorę...Pozdr. Janek .

 

Janku przez Ostrołękę,Przasnysz,Mławe macie 242km, do nas do Modlina macie 165km a od Modlina do Golubia mamy 145km więc w sumie zrobilibyście około 310km czyli o ponad 60km więcej niż normalnie ale wiecie że macie do nas zaproszenie i będzie nam bardzo miło jak będziemy mogli jechać razem większą ekipą i tak jak wcześniej pisałem może jeszcze jacyś ludzie z Warszawy i okolic do nas dołączą.Może niezła ekipa się z Mazowsza zbierze :buttrock: :crossy:

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko Radek/Konrad z Wawy żadnej sroce spod ogona nie wypadł. To od około 3 lat "Warszawski Łącznik" klubu Desmo Obsession. :biggrin:

 

Edzio, a myslisz ze dałoby się kulturalnie zbebeszyś wydechy w Hondzie Shadow 750C. Mam takiego szwagra co jeździ na czyms takim ale ... spokojnie, ma żone i dziecko. :icon_mrgreen:

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niezła ekipa się z Mazowsza zbierze :buttrock: :crossy:

Tak czytam i dochodzę do wniosku, że nie można wymiękać z takiego spotu :buttrock:

Janek Klekot, Rysiek, Basia, Edzio, Franek.

Kto jeszcze :crossy: ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko Radek/Konrad z Wawy żadnej sroce spod ogona nie wypadł. To od około 3 lat "Warszawski Łącznik" klubu Desmo Obsession. :biggrin:

 

Edzio, a myslisz ze dałoby się kulturalnie zbebeszyś wydechy w Hondzie Shadow 750C. Mam takiego szwagra co jeździ na czyms takim ale ... spokojnie, ma żone i dziecko. :icon_mrgreen:

Trzeba by ten komin dokładie obejżeć i się zastanowić czy nie będzie potrzeby ciąć widocznych chromów jeśli nie to wszystko jestem w stanie przerobić ,a cięcie chromów i ponowne spawanie nawet spoiwem chromowo niklowym podejżewam że będzie widoczne nawet po spolerowaniu.Ale jestem otwarty na nowe doświadczenia :biggrin:

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trza kasiórkę zbierać...no i prawdopodobnie na 1 noc zostaniem, no i babe trza przygotować, albo powiem jej że ide po gazete do kiosku:-))...Edek takiego dylematu ni ma mówi że idzie po gazete, a Baśka- to ja jadę z Tobą :icon_mrgreen: :icon_razz: Pozdro Ducato-maniaki.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i dochodzę do wniosku, że nie można wymiękać z takiego spotu :buttrock:

Janek Klekot, Rysiek, Basia, Edzio, Franek.

Kto jeszcze :crossy: ???

 

A ja? A ja? :crossy:

pozdr

 

 

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...