Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ponownie witam wszystkich

Aura z początkiem listopada zrobiła się nieco łaskawsza,

więc dziękując opatrzności naradziłem się z "lepszą połową" i szybka decyzja - Słowacja.

Wreszcie mój niedawny nabytek (rozkoszna ST4s) odetchnęła pełną piersią airboxa świeżym powietrzem Słowackiego Raju, dając nam możliwość napawania się urokiem tej krainy.

A mnie dostarczyła szeregu spostrzeżeń dotyczących Ducati Sport Turismo,

- którymi to niebawem podzielę się z wami.

Pzdr

Pablo

 

http://mpablo70.fotosik.pl/albumy/540457.html

 

 

Zaje fajnie, chce się wybrać tam ale jak już śnieg spadnie na deskę czas :)

 

Multistradą mozna spokojnie zejsć do 5.5. Ja mam ten sam silnik w SS 1000 i moja średnia to 5.3-5.5 przy normalnej jeździe czyli nie za szybko i nie za wolno (bez oszczędzania) a przy ostrzejszej jeździe na autostradzie to bierze ok. 5.8. Mój rekord to autostrada A4, odcinek Wrocław-Katowice, nonstop-200-240- równe 7l/100km ale to się zapomniał i popił bo normalnie nigdy nie przekraczam 6 choć czasem się staram.

... :crossy:

 

 

Zobaczymu jutro jak będe gonił do domu bo jeszcze tak dalej po serwisie to się nie wypuszczałem, jedynie w weckend byłem na lotnisku w Modlinie i tam to raczej nie dało się stwierdzić ile spala. A w weckend wszystko się okarze ile zje - trasa 220km.

Edytowane przez RuBBeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że wszyscy śmigają :crossy: .....i bardzo dobrze !!!! :cool:

 

no niestety z tym śmiganiem to u mnie pomarzyć :icon_twisted: co mam wolnego chwilę to kierunek budowa. Ale mam nadzieję, że się jeszcze w tym roku pojeżdżę

pozdrowionka

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety z tym śmiganiem to u mnie pomarzyć :icon_twisted: co mam wolnego chwilę to kierunek budowa. Ale mam nadzieję, że się jeszcze w tym roku pojeżdżę

pozdrowionka

kris

 

P.S. a co sądzicie o nowym logo http://www.ducati.com/news/08/news023/news023.jhtml :icon_question: . Jakoś nie mogę się przyzwyczaić - może to kwestia opatrzenia się z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. a co sądzicie o nowym logo http://www.ducati.com/news/08/news023/news023.jhtml :icon_question: . Jakoś nie mogę się przyzwyczaić - może to kwestia opatrzenia się z nim

 

 

....i ktoś jeszcze za to kasę dostał :icon_razz:

No cóż nowe nie zawsze znaczy lepsze.

Całe szczęście że na nowym logo nie jedźmy i takie wpadki nie pogorszą właściwości jezdnych naszych maszyn :biggrin:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że wszyscy śmigają :crossy:

Ja tak, bo po smsie od Ciebie natychmiast wyzdrowiałem :buttrock:

Dzisiaj pojechałem po bilet lotniczy do Firmy Całej Ze Szkła, gdzie szlaban, ochrona itp. Panowie wskazali miejsce dla kurierów :icon_mrgreen: a dziewczęta palące przed budynkiem z troską pytały, czy nie marznę. Gdy zaproponowałem demonstrację, co mam na sobie udały się do wypełniania Bardzo Ważnych Papierków :icon_twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Mam zamiar odstawic swojego monsterka do Boldoru (serwis w wawie ) na przeglad i wymiane kilku paru rzeczy moglibyscie mi podac przyblizone ceny za czesci i ewentulna robocizne ( tzn z jakimi cenami wy sie spotkaliscie spotykacie )

jest to Monster 600 chcialbym wymienic pasek i ustawic rozrzad , filtry + olej , klocki i plyn hamulcowy + wymiana oponek

 

Oprocz tego mam taki problem ze ostatnio czasami przy wkreceniu Duki na wysokie obroty zapala mi sie kontrolka cisnienia oleju po jakis 30 sekundach gasnie moze sie nie znam ale gdyby byl problem z cisnieniem to raczej chyba powinna sie swiecic na niskich i gasnac po zwiekszeniu obrotow , co o tym myslicie ??

 

A Odnosnie gumowania Duki to gdzies kiedys przeczytalem taka oto wypowiedz kolesia

"..stunts are for wanabes...

Ducatis have class, good taste, let those stunts for the 2001 gixxer guys. Ride well, fast and safe, and that´s how you´ll always look good.. don't thrash your ducati. its not a throw-away suzuki .. "

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

czy prawda jest, że do każdego Ducati Desmocedici dorzucają maszynę do podróżowania w czasie ?

No bo jak to jest możliwe że w roku 2008 można już kupić motocykl z rocznikiem 2009

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1053829

:icon_eek:

 

PS:

Matrix :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balzac Ty to musisz sie czepiac...ja znalazlem pare innych "kwiatkow" zajrzyjcie na allegro gdzie jest pare Ducati 999 rocznika 2003-2004 a podpisane wyraznie ze model z 2006 lub nawet 2007 ??? W Polsce papier wszystko przyjmie...

Teraz co do rocznika 2009...

Wlasnie ze tutaj sprawa nie wyglada wcale na taka prosta, np w motocyklach sprowadzanych ze USA czesto na malej naklejce jest napisane malym drukiem np 07/2008 , lub 09/2008 a na duzej naklejce 2009- to wlasnie oznacza ze model jest juz z roku 2009 , i kiedys mielim z tego powodu smieszne(mniej lub bardziej) sytuacje jak przyjechal kupiec i patrzy a tu "rocznicowy model H-D na 100-lecie- czyli model 2003 a na naklejce jak byk 09/2002- i wtedy zaczynaja sie glupie( lub madre- w zaleznosci czy facet jest gosciem na poziomie czy glupim bucem) pytania , ... ale tak wlasnie jest w Stanach- dokladnie to nie wiem czym to jest spowodowane- moge sie tylko domyslac ze motocykl zostal w tej wczesniejszej dacie jakby"zapoczatkowany" - rozpoczety montaz w fabryce...a wlasciwy rok modelowy jest na tej duzej i duzymi literami opisany, moze i tak wlasnie jest z tym Desmoseidici...

A ja mam zamiar dzisiaj "letko" przeserwisowac swego Klekota- moze mu tez zawiechy ustawie? Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............Polsce papier wszystko przyjmie...Pozdr. Janek.

 

Szkoda, już myślałem że kupując "Desmocedici" w "wehikuł czasu" się zaopatrzę :biggrin:

 

PS:

mając wehikuł w posiadaniu szybko bym "Desmocedici" spłacił :wink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...