Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe to siedzonko, tylko szkoda że nie da się zapisać zdjęć, bo bym pokazał tapicerowi, jak ma uszyć to ze skóry...

Co do tego plastiku na którym jest gąbka i obicie to może by coś takiego z laminatu wykonać, jeśli nie można kupić w rozsądnych pieniądzach???

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy!

Włąsnie rozmawiałem z Maćkiem z MotoFun z Krakowa (ul.Zakopiańska) i mówił, że już można kupować u nich części. Podobno termin dostawy do 10 dni. :buttrock:

Jest tez spowrotem serwis i wkrótce ma być komputer :D

Pożyjemy, zoabczymy.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś może na tor do Brna pod koniec maja lub na początku czerwca?

A może jakaś większa reprezentacja Ducati na treningu Grandysów 14-15 lipca. Ja się wstępnie deklaruję. buttrock.gif

A co z MotoGP w Brnie 19.08??? Może jakiś wyjazd do wsparcia Stonera przeciwko japońskiej inwazji. No Rossi'emu wybaczam clap.gif clap.gif clap.gif

Z Krakowa do Brna tylko 350 kilometrów.

Bo na Italian Day to k.mać chyba "cienko" będzie bo wesele w rodzinie. banghead.gif Ale nie tracę nadziei bo wesele w czwartek więc kto wie.... rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soleski, tylko Ty mi nie pękaj bo do Poznania sam pojadę i taka będzie reprezentacja Krakowa.

Co do Brna to ja myślę o SBK w lipcu. Brakuje mi na kasku podpisu Baylissa.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. ZAZA zaszachowałeś mnie tymi okularami :) , z moimi to się mogę w kąt schować......

 

Hehe, okulary to nic! Wasy, wasy, nikt takich nie ma na forum :biggrin:

 

A jesli chodzi o te Ducaty co stoja pod Galileo, to miales racje: ten drugi to Monster SR2. Ciekawe czy wlasciciele zagladaja na forum? Jak nie to zagadam, ale musialbym najpierw podjechac czyms innym niz moim rowerem z Rometu :)

 

Jeszcze raz dzieki za dzisiejsza "prezentacje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soleski, tylko Ty mi nie pękaj bo do Poznania sam pojadę i taka będzie reprezentacja Krakowa.

Co do Brna to ja myślę o SBK w lipcu. Brakuje mi na kasku podpisu Baylissa.

 

Robię co mogę... :) :icon_mrgreen: :wink:

Mam nadzieję że po prostu na weselu się nie będę upajał i w piątek rano wypalę na Poznań, zostawiając za sobą wku...wioną żone i dzieciaki u teściowej. :biggrin: :biggrin: :biggrin: Trzymaj kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soleski nie pękaj, ja też jadę do Poznania dopiero w piątek nad ranem.... a i tak moja już mi urządza w domu małe "hell" :banghead: :banghead: :banghead: Wygląda na to, że będzie nas 3 z Krakau????

Zaza zostaw gościowi karteczkę w licznikach z linkiem do naszego kącika...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś może na tor do Brna pod koniec maja lub na początku czerwca?

A może jakaś większa reprezentacja Ducati na treningu Grandysów 14-15 lipca. Ja się wstępnie deklaruję. buttrock.gif

A co z MotoGP w Brnie 19.08??? Może jakiś wyjazd do wsparcia Stonera przeciwko japońskiej inwazji. No Rossi'emu wybaczam clap.gif clap.gif clap.gif

Z Krakowa do Brna tylko 350 kilometrów.

Bo na Italian Day to k.mać chyba "cienko" będzie bo wesele w rodzinie. banghead.gif Ale nie tracę nadziei bo wesele w czwartek więc kto wie.... rolleyes.gif

 

Ja bym sie pisła na Brno. Jest kwestia tylko na jakie dni - czy na piątek - niedziela czy tylko na niedzielę? Ja zwykle jeździłęm sobota-niedziela (czyli z 1 noclegiem) i wydaje mi się to wystarczające. Mogę ewentualnie podjechać do Krakowa w sobotę, gdzies się przekimać i pojechać na niedzielę tylko?

Jakies inne sugestie, bo niedługo trzeba rezerwowoac miejsca 9Jesli jeszcze są) -polecam trybunę przed telebimem T3 zwykle jest na przeciwko box'ow Ducati

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris, jak będziesz nocował w Kraku, to możesz nie dotrzeć na wyścigi... ;)

 

Jacek organizuje lanserkę w Poznaniu, a jak ja się tam pokażę moim szczurem, w poobcieranych betach :icon_mrgreen: ;) :) , trza będzie się chyba w dres jakiś zaopatrzyć...hehehe...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris, jak będziesz nocował w Kraku, to możesz nie dotrzeć na wyścigi... ;)

 

Jacek organizuje lanserkę w Poznaniu, a jak ja się tam pokażę moim szczurem, w poobcieranych betach ;) :) ;) , trza będzie się chyba w dres jakiś zaopatrzyć...hehehe...

 

 

Uuuu, to jako 'najtwardszy' twardziel bedziesz mial najwiecej 'panterek' pouwieszanech do kierownicy ;-]]] :flesje: Oby pogoda,pogoda,pogoda....... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...