Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc chlopaki,

 

Z usmiechem od ucha do ucha oswiadczam ze stalem sie posiadaczem malego potworka (i nie mowie o narodzinach syna). Nie bede sie rozpisywal bo troche juz sie naklepalem w moim nowo zalozonym blogu

 

http://yellowmonster600.blogspot.com/

 

Zapraszam do lektury (i komentowania), a ja lece zaktualizowac profil :)

 

ZAZA - jakie profesjonalne opisy strzeliłeś na stronie :crossy:

 

Gratulacje chłopie :notworthy: :buttrock: :banghead:

 

Monsterek też niczego sobie - ale teraz to się dopiero zacznie, przeróbki, modsy, itp. Jak widzę tył już jest trochę "ruszony" w tym kierunku :biggrin:

Widzę, że bardzo dogłębnie przebadałeś sprzęta i wiesz co i jak w nim "piszczy"

Kris

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAZA - jakie profesjonalne opisy strzeliłeś na stronie :wink:

 

Staram sie trzymac fason. Mysle ze dam rade dopoki pisze na trzezwo :wink:

 

Monsterek też niczego sobie - ale teraz to się dopiero zacznie, przeróbki, modsy, itp. Jak widzę tył już jest trochę "ruszony" w tym kierunku :crossy:

 

To prawda, jestem swiadomy ze otworzylem puszke Pandory. Juz wydalem na niego wiecej niz na samochod, ktory przeciez mam znacznie dluzej ;) Miedzy innymi mam zamiar dokupic crash-pady jak Twoje.

Edytowane przez zaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w boldorze coraz wiecej fajnych dukatow w salonie np. S4RS,1098 a na przegladach ST3 i S4R :)

 

 

no stoja fajne - nawet jedna fajna 999 (żółta) w komisie stoi :icon_biggrin:

 

CO do cen nowych trochę za wysokie jak dla mnie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaza- co do tego oleju w filtrze powietrza, sprawdziles to? ja tez tak mam i to sporo mi sie przelało. wydaje mi się, ze to z powodu latania na kole w pionie przelało mu sie do odmy i do puszki a pózniej wężem przelotowym na zewnątrz. u mnie własnie po takich ewolucjach wylał sie olej

Edytowane przez damian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego oleju w airboxie to albo jest za wysoki stan oleju w silniku albo rzeczywiście za bardzo dajecie na gume. Duki nie lubią częstego stawiania na koło. Może sie łatwo silniczek zatrzec.

Pozdro

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego oleju w airboxie to albo jest za wysoki stan oleju w silniku albo rzeczywiście za bardzo dajecie na gume. Duki nie lubią częstego stawiania na koło. Może sie łatwo silniczek zatrzec.

Pozdro

 

jak dobrze, że ja na kole nie szaleję :icon_mrgreen: co oznacza, że nie mam takiego problemu z olejem w airbox'ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :smile:

Dołożyłem fotki uszkodzonych elementów mojego Dukata - teraz można obejrzeć całość i widać że to tylko kilka dupereli.

Dla przypomnienia - sprzedam Monstera S2R 800 rok 2005, przebieg ledwie 6 tys., delikatne uszkodzenia, praktycznie nowy, zarejestrowany, ubezpieczony.... cena 19 tys.

 

http://www.bikepics.com/members/radosny/05monsters2r/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaza- co do tego oleju w filtrze powietrza, sprawdziles to? ja tez tak mam i to sporo mi sie przelało. wydaje mi się, ze to z powodu latania na kole w pionie przelało mu sie do odmy i do puszki a pózniej wężem przelotowym na zewnątrz. u mnie własnie po takich ewolucjach wylał sie olej

 

Taka tez byla wstepna diagnoza Dominika. Od razu powiedzial ze ktos na nim musial latac na gumie. Na ile to mialo wplyw na ogolny stan silnika okaze sie pewnie dopiero jak chlopaki z HRG sie do niego dobiora. Mi tylko pozostaje miec nadzieje ze sprzecior nie jest w stanie agonalnym, ale pewnie jak zwykle przesadzam :smile:

 

A zmieniajac troche temat: jakie macie zdanie na temat zabezpieczen motocykla? Wystarcza wam wykupione AC, czy moze uzywacie 5 kilogramowych lancuchow? A moze warto zainwestowac w cos takiego: http://www.agmot.pl/sklep.php?k=97 (dwie pierwsze pozycje)? U mnie jak narazie wygrywa lancuch... tylko gdzie ja znajde zolty? :)

Edytowane przez zaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ducatowa brac...

Paweel naprawde, jakby byl do mnie telefon mialbym na wyswietlaczu, albo w pamieci, a oddzwaniam na kazdy nieznajomy nr. tel. z przyczyn typowo praktyczno-pracowych- jak jest alarm mam sie stawic i ch..., a najczesciej dowodcy zmiany dzwonia z prywatnej komorki , a nie ze sluzbowej(musza potem raporty pisac)...a telefonu od Ciebie nie bylo... ja stalem przez pol. godziny i oprocz Ryska 999 nikogo nie bylo,powiedzialem czesc Ryskowi i pognalem przed siebie wrocilem do dom pozno w nocy- generalnie wole jezdzic niz bawic sie w konkursy zlotowe- tym bardziej ze nie mialem motywacji(Rysiek sie nie liczyl- jako ze organizator nigdzie sie nie ruszal).Tak wiec nie gniewaj sie i przyjedz raczej jutro( tzn w piatek) - piwo u Ryska w lodowce jest...

A dzisiaj zostawilem swoja rodzine nad jeziorem i pognalem do domu , aby wybrac sie z Ryskiem na 999 na nieplanowana przejazdzke do Wolomina-jazda byla dosc ciekawa- typowa walka o zycie, ciagle wyprzedzanie i hamowanie, z powrotem z powodu slabosci swiatla mijania musialem zwolnic i max jechalem 120, Rychu popedzil przed siebie , ja nie moglem za chiny go dopedziec, dopiero w Ostrowi Maz. zobaczylem 999 na stacji i sam tez zatankowalem, teraz droga bylo troche luzniejsza i mozna bylo pocisnac, na dlugich u mnie nie ma problemu jasno jak w dzien i pedzilem tak 160-180, dojechalismy do Lomzy wypili kawe i Rychu dalej pognal do Jedwabnego, a ja zaraz lulu , bo jutro arbajt przy motorach do polnocy...

Krzysiu dzieki za namiary do Zbyszka i tego speca(nic nie wykryl), ja dostalem darmo narzedziowke do 748 i pare oryginalnych narzedzi(dzieki Zbycho!), a Rysiek upewnil sie ze musi rozebrac jeszcze raz Stukotka 999 i polukac przyczyn przerywania obrotow...

Narazie tyle.Pozdr. i Pax, pax, miedzy Desmomaniacamii. Janek Klekotek 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu dzieki za namiary do Zbyszka i tego speca(nic nie wykryl), ja dostalem darmo narzedziowke do 748 i pare oryginalnych narzedzi(dzieki Zbycho!), a Rysiek upewnil sie ze musi rozebrac jeszcze raz Stukotka 999 i polukac przyczyn przerywania obrotow...

Narazie tyle.Pozdr. i Pax, pax, miedzy Desmomaniacamii. Janek Klekotek 748 S.

 

nie ma problemu - mam nadzieję, że jak ja kiedyś będę w potrzebie to też będę mógł liczyć na pomoc (a już takową otrzymuję od Desmomaniaków :P )

 

pozdrawiam

Kris

 

p.s. a ceny Klasyków spadają :P http://www.allegro.pl/item217758853_ducati...cznie_raty.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to Scitro odpoczywasz?

Ja po wyprawie do Italii szykuję się do następnej. Jade z kumplem ( VFR 800) i naszymi dziewuchami do Francji a potem może Benelux. W Italii padł mi obrotomierz a za nowy krzyknęli u nas w salonie 1215 zł :crossy: Ja na Ebay`u kupiłem za 30euro. Byłem tak zdeterminowany ze dałem jako limit 100 euro. Założyłem nowy napęd i jeszcze szukam tylnej oponki Pirelli Diablo (nie Corsa ani Strada tylko zwykła). Szukam na Ebayu bo w Niemczech chodza po 140-160 euro a u nas trzeba dać jakieś 850 zł, choć nie jestem pewien. Nie znacie jakiegoś dystrybutora Pirelli?

Jak dobrze pójdzie to w drodze powrotnej od razu zostawie moto w Poznaniu na przegląd po 40 tyś.

Kurde czekam aż w Krk będzie dobry serwis bo lubie Poznań ale nie zamierzam tam co chwila jeździć.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...