Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Mam stelaż z kufrem Givi do starego SS 750/900 ale nie chce go przerabiać bo wolałbym kupić "orginalny".Ten na kanadyjskiej stronie jest ładnie dopasowany i kosztuje 150 kanadyjskich dolarów+ koszt przesyłki to chyba tanio nie jest.

Witam Patrze ze duke75 toczysz ta sama walke co ja rok wstecz. GIVI juz nie robi stelarzy pod kufry do nowszego SS-a. Mozna go dorwac tylko w starych zapasach sklepow internetowych. Powodzenia ja odpuscilem :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś na naszym forum kto jest suuper oblatany po www.ebay w Europie gdyby nie udawało mi się tego załatwić (przelewy internetowe walut,znajomość języka,itp) żeby mi pomóc , kupic to moje zgubione siedzonko do Dycati ST4S w prawdzie moje jest z 2004r ale pasuje i od tych starszych modeli ST 2,3,4 w chwili obecnej jedno jest do kupinia w Angli 60km od Londynu,jedno jest we Włoszech za 100 euro, 3 sztuki są w Niemczech-jedno to starsze,jedno takie jak od mojego z 2005r nowe i jedno corbin.Bo kurde motorek mam,papiery mam zrobione,mógłbym śmigać a nie mam na czym usiąść-przymierzałem pufe z salonu -nie pasuje :wink: www.ebay.co.uk , www.ebay.de , www.ebay.it wszystkie poniesione koszty oczywiście ponoszę i coś więcej.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałbym 2 prośby do ludzi którzy troszkę bardziej sie znaja na "włoszkach"

1Mam ducati monster m900 z 95 ...chcialbym wymienic paski rozrzadu(nie wiem czy poprzedni wlasciel wymieniał) ale nie wiem jak znalezc kod tego elementu znalazlem w partlistach do nowszych modeli...ale nie wiem czy sa takie same do mojego.....

2 sprawa po odpaleniu motor chodzi na jeden gar......i tutaj pytanie luzne (wiem ze nie jestescie wróżkami) na co byście stawali w 1 kolejnosci ze padło......niedlugo sparwzde kompresje (wiec wyeliminuje awarie zaworów) ja stawiam na kable ....ale moze ktos mial juz takie problemy......

 

 

P.s : przeczytalem gdzies ze podczas pracy gosciu zdial jedna z fajek i przeskoczył mu pasek o jeden zab czy to jest możliwe? ja zeby sprawdzic czy jest iskar zapalalem motor z jedna wykrecona świeca czy mogło to bikowi zaszkodzić?

Z góry dzieki za wszelkie wskazówki ..wchodze dopiero w świat wiekszych motocykli ...i licze na was najprościej rzecz ujmując

p.s2 jakby ktos mi jeszce napisal w skrocie jak wyglada sprowazdanie części ..to byłbym dozgonnie wdzieczny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Dukatem Monsterem S4R (a najchętniej z silnikiem 130HP)? Spostrzeżenia, komentarze bardzo mile widziane.

 

Pozdrawiam

Mario

 

 

S4R ma 130KM?? To chyba z power commanderem :biggrin: :crossy: - nie czepiam sie =)

Edytowane przez melon19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak troszkę w temacie, przyjaciel zakupił Ducati Sport 1000 a ja poczyniłem Mu takie zdjęcie:

http://alfaklub.pl/galeria/recommend/photo/1411

 

Pozdro dla Ducatowców :biggrin:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapei- sciagnij sobie ze strony www.ducati.com Monstera 900 z 2000 roku( np Mettalic) i bedziesz wiedzial- co do paskow to co rozni ludzie to inne opinie- ja tam spotkalem sie ze i Gates paski sa dobre- zapytaj zreszta Edka- nick edzio on ma takie dziewęćsetkie :icon_mrgreen: , co do fajkowanioswiecowania- zalecalbym daleko idaca ostroznosc!!!

 

Zawsze przy probach w fajce musi byc swieca- lub czujnik do sprawdzania iskry oczywiscie zmasowany-inaczej grozi to nieodwracalnym uszkodzeniem modula zaplonowego- szczegolnie wrazliwy jest Ducati Ellecctronica

 

Jesli chodzi o niechodzenie na 1 gar- Twe myslenie prawidlowym jest, rzeczywiscie najwpierw wykreca sie swiece i sprawdza iskre oraz kolor swiecy by poczynic ewentualne dalsze kroki, jak nie widac iskry- wkrecic nowa i sprawdzic, jak dalej nie ma to jeszcze czujnikiem sprawdzic w ciemnosciach czy jakakolwiek iskra sie pojawia- jak brak to wiadomo- problem elektryczno/elektroniczny( moze byc glupia wsuwka, ale i modul).

Jak iskrum jest a swieca ma kolor niekoniecznie przypominajacy kawe z mlekiem, czy jasny braz- problem tkwi w zasilnaniu- gdzies w ukladzie paliwowym- i tu trza sprawdzac po kolei od zbiornika czy leci, potem tam chyba jest pompa( nie pamietam czy podcisnieniowy zawor, czy pompa elektryczna- ale edzio poamieta), potem filterki czy maja przeplyw, no i gazniki.

Jak wszyskto jest ok a moto dalej tylko na 1 chodzi- to juz wiekszy problem bo sprawdzic trza sprezanie- niskie cisnienie sprezania przy braku spalania oleju oznacza ze z rozrzadem lub zaworami (pozapadane) jest niedobrze...

To chyba w skrocie wszystko- n/t paskow pytaj na priva edzia poda Ci numery i z glowy...

Teraz n/t Monstera S4R( RS)- na niektorych aukcjach internetowych nazywaja S4R nawet wersje RS( 130 KM) dlatego moze kolega tak wpisal...ja tam kiedys widzialem wpis na aukcji internetowej Ducati 900 - a to najprawdziwsza 916-tka i to jeszcze w wersji SPS( 996-tka) byla...

Trzymajcie sie...Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na strone: www.tuckerrocky.com do dzialu for consumers, potem z lewego paska wrzuc street, a potem tylko znajdz w dziale sport bikes i po kolei trza przerzucac strony- stojaki sa porzadnie wykonane...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś na naszym forum kto jest suuper oblatany po www.ebay w Europie gdyby nie udawało mi się tego załatwić (przelewy internetowe walut,znajomość języka,itp) żeby mi pomóc , kupic to moje zgubione siedzonko do Dycati ST4S w prawdzie moje jest z 2004r ale pasuje i od tych starszych modeli ST 2,3,4 w chwili obecnej jedno jest do kupinia w Angli 60km od Londynu,jedno jest we Włoszech za 100 euro, 3 sztuki są w Niemczech-jedno to starsze,jedno takie jak od mojego z 2005r nowe i jedno corbin.Bo kurde motorek mam,papiery mam zrobione,mógłbym śmigać a nie mam na czym usiąść-przymierzałem pufe z salonu -nie pasuje www.ebay.co.uk , www.ebay.de , www.ebay.it wszystkie poniesione koszty oczywiście ponoszę i coś więcej.

Moge Ci pomóc. Daj mi link a ja to dla Ciebie kupie...

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Koledzy- Baylissimo zdobyl Superpole przed jutrzejszym wyscigiem w Monza :icon_razz: :lalag: :D :clap: :D :crossy: , drugi byl Nowykościelny, a trzeci Aga( cha wi co oznacza...), szkoda ze Xaus, Biaggi, Fabrizio i Smrz daleko...a ja wczoraj taczkowalem jednym z 748 na wstecznym zeby robic miejsce na serwisowanie Klekota 748, RedKnight 999 i pewnie jeszcze lagie do RSV-ki bedziem uszczelniac...kurde juz rozwolnienie mnie lapie przed Bialym Koszem...a "...mało casu, cholerka, mało casu..."

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...