Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ten Monster S2R co wczesniej podalem z tymi kolami od 916 - bylby za ok. 19 tys. na gotowo- tzn oclony i przygotowany do 1 przegladu(moze mniej- zaleznie od umowienia sie z Motostodola).Popatrz na allegro za taki S2R chca tez 19 ale jeszcze do sprowadzenia i zrobienia a pozatym tam nie ma kup teraz.

Zreszta jak chcesz pogadac - to wal na priva, albo na adres wczesniej podany- nie bede tu zasmiecal- Dzial Gielda jest ponizej.

Seba juz pomierzyles co trzeba???

Pozdr. Janek Klekotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... ale jakby w podobnych pieniądzach kupić S2R to czemu nie... :biggrin:

 

a te podobne pieniądze to ile?

A tak poważnie - po zakupie swojego Monsterka też znalazłem mniej więcej w podbnych pieniądzach (trochę drożej) inną maszynkę M800. Ale nie ma co rozpaczać nad rozlanym mlekiem i na razie mam mojego Darka. :flesje:

 

Wczoraj byłem się trochę bryknąć - oj brak pogody bo bym już więcej pojeździł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooooo... 19 kzł to poza moim zasięgiem....

Chłopaki potrzebuję płytke zamykającą o grubości 6,50-6,55 mm, jak ktoś ma to chętnie odkupię...(sklep intern 17USD), mam trzonki zaworów o srednicy 7mm Resztę płytek szachu machu pozamieniam i problem z głowy.

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, przeczytałem kilka ostatnich postów i stwierdziłem że jestem świadkiem nieświadomego kręcenia bata. Bata na Wasze dupska Panowie posiadacze sześciu-dziesiątych Monstera :lalag: Ten za drogi, tamten widział taniej, a ktoś ma sprzedać za pół darmo, że nie warto przepłacać za dodatki.....już się nie mogę doczekać lamentów gdy niebawem któryś z Was będzie chciał sprzedać swoje 0.6 i nagle się okaże że jakiś naiwny ledwie siedem kilozłotych ewentualnie, łaskawie ...... :crossy: :) :cool:

 

P.S.

Tak tylko spojrzałem z ukosa w przemyśleniu, więc nie rzucać mi się zaraz do gardła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie płytka już nieaktualna, zamówiłem w Poznaniu razem z paskami... mieli na półce :D :D Dziękuję Dominikowi za polecenie sklepu.

 

Radosny, ja wcale złoma nie kupiłem, a kupowałem ze dwa lata i co ciekawe kupiłem go od tego samego faceta który rok wcześniej nie chciał go sprzedać o 1,5 tys. złotych więcej.... takie są prawa rynku...

Ale nie dyskutuję z tobą, może ty masz inne doświadczenia...

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie płytka już nieaktualna, zamówiłem w Poznaniu razem z paskami... mieli na półce :crossy: :flesje: Dziękuję Dominikowi za polecenie sklepu.

 

 

Seba

to może i ja skorzystam z Twojej wiedzy i obecności w pięknym mieście Kraka :D

 

Czy znasz li ten motor http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M365988 :D Może okaże się, że znasz i właściciela i motorek? Może gdzieś przy okazji bedziesz mógł zobaczyć w niedalekiej przyszłości co ten sprzęt jest wart?

Widzę, że ogłoszenie jest już od jakiegoś czasu i na razie cena powolutku spada :biggrin: może jeszcze trochę i się zacznę interesować tym 749 :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten grzechotniczek czeka spokojnie w swojej norze az ja na jesien przyjade po niego :>

 

no to widzę, że sprzęcik ma już napaleńca w postaci aLLy :icon_mrgreen: - a co będzie, jak Ci ktoś go wypłoszy w międzyczasie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedii nie bedzie :icon_mrgreen: W sumie to i tak bym wolal od hamerykanow sciagnac przez motostodole, jedyny problem jak narazie to to ze musze sprzedac w miare sensownych pieniadzach moja mala wloszke bo inaczej nici z 749 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedii nie bedzie :icon_mrgreen: W sumie to i tak bym wolal od hamerykanow sciagnac przez motostodole, jedyny problem jak narazie to to ze musze sprzedac w miare sensownych pieniadzach moja mala wloszke bo inaczej nici z 749 ...

 

Spoko, spoko - na razie się nie napieram na zakup, choć mi po głowie chodzi podjechaći pooglągać maszynkę. Ale u mnie będzie taki sam problem - ewentualna odsprzedaż mojego Monsterka (bo chyba nie będzie mnie stać na 2 motory równocześnie)

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris, jak tylko poskładam do kupy moje 0,6 monstera to chętnie podjadę Ci to obejrzeć... choć nie znam się na tej technice jak Dominik czy Janek, ale jakieś powierzchowne spostrzeżenia będę miał. Postaram się dowiedzieć co nieco o jego przeszłości o ile właściciel jest w krakowskim "Desmoobsesion".

Co do twojej planowanej wizyty w Krakowie, to gorąco zapraszam na pogawędkę, a co z niej wyniknie to .... :icon_mrgreen: pssss. Nocleg też się znajdzie.

Pozdrawiam Seb

 

PS. zrobiłem byka w poście powyżej: w monsterze są trzonki zaworów 8 mm

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...