Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za odpowiedzi..

szczególnie łomżyńskiemu Wilkowi, włoskiemu ortodoxowi :cool:

 

moto stoi u Gościa przy wylocie z Gniezna na Wrześnię.

jeśli dobrze kojarzę jacek998 kiedyś o nim pisał.

ściąga sprzęty z Italii.

ten również.

 

pojadę zobaczyć..

 

 

To daj znac na PW kiedy sie wybierasz, jesli bede to podjade tez looknac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj znac na PW kiedy sie wybierasz, jesli bede to podjade tez looknac.

 

dzięki Jacek za chęć pomocy..

 

byłem, widziałem, słyszałem..

 

brzmi i wygląda dobrze

brak śladów przykrych "doświadczeń" z przesłości

pali na dotyk

Gość "elastyczny cenowo" w granicach rozsądku..

Opony skończone (do zmiany)

Podobno po wymianie rozrządu..

 

kilka nowych fotek http://www.bikepics.com/members/yonash/03monster800/

 

wszystko zmierzałoby w dobrym kierunku czytaj zakupu Monsterka

gdyby nie..

.. mój wzrost (198)..

czuję że wyglądam trochę jak na motorynce.. :)

 

teraz to mam mętlik w głowie..

Edytowane przez umberto69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary nie wyglądasz źle na szczurze... :D choć wg niektórych to babskie moto :)

Ja ma 185 i mógłbym narzekać na nieco zbyt zgiete kolana, ale nie narzekam :biggrin: bo to i tak nic nie da...

Tą wymianą pasków zbytnio się nie sugeruj... takie tam gadanie handlarzy :)

Pozdr

 

PS. W sobotę odpaliłem Monsterka.... :) i znów się potwierdza, że kupiłem dobry motocykl :crossy:

 

:) Ma ktoś dobrą cenę na filtry oleju (Champion H301) :biggrin:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. Nowak a wez zpytaj Michala z Ostroleki n/t jego zoltego 748 niby stan igla...

ale masz racje zlom to zlom na kazdej aukcji sie takie cudo trafi- dlatego wg mnie najlepsza opcja to kupowanie znanego sprzeta..., ale Ty marketingowo nie myslisz- trza bylo koledze Umbertowi swojego SS-a odsprzedac- duzy chlop jest to nie bedzie problemow ze zbyt mocno wygietym grzbietem- do kierownicy siegnie bez problemu, a sprzet ladny, zadbany...i tez na wtrysku...

i juz tylko przerejestrowanie go tylko czeka a nie latanie z papierami...Pozdr. Janekl Klekot 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary nie wyglądasz źle na szczurze... :biggrin: choć wg niektórych to babskie moto :P

Ja ma 185 i mógłbym narzekać na nieco zbyt zgiete kolana, ale nie narzekam :) bo to i tak nic nie da...

Tą wymianą pasków zbytnio się nie sugeruj... takie tam gadanie handlarzy :icon_exclaim:

Pozdr

 

PS. W sobotę odpaliłem Monsterka.... ;) i znów się potwierdza, że kupiłem dobry motocykl :eek:

 

:) Ma ktoś dobrą cenę na filtry oleju (Champion H301) :P

 

Dopisuję się do przedmówcy. Ja mam 187 cm wzrostu i faktycznie monster mógłby być trochę większy - ale powodów do narzekania nie ma.

Pozdrawiam,

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. Nowak a wez zpytaj Michala z Ostroleki n/t jego zoltego 748 niby stan igla...

ale masz racje zlom to zlom na kazdej aukcji sie takie cudo trafi- dlatego wg mnie najlepsza opcja to kupowanie znanego sprzeta..., ale Ty marketingowo nie myslisz- trza bylo koledze Umbertowi swojego SS-a odsprzedac- duzy chlop jest to nie bedzie problemow ze zbyt mocno wygietym grzbietem- do kierownicy siegnie bez problemu, a sprzet ladny, zadbany...i tez na wtrysku...

i juz tylko przerejestrowanie go tylko czeka a nie latanie z papierami...Pozdr. Janekl Klekot 748 S.

Janke nie licz na % za sprzedane moto :) Ale to sympatyczny pomysl :) Pozdrawiam

 

.. mój wzrost (198)..

czuję że wyglądam trochę jak na motorynce.. :P

 

teraz to mam mętlik w głowie..

Co prawda to prawda kawal z Ciebie chlopa. Obawiam sie ze na kazdym moto bedziesz sie tak czul. Chyba ze to bedzie to ogromny PowerCruiser albo masywny ZZR 1400 czy GSX1300R. Nom ale wtedy nie bedzie to Ducati. A jak jest z gabarytami ST ? Moze taki Duc Tobie podpasuje !

Edytowane przez Prezes_Nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amigos,

 

raz jeszcze dzięki za zainteresowanie..

i podtrzymywanie na duchu ;)

 

Prezes Nowak, chyba nie będziesz opierać się opinii Ducatrader'a Janka, co..?

Ma być marketingowo to ma być.

Wystawiaj SS (Super Sprzęt?) i próbujemy się dogadać ;)

A % dla Janka jakoś wysupłamy ;)

 

Wracając do alternatywy dla Monsterka to nie mam ciągot do moto w plastiki ubrane. Golas to golas. Moto w czystej postaci.

Czyli zostaje XJR lub GSX lub ZRX :lalag:

 

Muszę dać sobie kilka dni na "chłodne przemyślenie" zakupu tegoż Monstera.

Tylko jak na chłodno myśleć o Dukacie..?

 

pozdrawiam

robert

Edytowane przez umberto69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Radosny się wyprzedawał???? :biggrin:

 

Edit:

z Przy Piwie. Dla ciekawskich, Duca 916 jako 2-gi motocykl który zapisał się w historii!

http://forum.motocyklistow.pl/10-Najlepszy...ery-t88808.html

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaliscie opis? Chodzi mi o koncowa czesc.

 

"Nie słuchaj kolegów od CeBeRek i GieSXeRów, oni mawiają że to "włoskie gówna". Zazwyczaj najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy nie mają do powiedzenia nic. Jeśli raz kupisz motocykl włoski, austriacki, angielski czy niemiecki dopiero

wtedy zrozumiesz na czym polega pasja......wolałbyś umrzeć w Ferrari Diablo czy w Nissanie Micra ? :D"

 

Nie jesem pewny, ale Ferrari nie produkowalo modelu Diablo. Napewno Nissan posiadal w swojej gamie aut, Micre. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem to ogloszenie to tak jakbym dostal pałą w potylice. Wyslalem emial za jaka cene dalo by sie nabyc tego Ducata, jak bedzie w moim zasiegu i do konca stycznia go nie sprzeda to łykam tego hultaja. Moja Sv650 juz praktycznie sprzedalem, czekam tylko na kase.

 

Jak sie uda to jedno z moich marzen bedzie spelnione.

 

PS. juz poprawil te wpadke z ferrari w tresci ogloszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...