Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Hallo, umawiacie sie juz na poltora miesiaca do przodu? :biggrin: Jesli o mnie chodzi to pisalem o 29 ale biezacego miesiaca. Z tego, co Prezes Nowak pisal- drzwi otwarte sa 28-30 marca...

Cze. Jaco tak wyczytalem tutaj -> http://www.ducatiwarszawa.pl/pl/2830Marca2...rte,2,more.html Pozdrawiam

Edytowane przez Prezes_Nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze. Jaco tak wyczytalem tutaj -> http://www.ducatiwarszawa.pl/pl/2830Marca2...rte,2,more.html Pozdrawiam

 

 

Tak,tak- jest ok, nie podwazam tego ale wczesniej pisalem, ze bede 'dwudziestego dziewiatego'- myslac o biezacym miesiacu, ktos odpisal-'to sie widzimy' a pozniej ludzie zaczeli sie zglaszac tez na '29 w sobote' (ale rozumiem, ze w domysle- marca). Ja bede w lutym 29 piatek. Chcialem tylko zaakcentowac termin marcowy i zapytac, czy ktos nie myli miesiecy ;-]. Ale jesli jest ok to fajnie, ze sie juz tak przyszlosciowo umawiacie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak- jest ok, nie podwazam tego ale wczesniej pisalem, ze bede 'dwudziestego dziewiatego'- myslac o biezacym miesiacu, ktos odpisal-'to sie widzimy' a pozniej ludzie zaczeli sie zglaszac tez na '29 w sobote' (ale rozumiem, ze w domysle- marca). Ja bede w lutym 29 piatek. Chcialem tylko zaakcentowac termin marcowy i zapytac, czy ktos nie myli miesiecy ;-]. Ale jesli jest ok to fajnie, ze sie juz tak przyszlosciowo umawiacie :)

Ja myslalem o marcu. Ale najlepiej by bylo spotkac sie 2 - razy :lalag: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak- jest ok, nie podwazam tego ale wczesniej pisalem, ze bede 'dwudziestego dziewiatego'- myslac o biezacym miesiacu, ktos odpisal-'to sie widzimy' a pozniej ludzie zaczeli sie zglaszac tez na '29 w sobote' (ale rozumiem, ze w domysle- marca). Ja bede w lutym 29 piatek. Chcialem tylko zaakcentowac termin marcowy i zapytac, czy ktos nie myli miesiecy ;-]. Ale jesli jest ok to fajnie, ze sie juz tak przyszlosciowo umawiacie :)

 

 

Odpisując ostatnio na Twojego posta miałam na myśli 29 marca- znowu namieszałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze - jak się nie pogubiłem to Moto GP zaczyna się Katarze (Losail) 9 marca 2008, a SBK zaczynają wczesniej tez w Katarze - 23 lutego 2008 i jeszcze będziej eden SBK 2 marca 2008 w Australii (Phillip Island). Jak rozumiem zaproszenie do DucatiStore będzie aktualne na te daty :biggrin:

pozdrawiam

Muminek :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze - jak się nie pogubiłem to Moto GP zaczyna się Katarze (Losail) 9 marca 2008, a SBK zaczynają wczesniej tez w Katarze - 23 lutego 2008 i jeszcze będziej eden SBK 2 marca 2008 w Australii (Phillip Island). Jak rozumiem zaproszenie do DucatiStore będzie aktualne na te daty :buttrock:

pozdrawiam

Muminek :)

 

 

ZAPROSZENIE JEST AKTUALNE NA WSZYSTKIE RUNDY MotoGP jak i SBK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak trzymać - będziemy korzystać z tych zaproszeń :)

 

 

Ejjj. Muminek- piszesz w kazdym poscie o Koralikstore ;-]...smierdzi watkiem korupcyjnym, - juz pisze do CBA he he. Ponawiam pytanie sprzed wielu postow- jak maly Ducatista? A moze na desmomeetingu spotkamy sie wszyscy i poznamy Go? :banghead:

 

 

Od dwoch dni jest na Allegro: http://www.allegro.pl/item314419762_dainese_ducati.html Fajny jest i solidny, siedzialem w takim.

Edytowane przez jacek998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolór kombinezona nie takoj- moj brat to ma fajny Spyka- akuratnie pasujacy na Duca- ale brachol ma najszybszy skuter swiata- Aprilie RSV :icon_biggrin: , ale naprawde niezly power ona ma- juz zamowilim amorek skretu Ohlinsa- dla niego- bo rzuca Aprilia po Kurpiowskich lasach jak kota po obierkach:-))).

Pozdr. Janek Klekot 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jakis czas temu szukalem silnika od Duca po przejsciach, zeby sie nadawal na przerobienie na mebel do mieszkania :-) I nawet udalo mi sie znalezc...

Czlowiek kupil sobie Monstera 600, ale jak sie okazalo, blok silnika byl popekany... W miare szybko udalo mu sie na szczescie znalezc uzywany, identyczny silnik - zaplacil 2000 zł. plus koszty przekladki. Ten stary jest sklonny sprzedac. I teraz pytania do forumowiczow:

Ile wart jest silnik ze zlomowym blokiem (pekniete miejsca mocowania do ramy)? Ile mozna zaoferowac za sam blok, cylindry i glowice, ale bez wnetrznosci? Czy gdubym kupil caly - to jest ktos kto jest zainteresowany wnetrznosciami?

Prosze o porade - zupelnie sie nie orientuje ile takie rzeczy kosztuja a nie chce przplacic, bo i tak chodzi mi tylko o dekoracje...

 

Pozdrawiam

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pekniete mocowania da sie pospawac- kwestia tylko techniki, sprzetu, umiejetnosci i czasu...

Sama wydmuszka mysle ze koszt ok 500-700 zl- tym bardziej ze mozna go mocno oskalpowac- sprzeglo, walki z zaworamy, wal korbowy z tlokamy, zawory, artelnatoj, jozjusznik:-)) itp...

Pozdr. Janek Klekot 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jaki sprzęcior jest w Chorzowie. Wyklejanki mi się nie podobają, trochę przesadzone ale fajne wydechy.

http://www.bikepics.com/members/bikan/071098/

 

A propos wydechów, będe niedługo myślał o wydechach do swojego ss1000 i tak się zastanawiam czy wywalać kase na Termignoni za ponad 4 000 zł czy radzicie coś innego? Termignoni to wydechy z górnej pólki i chciałbym je ale z drugiej strony ta cena.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jaki sprzęcior jest w Chorzowie. Wyklejanki mi się nie podobają, trochę przesadzone ale fajne wydechy.

http://www.bikepics.com/members/bikan/071098/

 

A propos wydechów, będe niedługo myślał o wydechach do swojego ss1000 i tak się zastanawiam czy wywalać kase na Termignoni za ponad 4 000 zł czy radzicie coś innego? Termignoni to wydechy z górnej pólki i chciałbym je ale z drugiej strony ta cena.

 

Wyklejanki,wyklejanki- oj gadasz i gadasz ;-] hihihi

Imho nie napieralbym na Termi. Kiedys nie bylo za bardzo wyboru ale teraz...piekne, i ladnie brzmiace sa np. Leo Vince. Perfekcyjne wykonanie mnostwo ksztaltow lecz sa jakies delikatne.

http://www.motostrano.com/exhaust.html

Edytowane przez jacek998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...