Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Jagd jak z Ergalu- polecam- a tak wogole to chyba mozna przerobic na suche sprzeglo ale musialbym obejrzec dokladnie silniki np. 800-tki i 900, lub np 748 - pomierzyc to i owo by sie upewnic...

Jagd a zagladales na zagraniczne fora i zadales pytanie - czesto jest podtytul "zapytaj mechanika", lub odnosnik do linka z rozwiazanym problemem....

Ja tak znalazlem sposob przerobki zawieszenia w F 650 GS(jak podwyzszyc)...

Aha chcialem przestrzec kolezanki i kolegow przed firma handlujaca motocyklami z okolic Radomia- sprzedali memu koledze zolta 748 z krzywym walem(chociaz dobrze wiedzieli ze wal jest krzywy), a teraz migaja sie od odpowiedzialnosci... zainteresowanym podam nazwe na priva.

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha chcialem przestrzec kolezanki i kolegow przed firma handlujaca motocyklami z okolic Radomia- sprzedali memu koledze zolta 748 z krzywym walem(chociaz dobrze wiedzieli ze wal jest krzywy), a teraz migaja sie od odpowiedzialnosci... zainteresowanym podam nazwe na priva.

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

to może te 748 w super stanie z importu ze Szwajcarii? swego czasu było na allegro takie ogłoszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzbys je ogladal??

No wlasnie to te- damy rade to zrobic- ale gosczostanie narazony na dodatkowe koszty- ok 7-8000 zl- piechota nie chodzi...a mialbyc superideal, kurde widze ze tylko chlopaki z Jedwabnego jeszcze uczciwie ludzi traktuja...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak dobrze po angielsku nie potrafię, szczególnie nie jestem biegły w technicznym języku.

 

Z przeróbką na suche sprzęgło byłby przypuszczam spory problem. Jest kilka miejsc którymi dochodzi olej do sprzęgła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzbys je ogladal??

No wlasnie to te- damy rade to zrobic- ale gosczostanie narazony na dodatkowe koszty- ok 7-8000 zl- piechota nie chodzi...a mialbyc superideal, kurde widze ze tylko chlopaki z Jedwabnego jeszcze uczciwie ludzi traktuja...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

nie nie oglądałem go - miałem się wybrać, ale jakoś nie miałem kiedy pojechać do Radonia (może i dobrze, bo bym się napalił i miał teraz problem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Ducowcow ! Po malych problemach z kompem udalo mi sie zarejestrowc!

duke 75, czy Twoj Supersport 900 ' 96 nie poszedl do Pawla z Bochni. Pieknie utzrymany sprzecik !!!

 

Tak!!!to ten sprzęt!!!Moje zawsze sa super utrzymane(u Pawła też będzie miał jak u Pana Boga za piecem). Gosi ss750 tez był ladny dopóki nie zajęli się nim fachmani ze Słupska.

 

Arbuzman, dzięki za namiary na Radka.

Pozdro

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Duke jak znajdziesz przerwę pomiędzy operacjami to może pochwalisz się czy masz już ten nowy SS??? Czy jeszcze trza czekać? Bo szkło cierpi.

To obejrzałem w końcu cacko Zazy... mniam mniam, ładny żółtek....hihihi....

 

Muminek jak pojedzie do ciebie delegacja klubowa oblewać nowy nabytek to daj cynk, może się przyłączę... żebyś potem nie zwalał na kolegów, że to czy tamto się psuje...hihihi :icon_eek: :icon_mrgreen:

Pozdr

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak!!!to ten sprzęt!!!Moje zawsze sa super utrzymane(u Pawła też będzie miał jak u Pana Boga za piecem). Gosi ss750 tez był ladny dopóki nie zajęli się nim fachmani ze Słupska.

 

Duke, to nie słupszczanie go spieprzyli, tylko nasz krakowski 'fantastyczny' Tommarg tak mi przygotował sprzęta do sezonu, że zaczął się jeszcze przed sypać :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagd jak z Ergalu- polecam- a tak wogole to chyba mozna przerobic na suche sprzeglo ale musialbym obejrzec dokladnie silniki np. 800-tki i 900, lub np 748 - pomierzyc to i owo by sie upewnic...

 

suchy komplecik, moze by pasowal....

http://cgi.ebay.pl/Ducati-996-Motor-748-91...1QQcmdZViewItem

 

a to jak mi sie zdaje jest mokre sprzeglo, tyle ze do 600, trzeba by sprawdzic moze

sie pokrywa z 800

http://cgi.ebay.pl/CESTELLO-FRIZIONE-x-MOT...1QQcmdZViewItem

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao!

Tu Duke i Darkmann!!! Właśnie jedziemy w Iveco Dainese (też włoskie a Darkmann ma laptopa z iPlusem :)) i wieziemy z Poznania mojego świeżo zakupionego SS 1000 ds!!! Słuchajcie jestem właściwie weteranem Ducati bo to moja trzecia Duka ale PIERWSZA nowa!!! Jestem tak podjarany jakby mi się dzieciak urodził. Jest piękna, ma przebieg 1 km i śmierdzi jeszcze fabryką. Poprostu odlot... z tyłu fabryczny Ohlins, pięcioramienne fele, białe zegary...właśnie doszedłem ( a teraz papieros).

Darkmann zostawił w Poznaniu swojego Monstera a ja w imieniu nowego właściciela SSa 900.

Jedziemy na Wrocław zobaczyć co u Radosnego bo się nie odzywa...może sprzedał Ducati i kupił SV-ke i wstyd mu się odezwać na forum :bigrazz:

Przed nami 460 km więc narka

 

Duke, to nie słupszczanie go spieprzyli, tylko nasz krakowski 'fantastyczny' Tommarg tak mi przygotował sprzęta do sezonu, że zaczął się jeszcze przed sypać

 

Aha przepraszam słupszczan!!!

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao!

Tu Duke i Darkmann!!! Właśnie jedziemy w Iveco Dainese (też włoskie a Darkmann ma laptopa z iPlusem :D) i wieziemy z Poznania mojego świeżo zakupionego SS 1000 ds!!!

 

GRATKI Prezesie!!! :crossy:

szykuj prezentacje klubowa :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...