Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Siema chłopy :icon_mrgreen: - w W-wie zapitala deszcz ze śniegiem i śnieg z deszczem.

Wreszcie dorwałem się do kompa i widzę, że dużo się zaczęło aktywności dot sprzęgieł - oj podoba mi się otwarte suche i głośno grzechoczące sprzęgło :icon_mrgreen: . Tez się zastanawiam nad możliwością otwarcia swojego, ale na razie to poczeka (wcześniej muszę zadbać o nowe gumy i może o wydechy).

 

A tak zmieniając temat - na jakich kapciach się turlacie? Ja zastanawiam się nad zakupem Michelin Pilot Road 2 (jeździłem swoim Monsterkiem na Pilot Roadach i były naprawdę super na suchym i na mokrym).

 

Co do oklejania karbonem - polecam Sławka z Toxic Component tel +48 509215250. Ja brałem od nich karbony do siebie do Monsterka, jak i Dominik korzystał z ich usług. Panowie okładają karbonem min tłumiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do oklejania karbonem - polecam Sławka z Toxic Component tel +48 509215250. Ja brałem od nich karbony do siebie do Monsterka, jak i Dominik korzystał z ich usług. Panowie okładają karbonem min tłumiki

 

 

 

Ok, dzieki. Zadzwonie. Skad Oni sa?

 

Opony- trafny wybor.Te dwustrefowki podobno sa rewelacyjne.

 

A co z tymi Bridgestone'ami...pisalem zgodnie z instrukcja na PW i zima :icon_mrgreen: ???

Mumin, dzisiaj pekla liczba "35", oj trza uzdrowisko jakby co wynajac wiosna :banghead: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są z Kielc albo Kalisza (jakoś mi się tak wydaje)

 

co do Brigestone czy Michelin - to jeszcze nie wiem (może w zimę kupię jak będzie taniej)

 

Co do uzdrowiska - proponuję z młodą asystą bo trza się będzie dowartościować :banghead: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są z Kielc albo Kalisza (jakoś mi się tak wydaje)

 

co do Brigestone czy Michelin - to jeszcze nie wiem (może w zimę kupię jak będzie taniej)

 

Co do uzdrowiska - proponuję z młodą asystą bo trza się będzie dowartościować :banghead: :)

 

 

Co do BT to pije do kolegi z jednego z postow wczesniej- kazal pisac o ceny na PW.

Go! Dry clutch!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadniecie co teraz robię - siedzę z żoną i wybieramy ... wózek :icon_biggrin: (niestety nie jest to motor - jeszcze) :icon_biggrin: Jak popatrzyłem to za jeden taki sprzęt można by wymienić gumy i co najmniej wydech w moim St'ku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie , pozdrowienia ze slonecznej Itali . Bylem wczoraj na WDW , nie da sie tego slowami opisac , impreza niesamowita .. wrzuce pozniej jakies fotki i sklece film . Duke szukalem Twojej maszyny ale nie udalo mi sie jej znalezc , wytropilem Monsterka 6xx z Warszawy z flaga Polska i Wloska przyczepiona do boku niestety kierowca gdzies sie zaszyl i nie moglem go odnalezc ;P Fotek mam dosc duzo i jak je obrobie to wrzuce na forum . Bylo na co patrzec oj bylo .. Najwiekszym zaskoczeniem dla mnie bylo jak Capirossi z Stonerem wskoczyli na scene :O oprocz tego na scenie byl min Bayliss . Impreza naprawde nie do opuszczenie , za rok wybiore sie tam ale na moto :icon_biggrin:

 

pozdro 749 !

 

Witam wszystkich! Nazywam się Kamil, mam 29 lat i od 2 lat jestem szczęśliwym posiadaczem Monstera 620 - dokładnie tego, o którym opisuje powyższy post :D WDW 2007 było wyjątkową imprezą - uczestniczyłem po raz pierwszy. Szkoda, że nie spotkałem Was, mam na myśli tych, którzy też byli na Misano Circuit. Ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze. Zamierzam uczestniczyć także w WDW 2008. Tym razem może uda się pojechać tam z Polski w kilka motocykli. Obecnie motocykl już zimuje ale liczę, że będziemy mieli okazję wspólnie pojeździć w przyszłym sezonie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadniecie co teraz robię - siedzę z żoną i wybieramy ... wózek :icon_twisted: (niestety nie jest to motor - jeszcze) ;) Jak popatrzyłem to za jeden taki sprzęt można by wymienić gumy i co najmniej wydech w moim St'ku :icon_twisted:

 

He, he miałem to samo 3 lata temu. Na szczęście dziadkowie się dorzucili :P

Wybrałem najsolidniejszy i dzięki temu może on starczy dla drugiego szkodnika :icon_twisted:

 

A ja przed chwilą wróciłem z przejażdżczki na czarnuchu ..... po garażu podziemnym :-)

Edytowane przez JacekD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacki, Świeżak, na kłopoty z głośnym klekotem, proponuję stopery do uszu, :) jakby kto potrzebował to wysyłam pocztą gratis, komplecik pod kolor motocykla...hehehe...

Melon, ja zauważyłem w nowy 695 pewną niedogodność dla użutkownika. Mianowicie chodzi o poprowadzenie rury wydechowej od 1-go cylindra nie pod silnikiem ale z boku i w górę. Mi kilka razy rura ta urotowała miskę i filtr oleju od urwania, fakt jest trochę porysowana, ale silnik cały :) :)

O stylistyce się nie wypowiadam choć zalatuje fazerami i innymi hornetami....

Pozdr

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Nazywam się Kamil, mam 29 lat i od 2 lat jestem szczęśliwym posiadaczem Monstera 620 - dokładnie tego, o którym opisuje powyższy post :) WDW 2007 było wyjątkową imprezą - uczestniczyłem po raz pierwszy. Szkoda, że nie spotkałem Was, mam na myśli tych, którzy też byli na Misano Circuit. Ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze. Zamierzam uczestniczyć także w WDW 2008. Tym razem może uda się pojechać tam z Polski w kilka motocykli. Obecnie motocykl już zimuje ale liczę, że będziemy mieli okazję wspólnie pojeździć w przyszłym sezonie.

Pozdrawiam.

 

Witaj Kamil - koleje Monstrum i kolejny Duc objawony w W-wie :) MOże będzie kilka okazji razem gdzieś pośmigać :)

Pozdrowionka

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opon to trzeba bardzo uwazac przy zakupie i wyborze i pomyslec do czego chce sie uzywac motorka... Fajnie miec dwukomponentowe BT002 albo Power 2CT, ale do codziennej jazdy lepsze BT014 lub Roady... Pilot Road to super opona uniwersalna - ale tylko Road2 jest dwukomponentowe... Tu tez trzeba uwazac bo widzialem na allegro Pilot Power (ale nie 2CT) oferowane jako dwukomponentowe.... Jedno jest pewno - Bridge i Michelin to najwyzsza polka, ale i tak najwiecej sprzedaje sie Dunlopow... Powoli sie wkrecam w temat bo planuje portal sprzedajacy ogumienie do motocykli. Trzymajcie kciuki - jak wypali to dla Desmomaniakow SUPER CENY!!!

 

A co do sprzegla, to pomysl Scitro jest niezly - tylko czy masz takie zatyczki, ktore wytlumia klekot sprzegla, ale nie wytlumia wydechu? :)

 

A co do uzycia carbonu - to warto, ale z głową. Wykupienie i zalozenie wszytskiego co sie tylko da, nie zawsze daje pozadany efekt :)

 

Jak tylko wrzuce na bikepicsa fotki swoich wydumek odnosnie sprzegla to podrzuce linki.

 

Pzdr

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie opon - raczej będę kupował dwukomponentowe turystyczno-sportowe Roady2 lub te nowe Brigesony (w ostatnim chyba Motocylku jest o nich artykuł)

 

a tak apropos karbonu - coś dla Janka 748 http://allegro.pl/item266348002_karbonowy_..._street_r_.html - po małych retuszach może być całkiem fajne (chyba :) )

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze o gustach sie nie dyskutuje, ale czy nie uwazacie, ze nowa gama Ducati niebezpiecznie ewoluuje w kierunku wszech obecnej japonii?? Nowy Monster w kierunku FZ, Fazera, B-Kinga, a 848 - 1098 w kierunku CBR i innych plastikow... Jeszcze gotowi przejsc na ramy alu... Dobrze choc ze w 1098 pojawil sie jednoramienny wahacz. Pamietem ze pojawienie sie tego cacka w 916 w mig spowodowalo w Bolonii wizyte Panow z Hondy i porownanie wachacza 916 z RVF... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba ta nowa linia Monstera.

Może faktycznie może pojawić się skojarzenie do Fazera, ale jedynie ze względu na lampę. Strasznie fajnie wygląda wlot powietrza (jeśli to wlot :bigrazz: ) w baku. Jedynie zmieniłbym wydechy - same puszki są jak dla mnie nieładne.

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...