Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

dzieki za odpowiedz. Dokladnie tak jest Lewy/Prawy gwint plus odrotnie kontrujaca nakretka. tez sprawdzalem rizome i tez ma gwinty lewy i prawy. Musze jeszcze popatrzec na rozmiar sruby i jesli pasuje to zamawiam !!!

 

Luc

 

PS. Jeszcze jedno,

 

Lustro od rizomy kosztuje 252 zl na PJs parts, oryginal do Ducati 220 zl w Probike. Polityka cenowa i marketingowa firmy Probike mnie zadziwia :biggrin:

 

Zwlaszcza porownanie rizomy do oryginalu ma sie jak piesc do nosa.

 

Luc

Oryginały warto zachować. Dziś nikt ich nie używa, a za kilka lat będą miały wartość kolekcjonerską lub pchlo-targową, się zobaczy :biggrin:

Ducati ma chyba taką politykę aby oryginały wyglądały ... za to akcesoryjne miodzio.

Ja mam np lustra Ducati Performance i są rewelka.

Za to gripy i klamki kupię Rizoma bo ładne i wyglądają na solidne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu, i przegapili pewnie Worldsuperbikes w Misano...

W pirwszym wyscigu Baylis trzeci , Nojkirśner pierwszy , drugi Corser,

za to w 2 wyscigu: Xaus( nazwany przeze mnie HAU), Biaggi, Baylis- Hura!!!!

Forza Ducati!

Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz. Dokladnie tak jest Lewy/Prawy gwint plus odrotnie kontrujaca nakretka. tez sprawdzalem rizome i tez ma gwinty lewy i prawy. Musze jeszcze popatrzec na rozmiar sruby i jesli pasuje to zamawiam !!!

 

 

śruba to chyba M10 o ile dobrze pamiętam

Kris

 

Co myslicie o tym?:

http://cgi.ebay.co.uk/2003-DUCATI-998-BIP-...9QQcmdZViewItem

Sam nie szukam ale moze komus sie przyda.

Pzdr

 

no ładne moto - tylko kiedy jeździć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz. Dokladnie tak jest Lewy/Prawy gwint plus odrotnie kontrujaca nakretka. tez sprawdzalem rizome i tez ma gwinty lewy i prawy. Musze jeszcze popatrzec na rozmiar sruby i jesli pasuje to zamawiam !!!

śruba to chyba M10 o ile dobrze pamiętam

Kris

no ładne moto - tylko kiedy jeździć?

 

 

 

Planuje spot w miescie w centralnej Polsce- BoatCity - nie bedzie wymowki- po polowie wiekszosc bedzie miala (+-). Bedzie zwiedzanie palarni kawy Gorana i napijemy sie prawdziwej kawy a nie zmiotek, ktore sa sprzedawane w sklepach. Nie wczesniej jednak niz za dwa tygodnie. Dam info, na pewno bedzie na 'stronie'.Pisz jak sie Desmomaluch chowa :evil:

Jaca-Glaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje spot w miescie w centralnej Polsce- BoatCity - nie bedzie wymowki- po polowie wiekszosc bedzie miala (+-). Bedzie zwiedzanie palarni kawy Gorana i napijemy sie prawdziwej kawy a nie zmiotek, ktore sa sprzedawane w sklepach. Nie wczesniej jednak niz za dwa tygodnie. Dam info, na pewno bedzie na 'stronie'.Pisz jak sie Desmomaluch chowa :evil:

Jaca-Glaca

 

o to mi się podoba :) tylko czy w weekend (może lepiej będzie e z frekwencją)?

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... to tak jak u nas.... na wiadomość o spotkaniu zapoznawczym odpisało sztuk 2 ownersów.... czy ludziska skrzynek pocztowych nie sprawdzają... cała nadzieja w nowych klubowiczach. Shaja i Jeszua liczymy na was....

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaja i Jeszua liczymy na was....

 

Ej, no... po pierwsze: jeszcze nie kupiłam, po drugie co mi zaraz jeszuę dopinacie? On jeździ BMW ;p

a poza tym, to ja jestem bardzo mało dyspozycyjna osobą :flesje:

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje spot w miescie w centralnej Polsce- BoatCity - nie bedzie wymowki- po polowie wiekszosc bedzie miala (+-). Bedzie zwiedzanie palarni kawy Gorana i napijemy sie prawdziwej kawy a nie zmiotek, ktore sa sprzedawane w sklepach. Nie wczesniej jednak niz za dwa tygodnie. Dam info, na pewno bedzie na 'stronie'.Pisz jak sie Desmomaluch chowa :evil:

Jaca-Glaca

 

super!!! :biggrin:

hahaha, czy bedzie nagroda za najkrotsza trase?? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś w Poznaniu białą 848... ślicznotka, i ten dźwięk... zaraz za nią jechał koleś na gumie na Yamaszce chyba R1 albo R6 i nie zrobił na mnie nawet połowy tego wrażenia co sama przegazówka 848 :clap: :icon_biggrin: :icon_mrgreen:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś w Poznaniu białą 848... ślicznotka, i ten dźwięk... zaraz za nią jechał koleś na gumie na Yamaszce chyba R1 albo R6 i nie zrobił na mnie nawet połowy tego wrażenia co sama przegazówka 848 :clap: :icon_biggrin: :icon_mrgreen:

Masz gust.Spamujesz co prawda ale masz gust........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje spot w miescie w centralnej Polsce- BoatCity - nie bedzie wymowki- po polowie wiekszosc bedzie miala (+-). Bedzie zwiedzanie palarni kawy Gorana i napijemy sie prawdziwej kawy a nie zmiotek, ktore sa sprzedawane w sklepach. Nie wczesniej jednak niz za dwa tygodnie. Dam info, na pewno bedzie na 'stronie'. :D

Jaca-Glaca

Witam

tylko pliiiiska :D jeszcze w lipcu, bo pierwsze 2 tygodnie sierpnia będę ducat`owo "out of order" :D

Pozdro VDQ

Edytowane przez vdq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...